Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Peugeot 407 ST Confort

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
xpopa

xpopa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.03.2007
Salut,

Am un prieten ce a aflat ca vreau sa-mi iau o masina si ma tot bate la cap sa-mi vanda un Peugeot 407 ST Confort din 2003, cu 30.000 km in bord, cu motor de 2.0, benzina si care arata super... I-a facut el un tuning de culoare... El vinde masina ca nu are ce face cu ea... Mai are vre-o trei masini si el e adeptul Jeep-ului...

El vrea pe masina 15.000 EUR. Habar n-am e mult? E putin? E un pret corect?

La bani astia as putea achizitiona altceva la care raportul calitate-pret sa fie mai bun?

#2
Doru-01

Doru-01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 08.02.2007
Vezi ca e cineva cu un topic care a avut ceva probleme cu masina.Mie mi se pare ok.Pana la urma tu decizi

#3
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006

View Postxpopa, on Mar 14 2007, 17:21, said:

Salut,

Am un prieten ce a aflat ca vreau sa-mi iau o masina si ma tot bate la cap sa-mi vanda un Peugeot 407 ST Confort din 2003, cu 30.000 km in bord, cu motor de 2.0, benzina si care arata super... I-a facut el un tuning de culoare... El vinde masina ca nu are ce face cu ea... Mai are vre-o trei masini si el e adeptul Jeep-ului...

El vrea pe masina 15.000 EUR. Habar n-am e mult? E putin? E un pret corect?

La bani astia as putea achizitiona altceva la care raportul calitate-pret sa fie mai bun?

pai consulta piata si o sa ramai suprins ce-ti poti lua cu 15.000 E hai + 1-2 mii :coolspeak:  si noi cu garantie  :naughty:

#4
xpopa

xpopa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.03.2007

View PostDoru-01, on Mar 15 2007, 21:52, said:

Vezi ca e cineva cu un topic care a avut ceva probleme cu masina.Mie mi se pare ok.Pana la urma tu decizi


Da... am auzit si eu de "celebrele" probleme la 407... Tipu nu a avut probleme cu ea.. pana acum... Din ce am vazut eu pe cateva forum-uri probleme au aparut inca de la inceput la aceste masini... Si parerile sunt impartite... Unii zic ca n-au avut probleme... Altii vor sa le dea foc...

#5
xpopa

xpopa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.03.2007

View Postcosmin_miu, on Mar 16 2007, 05:21, said:

pai consulta piata si o sa ramai suprins ce-ti poti lua cu 15.000 E hai + 1-2 mii :coolspeak:  si noi cu garantie  :naughty:


E adevarat... Dar eu sper sa mai scad 1-2 mii din pret nu s amai adaug  :D ...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate