Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Topic DRIVERE - ACER

- - - - -
  • Please log in to reply
335 replies to this topic

#325
avenger21

avenger21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 04.11.2009

View Postgeorgik12, on 06 iunie 2014 - 14:31, said:

De ce ai pune Vista? Posted Image
preferinta personala, imi merge foarte bine spatele nu am nimic sa-i reprosez dar tot vista as pune daca ar fi posibil.

#326
mateus13

mateus13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,098
  • Înscris: 23.02.2014
Salut, pentru un Acer Aspire E1-530 pe site-ul de suport Acer, gasesc doar drivere ptr. Win8-x64. Eu am instalat Win7-x86 si am probleme cu driverele Lan (eternet controler) si Video, wirelles
wi-fi functioneaza. Ma puteti ajuta cu vreo sugestie?
Mersi!!!

#327
Bigby

Bigby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 19.10.2014
Buna seara. Am Acer E5-572G. Cand ma uit la un film si este pe tot ecranu', nu se vede subtitrarea. Cum pot face sa se vada subtitrarea daca este pe tot ecranu'? Am umblat acolo la Video (in Bsplayer) si imi modifica rezolutia ecranului.

#328
paulosym

paulosym

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 29.04.2011
Pentru instalarea tuturor driverelor folositi Driver Pack Solutions. Merge garantat instalarea tuturor driverelor fara nici o bataie de cap! http://drp.su/
Pentru a nu descarca toate driverele puteti alege individual modelul LAPTPULUL dorit!

Edited by paulosym, 19 November 2014 - 08:48.


#329
negrutzzzu

negrutzzzu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2007
salut, mi-am cumparat de curand un acer e5-571g-38ps, si am probleme cu touchpadul, merge cursorul, dar nu merge zoomul si nici scrollingul, am instalat driverul de pe siteul acer, dar nimic, ce ar trebui sa fac?

#330
razvan29

razvan29

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 564
  • Înscris: 29.05.2014
sa fi multumit mie nu imi merge decat click stanga!

#331
Nmihay

Nmihay

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 16.03.2014
Salut,am unAcer E5 572g 5926 si am o problema cu driverul placii video. Cand am vrut sa ii fac update,s-a dezinstalat driverul automat pt a fi  celalalt instalat,dar s-a oprit si decat s-a dezinstalat. Faza e ca nu mai merge sa instalez deloc si spune ca nu am placa video ca sa fie instalat. Va rog un ajutor!:) Multumesc!

#332
Sima1337

Sima1337

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 22.12.2014
Attached File  Untitled.jpg   215.45K   23 downloadsBuna seara am schimbat recent windowsul la laptop tinanad cont ca drivere nu exista pentru windows 7 doar pentru windows 8 in fine,cel mai grav este ca am pierdut cd-u cu drivere sunetul merge ok,dar placa de video nu o gaseste cea de amd radeon r7 dar nu o foloseste... iar in joc merge foarte sacadat,am instalat drivere si de la amd de pe pagina si tot dar tot nimic si am dat update auto din device manager si spune ca este up to date... gresesc undeva?
LAPTOP: Acer cu processor quad core fx7500 cu turbo pana la 3,30 ghz ,placa video amd radeon r7 m265 cu 2gb dedicated vram si 4gb de rami..

Edited by Sima1337, 28 October 2016 - 00:25.


#333
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007
Nume: ACER
Prenume?

#334
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
Vezi asta

#335
nicuzv

nicuzv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 23.10.2012
Salut...am cumparat de curand un Acer ...es1-572-31hx....si nu stiu sa deschid partea laterala unde se baga CD.....Stiu o sa spuneti ca are un o clepata..sau un butonel mic...eeeee asta nu are nimic ...este locul unde se pune cd ...dar nu stiu unde se deschide...va multumesc..

#336
Nicu112

Nicu112

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.12.2017
salutare am un laptop acer es1 520 care  are acum pe el win10 si nu prea imi place cum merge am istalat win7 dar nu imi merge wifi,problema e ca nu ma pot conecta la i nternet prin cablu de unde sa iau driverul si sa il intalez manual. ms

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate