Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...

Abonamentul ADAC. Merita?🤨

Buton alarma neidentificata Logan...

Horizon: An American Saga
 Programul GPU Tweak III, de la Asus

Motor aer conditionat

Malmö, Suedia, city break, cuplat...

Caut medic chirurg
 Substante de baza la pastile de r...

Taiere meri gradina

Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...
 Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?
 

Factura electronica

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
alex2750

alex2750

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 15.11.2006
Cum se poate trimite factura pe email? Nu intreb din punct de vedere tehnic, ci legal. Stiu ca era o lege care spunea ceva de semnatura electronica si acordul partilor. Stie cineva detalii?

#2
BadGirL

BadGirL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 04.10.2006

 alex2750, on Feb 26 2007, 18:39, said:

Cum se poate trimite factura pe email? Nu intreb din punct de vedere tehnic, ci legal. Stiu ca era o lege care spunea ceva de semnatura electronica si acordul partilor. Stie cineva detalii?


Din cate am citit eu pe net din ziarele online, ar fi vb sa se dea o lege inca nu am auzit sa se fi dat insa eu as vrea sa se dea ca pe la mine pe aici mai dispar scrisorile si facturile, deci zic eu ca ra fi benevenita, acum binenteles din punctul meu de vedere.

#3
alex2750

alex2750

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 15.11.2006

 BadGirL, on Feb 26 2007, 22:04, said:

Din cate am citit eu pe net din ziarele online, ar fi vb sa se dea o lege inca nu am auzit sa se fi dat insa eu as vrea sa se dea ca pe la mine pe aici mai dispar scrisorile si facturile, deci zic eu ca ra fi benevenita, acum binenteles din punctul meu de vedere.
Legea despre care vorbesti am inteles ca va reglementa facturile si alte documente electronice fara semnatura electronica (daca am inteles bine). In schimb exista acum o varianta de documente electronice dar nu cunosc detalii.

#4
BadGirL

BadGirL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 04.10.2006

 alex2750, on Feb 26 2007, 20:40, said:

Legea despre care vorbesti am inteles ca va reglementa facturile si alte documente electronice fara semnatura electronica (daca am inteles bine). In schimb exista acum o varianta de documente electronice dar nu cunosc detalii.


Nu stiu, insa maine am sa ma interesez si am sa postez

#5
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,164
  • Înscris: 04.02.2011
Care sunt cei mai ok şi ca preţ şi ca promptitudine pentru partea de facturare online? Facturis au de la 75 de lei pe an. Pentru mine ar fi ok, mai ales că au şi app de Android.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate