Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Conu71

* * * * * 12 votes
  • Please log in to reply
3154 replies to this topic

#3151
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,070
  • Înscris: 22.06.2004
M-am dus prin targul Bragadiru dupa piept de oaie si peste, logic ca nu am gasit asa ca m-am intors cu lemne pentru 2 ani. descarcate in curte la mana, am dat 3200 lei si cred ca imi ajung 2 ani.

A vrut el 4000 de lei si l am intrebat daca vrea sa se intoarca in Arges cu masina plina sau goala. Bonus am cumparat si 2.5l de tuica de pruna galbena la vreo 40 de grade cu 20 lei/l.

Am scapat de inca o grija asa ca ma duc sa fac un gratar.

Attached Files



#3152
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,070
  • Înscris: 22.06.2004
halbe...

Attached Files



#3153
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/y3MwbuLf1mY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3154
pedros_2005

pedros_2005

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,469
  • Înscris: 03.12.2007

 conu71, on 24 martie 2024 - 09:39, said:

M-am dus prin targul Bragadiru dupa piept de oaie si peste, logic ca nu am gasit asa ca m-am intors cu lemne pentru 2 ani. descarcate in curte la mana, am dat 3200 lei si cred ca imi ajung 2 ani.

A vrut el 4000 de lei si l am intrebat daca vrea sa se intoarca in Arges cu masina plina sau goala. Bonus am cumparat si 2.5l de tuica de pruna galbena la vreo 40 de grade cu 20 lei/l.

Am scapat de inca o grija asa ca ma duc sa fac un gratar.
Bune lemnele. Pe mine m-ar tine cam o luna de iarna zdravana (centrala pe lemne)... Ceva nou de la Petromax ai mai luat? Pe mine m-ar fi tentat aragazul ala de curte...

#3155
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,070
  • Înscris: 22.06.2004
si pe mine ma tenteaza dar pare destul de scump. nu am mai cumparat nimic de la petromax ca le luasem aproape toata gama:)))

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate