Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Nu pot sa instalez sisuri pe E61, "din motive de siguranta"

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Alydor

Alydor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 04.10.2004
Detin un E61 si nu pot instala o gramada de programe care sunt pentru symbian . mesajul care apare este :"Eroare siguranta instalare. Nu se poate instala." sau "Instalarea <nume program> neacceptata!
Telefonul are ultimul update de firmware . Daca stiti spune-ti-mi si mie  o adresa de unde as putea sa descarc fisiere care sa mearga pe telefonul meu. Am incercat cu cele care imi mergeau pe vechiul 6600 dar se pare ca pe asta nu vor nicicum sa mearga... Help pliz...

Suma respectelor, Alydor

#2
vhedone

vhedone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 23.12.2006
cauti software instalations si dai  all. Iar la online certif. check pui off. Bafta

#3
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006
Applicatiile de pe 6600 nu o sa mearga niciodata pe e61(alte versiuni de Symbian).Problema e din Application Manager(Tools/App.Mgr).Ca sa poti sa opresti "motivele de siguranta" Software installation trebuie setat la ALL si Online certif.check trebuie sa fie OFF.Daca nu merge inseamna ca telefonul are probleme. :peacefingers:

#4
Alydor

Alydor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 04.10.2004
setarile sunt facute asa cum ati zis voi, dar tot nu merge. Nu cu toate aplicatiile. Sunt aplicatii care le pot instala fara nici o problema . M-ar interesa ceva program pentru blocarea automata a tastaturii, ceva FS Caller... in rest nu prea ma intereseaza nebunii si alte chestii...

Suma respectelor, Alydor

#5
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006
Poate ca aplicatiile pe care vrei sa le instalezi nu sunt pentru symbian v3 sau nu sunt compatibile cu telefonul tau.Ia o aplicatie de pe forum de aici si incearca sa o instalezi daca nu merge du-l la sevice.

#6
mihaic99

mihaic99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 31.12.2003

View PostAlydor, on Feb 23 2007, 10:53, said:

setarile sunt facute asa cum ati zis voi, dar tot nu merge. Nu cu toate aplicatiile. Sunt aplicatii care le pot instala fara nici o problema . M-ar interesa ceva program pentru blocarea automata a tastaturii, ceva FS Caller... in rest nu prea ma intereseaza nebunii si alte chestii...

Suma respectelor, Alydor

Cauta "Auto Lock". Iti blocheaza tastatura la un anumit interval.

#7
Alydor

Alydor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 04.10.2004

View Postmihaic99, on Feb 24 2007, 08:03, said:

Cauta "Auto Lock". Iti blocheaza tastatura la un anumit interval.
Exista vre-un program care sa si deblocheze rapid tastatura? ceva de genul cu mera Smart Settings de pa S60 versiunea mai veche? Acolo blocam rapid tastatura cu o apasare dubla pe o tasta si deblocare tot prin actionarea rapida a unei taste...

Suma respectelor, Alydor.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate