Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 

Logan vs all cars

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
18715 replies to this topic

#7363
Alex_82

Alex_82

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,372
  • Înscris: 18.02.2007

View Postromaximusro, on Jul 2 2007, 15:13, said:


Ai lovit cumva cazanu'? :huh:

Vorbeste lumea pe aici....

#7364
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,922
  • Înscris: 25.04.2006
Ca tot veni vorba de super masinile Accent. M-am intalnit cu un fost coleg zilele astea, plecat in State de vre-o 5/6 ani, si din vorba in vorba aflu ca era tare suparat ca firma la care lucreaza i-au inchiriat o rahat de masina si ca nu-i venea sa creada cat de zgarciti sunt. Eram sigur ca e vorba de Logan, cand surpriza... Accent. I-am zis ca la noi nu pare a fi chiar asa o masina proasta, insa el mi-a zis ca pe acolo nu se foloseste decat ca low-cost la inchirieri si ca "nici cu un om ca lumea" nu umbla cu asa ceva. Inainte sa va laudati ca aveti Accent pe la vre-un strain, ganditi-va de doua ori :lol:

#7365
internet225

internet225

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 465
  • Înscris: 08.06.2005

View Postfilipxxx, on Jul 2 2007, 19:04, said:

Ca tot veni vorba de super masinile Accent. M-am intalnit cu un fost coleg zilele astea, plecat in State de vre-o 5/6 ani, si din vorba in vorba aflu ca era tare suparat ca firma la care lucreaza i-au inchiriat o rahat de masina si ca nu-i venea sa creada cat de zgarciti sunt. Eram sigur ca e vorba de Logan, cand surpriza... Accent. I-am zis ca la noi nu pare a fi chiar asa o masina proasta, insa el mi-a zis ca pe acolo nu se foloseste decat ca low-cost la inchirieri si ca "nici cu un om ca lumea" nu umbla cu asa ceva. Inainte sa va laudati ca aveti Accent pe la vre-un strain, ganditi-va de doua ori :lol:

:lol: Asta a fost prea tare!!Mor de ras!

#7366
internet225

internet225

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 465
  • Înscris: 08.06.2005

View PostAlex_82, on Jul 2 2007, 19:02, said:

Ai lovit cumva cazanu'? :huh:

Vorbeste lumea pe aici....

Stiti sa cititi,nu?
Atunci vedeati ca Loganul nu e al lui,ci al parintilor care au avut ceva accident la 100 km/ora.
Ce naiba,ma?Trebuie sa se infiinteze functia de "explicator"???

PS:Scuze moderatorilor ptr posturile duble -_-

Edited by internet225, 02 July 2007 - 18:16.


#7367
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005

View PostAlex_82, on Jul 2 2007, 19:02, said:

Ai lovit cumva cazanu'? :huh:

Vorbeste lumea pe aici....

old news. a fost lovita in jurul pastelui.

View Postfilipxxx, on Jul 2 2007, 19:04, said:

Ca tot veni vorba de super masinile Accent. M-am intalnit cu un fost coleg zilele astea, plecat in State de vre-o 5/6 ani, si din vorba in vorba aflu ca era tare suparat ca firma la care lucreaza i-au inchiriat o rahat de masina si ca nu-i venea sa creada cat de zgarciti sunt. Eram sigur ca e vorba de Logan, cand surpriza... Accent. I-am zis ca la noi nu pare a fi chiar asa o masina proasta, insa el mi-a zis ca pe acolo nu se foloseste decat ca low-cost la inchirieri si ca "nici cu un om ca lumea" nu umbla cu asa ceva. Inainte sa va laudati ca aveti Accent pe la vre-un strain, ganditi-va de doua ori :lol:


pai numai la noi masini ieftine ca aveo sau accent sunt privite ca Mercedes.  B)

#7368
salutcalin2002

salutcalin2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 25.03.2006
Bre aveo e vazuta ca masina de formula 1 pe dwclub  :lol:

#7369
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,922
  • Înscris: 25.04.2006
Important e ce vad userii intr-un forum cat de cat impartial, ca daca initri pe si pe clubul astora de la Mioveni ajungi sa crezi ca Loganul e limuzina de oras. :clapping:

#7370
TrapJaw

TrapJaw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 16.04.2007
Loganul daca nu s-ar fi fabricat si in Romania, ar fi fost considerat cea mai buna afacere, eu nu inteleg inversunarea astora care si-au luat "masini adevarate" noi la 11000 de euro. Fratilor, reveniti cu picioarele pe pamant, deveniti ridicoli, bineinteles ca Loganul e mai slab decat concurenta dar asta nu inseamna ca e de rahat, ca nu isi merita banii, sau ca voi conduceti supermasini.
Am un amic din Severin cu Accent , are 105 000 km pe taxi cu el, l-a disperat idiotenia oamenilor din service, facea naveta de la Severin la Craiova ca sa-i diagnosticheze nea Vasile problema la masina, dar nu era in stare sa-i spuna ce are. Dupa cinci drumuri si milioane cheltuite a gasit singur problema : se slabise sonda de presiune de la rampa comuna, s-a rezolvat cu o cheie fixa si zece secunde de munca asidua.
Din pacate l-a lasat turbina (din cauza lui, nu mai intru in detalii sa va spun ce a facut),merge asa cu ea, a anulat-o, una noua e 7200 RON. E foarte multumit de masina, nu va mai povestesc ce moroieli a facut pe la ea, ca oricum o sa ziceti ca e prea de tot.

#7371
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005

View Postfilipxxx, on Jul 2 2007, 19:41, said:

Important e ce vad userii intr-un forum cat de cat impartial, ca daca initri pe si pe clubul astora de la Mioveni ajungi sa crezi ca Loganul e limuzina de oras. :clapping:


stii ce am observat? ca diferenta intre daewooclub si daciaclub? ca pe daciaclub e mai laxa atmosfera nu e ideea aia ca numai Dacia face masini, nu prea am vazut oameni care si-au luat-o ca erau antidacia si in general oamenii chiar daca aveau dacia , faceau glume pe seama ei etc etc. Pe cand pe daewooclub daca ai avut curajul sa critici masina sau sa arati defecte ,sau daca faci misto de masina, ori iti este inchis topicul , ori userul e suspendat sau e amenintat cu suspendarea (si nu , nu e vorba de mine cei care au masini nondaewoo si mai stau pe acolo pot confirma).

Edited by romaximusro, 02 July 2007 - 18:47.


#7372
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
loganul e o mare tzeapa. atat. daca bagau piese de calitate, costa 3000 euro mai mult ca un accent. prostie pe fatza...
accent nu e mare masina. punct. insa e net superioara.

#7373
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005

View Postuko, on Jul 2 2007, 21:34, said:

loganul e o mare tzeapa. atat. daca bagau piese de calitate, costa 3000 euro mai mult ca un accent. prostie pe fatza...
accent nu e mare masina. punct. insa e net superioara.


noroc ca accentul l-au facut perfect :lol: de aia nu se plange nimeni de probleme pe hyundaiclub, de aia nu au fost probleme cu debitmetru, de aia nu exista problema cu coloana de directie. O adevarata realizare a ingineriei moderne, ar trebui pusa langa trabant  :lol:

#7374
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
ti-am mai spus. nu e o problema cu debitmetrul!
bagi benzina buna si e ok! lasa inventiile

#7375
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
eu ce am zis mai sus? ca nu exista. si aia care au probleme is doar niste rauvoitori cu Logan care nu si-au permis accent si arunca aiurea cu oo in el. :) Nu?

#7376
RaZoR-07

RaZoR-07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 23.05.2007
Attached File  logan_suspension_1.JPG   58.01K   6 downloads Attached File  logan_suspension_2.JPG   49.67K   5 downloads Attached File  logan_suspension_3.JPG   39.65K   5 downloads
http://www.dacia.ro/...niei-la-mioveni
Dacia se implica activ in sportul de performanta
Fara motor, dar cu... suspension technology  :P

Dar ce-mi vad ochii?
TRADARE
Dacia face reclama MelcAccentului, pe site-ul propriu, intr-un mod subtil, dar evident...
"Datorita supletei, vivacitatii si confortului pe care il ofera in timpul condusului, motorul de 1.4 MPI 75 CP ACCENTueaza placerea de a conduce."

Edited by RaZoR-07, 02 July 2007 - 21:31.


#7377
internet225

internet225

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 465
  • Înscris: 08.06.2005
nenea,te repeti,ai mai pus vrajelile astea odata acum vreo 5 pagini...ai ramas cumva in pana de idei??
ti-ai fotografiat bicicleta cumva?

Improvizezi execrabil...

Edited by internet225, 02 July 2007 - 21:41.


#7378
RaZoR-07

RaZoR-07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 23.05.2007
Nu sunt vrajeli.
Asa am crezut si eu cand le-am postat prima data.
Se pare ca sunt originale.
Dovada: vezi link-ul.
Nu e bicicleta mea, nu ma simt bine pe doua roti.
De-aia nici nu mi-am luat Logan... :P

L.E.: Te-a desemnat cineva profesor pe acest topic? Te-ai apucat sa dai note?

Edited by RaZoR-07, 02 July 2007 - 21:43.


#7379
internet225

internet225

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 465
  • Înscris: 08.06.2005
ce au frate arcurile de bicicleta "logan" cu masina Logan?
Adica in oraselul Logan(Utah)  sau Logan City (Queensland,Australia) si cate mai sunt cu denumirea asta(zeci) circula numai logane,sau ce?
Ma,voi va prefaceti sau chiar...hmm nu mai zic nimic ca se interpreteaza...

Edited by internet225, 02 July 2007 - 21:51.


#7380
RaZoR-07

RaZoR-07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 23.05.2007
De ce oare unii oameni nu tin la gluma?
Unii chiar au impresia ca vrem sa influentam optiunile cumparatorilor, sau mai stiu eu ce...
Mai cititi primele pagini, fratilor. Aici se face caterinca, si atat.
Nu mai veniti cu chestii serioase ca nu-si au locul.
L-ati facut pana si pe uko sa devieze de la off-topic.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate