Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Dati-mi un sfat

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
spe

spe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 13.02.2006
Buna seara.
Ati citit si titlul topicului... Ce ma doare pe mine, am nevoie de o imprimanta noua, nu pot da mai mult de 200 de lei pe ea, si vreau sa si functioneze. Culmea, nu?

Imprimanta va fi folosita pentru 20-30 de pagini alb-negru pe zi, si ocazional s-ar putea sa fie nevoie si de o imprimare color. Nu ma intereseaza la cat timp dupa darea comenzii va imprima prima pagina, mult mai importanta ar fi fiabilitatea. Chiar daca nu ii dau mult de lucru, ma astept sa-si faca datoria cand am nevoie de ea.

Orice sfaturi/sugestii/pareri on-topic sunt binevenite. Multumesc.

P.S. Titlul complet era: "Dati-mi un sfat, imprimanta pana in 200 ron si care sa-si faca treaba onorabil, "se egzista"?

Edited by spe, 06 February 2007 - 19:00.


#2
e_X_tas_Y_

e_X_tas_Y_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 18.09.2005

View Postspe, on Feb 6 2007, 18:59, said:

Buna seara.
Ati citit si titlul topicului... Ce ma doare pe mine, am nevoie de o imprimanta noua, nu pot da mai mult de 200 de lei pe ea, si vreau sa si functioneze. Culmea, nu?

Imprimanta va fi folosita pentru 20-30 de pagini alb-negru pe zi, si ocazional s-ar putea sa fie nevoie si de o imprimare color. Nu ma intereseaza la cat timp dupa darea comenzii va imprima prima pagina, mult mai importanta ar fi fiabilitatea. Chiar daca nu ii dau mult de lucru, ma astept sa-si faca datoria cand am nevoie de ea.

Orice sfaturi/sugestii/pareri on-topic sunt binevenite. Multumesc.

P.S. Titlul complet era: "Dati-mi un sfat, imprimanta pana in 200 ron si care sa-si faca treaba onorabil, "se egzista"?

Canon PIXMA iP1600. Si iti mai raman si banuti, ca e sub 200ron.

#3
spe

spe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 13.02.2006
Multumesc de sfat.
Am citit cateva reviewuri bune despre modelul asta. Problema e ca nu prea o mai vad in stoc... nu se mai produce oare, sau lipseste momentan? De exemplu, ieri am dat de ea pe pczone.ro, in schimb astazi nu mai este. Nici in alte cateva magazine nu este.
Ma uit si la iP1700, cred ca ma ajunge 200 ron cu tot cu transport.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate