Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 

HARTIE FILM TRANSPARENTA

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
night_guy00

night_guy00

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.02.2007
Am si eu nevoie de asa ceva .. dar pe langa faptul ca se gaseste fffff greu in magazine nici nu stiu ce caracteristici are ....

stie cineva daca e imprimabila pe ambele parti ( cel putin cea de la Xerox ptr Jet nu este )

#2
razvan_paul

razvan_paul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 07.12.2005
nu cred ca vei gasi folie imprimabila pe ambele fete, iti dai seama ca daca ai imprima pe ambele fete doua lucruri diferite, nu ai mai intelege nimic

#3
night_guy00

night_guy00

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.02.2007

View Postrazvan_paul, on Feb 6 2007, 18:22, said:

nu cred ca vei gasi folie imprimabila pe ambele fete, iti dai seama ca daca ai imprima pe ambele fete doua lucruri diferite, nu ai mai intelege nimic


m-am gandit si eu la asta .... dar poate daca sunt tratate in nush ce fel , poate ca se va intelege ceva

#4
tradux

tradux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 29.01.2006

View Postnight_guy00, on Feb 6 2007, 19:58, said:

m-am gandit si eu la asta .... dar poate daca sunt tratate in nush ce fel , poate ca se va intelege ceva

Parca imi aduc aminte ca exista 2 sortimente: unul neted pe ambele fete pentru imprimanta laser si altul aspru pe o fata pentru inkjet ca sa nu se prelinga cerneala. Nu mai tin minte daca scrie destinatia pe cutie. Vezi la RTC sau alte firme de papetarie, livreaza la comanda. Era si la Metro candva. Se numeste folie transparenta pentru retroproiector.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate