Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

LCD Philips 170S7FB

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
marius_c_2006

marius_c_2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 29.04.2006
Salutare,

Am deschis acest topic pentru monitoarele de tipul asta. Eu m-am procopsit cu el din reteau Metro. L-am luat cu 20% reducere ducand un monitor analog Daewoo de 15" care mai mergea inca. Acum chiar imi pare rau de el Trebuia sa-l tin de muzeu.
In fine, cu acest topic as vrea sa discut cu mai multi posesori ai acestui tip de monitor sa stiu daca mai are careva probleme cu ele.
Nu am fost chiar atat de grijuliu cu factura si garantia si le-am pierdut. Acum mi-au aparut cateva puncte negre si nu stiu ce ar fi de fapt. Nici la garantie nu imi arde sa ma duc. Sa inteleg ca pixeli defecti devin ori luminosi ori negrii?

O alta problema.
Am o placa video Ati Radeon 9200 de la Assus si se intampla chestia urmatoare. Monitorul sta in stand by pana in momentul in care se incarca sistemul de operare, dupa aceea este OK. Asta se intampla numai pe configuratia mea. Pe o placa N-Vidia pe PCI-Expres merge normal.

Va astept cu pareri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate