Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Test de fidelitate -O facatura mizerabila

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
45 răspunsuri în acest subiect

#1
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.615
  • Înscris: 31.08.2006
Chiar acum la Antena 1 e o asa-zisa emisiune: TEST DE FIDELITATE.  Totul nu-i decat o facatura ordinara menita sa sporeasca audienta disperatilor din televiziuni. Astia sunt avizi dupa audiente si incearca sa prosteasca oamenii cu scenarii de doi bani pe post de reality-show.  Se vede clar ca emisiunea are drept tinta gospodinele nefericite in dragoste si care sunt dispuse sa creada orice, chiar si prosteala asta siropoasa. Bai baieti smecherasi de prin televiziuni, chiar cerdeti ca-s asa de multi romani prosti incat sa va creada aberatiile ? Mai lasati-o cu abureala ca s-au cam dus timpurile alea nenica.

#2
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.400
  • Înscris: 05.09.2005
bai .. baietilor?

cu pusca mea...  chiar daca esti insurat.. tot te mai uiti dupa una buna! E CHESTIE BARBATEASCA .. CE DUMNEZEU! .. sa fi gay.. ca sa nu te poti uita la un piciorus.. un termopan:D

#3
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.218
  • Înscris: 31.01.2006

View Postfansat, on Jan 25 2007, 21:03, said:

Chiar acum la Antena 1 e o asa-zisa emisiune: TEST DE FIDELITATE.  Totul nu-i decat o facatura ordinara menita sa sporeasca audienta disperatilor din televiziuni. Astia sunt avizi dupa audiente si incearca sa prosteasca oamenii cu scenarii de doi bani pe post de reality-show.  Se vede clar ca emisiunea are drept tinta gospodinele nefericite in dragoste si care sunt dispuse sa creada orice, chiar si prosteala asta siropoasa. Bai baieti smecherasi de prin televiziuni, chiar cerdeti ca-s asa de multi romani prosti incat sa va creada aberatiile ? Mai lasati-o cu abureala ca s-au cam dus timpurile alea nenica.
Let me tell you a little secret: Test de fidelitate, Trădați în dragoste, Super Nanny, Scimb de mame, Viceversa (dacă e ceea ce cred eu), 9595, Ziua judecății* - toate acestea sunt făcături oridnare.

Din dragoste, Surprize, surprize, Dansez pentru tine și Iartă-mă sunt semi-făcături.

*Notă: pentru a enumera toate aceste emisiuni, m-am ajutat de programul TV, pentru că nu le știam din minte.

#4
mihaisovi

mihaisovi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 164
  • Înscris: 02.01.2005
M-am uitat si eu asa in vag si am realizat ca da e FAKE da e fake pe fata trebuie sa fii prea prost ca sa nu iti dai seama de asta

#5
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 22.179
  • Înscris: 05.05.2003
Eu pe pisicoloaga aia as lua la o partida, nu pe ispita... sa-i scot psihologia din cap :coolspeak:

Am urmarit si eu cateva secvente din emisiunea trecuta... tare faza cu ala care se lua cu mainile de cap, si care vorbea singur, spunand: ''mama, ce bucata buna'', dar spunand incet ca era sotia prin preajma :coolspeak:
Eu consider ca astfel de emisiuni intra in categoria FUN, nicidecum in categoria celor serioase... eu unul ma distrez si cand delireaza Becali, si cand vorbeste Prigoana sau Dinescu la misto... doar e divertisment, ce naiba, trebuie sa mai radem si noi un pic

#6
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.400
  • Înscris: 05.09.2005

View Postrz, on Jan 25 2007, 21:48, said:

Eu pe pisicoloaga aia as lua la o partida, nu pe ispita... sa-i scot psihologia din cap :coolspeak:

Am urmarit si eu cateva secvente din emisiunea trecuta... tare faza cu ala care se lua cu mainile de cap, si care vorbea singur, spunand: ''mama, ce bucata buna'', dar spunand incet ca era sotia prin preajma :coolspeak:
Eu consider ca astfel de emisiuni intra in categoria FUN, nicidecum in categoria celor serioase... eu unul ma distrez si cand delireaza Becali, si cand vorbeste Prigoana sau Dinescu la misto... doar e divertisment, ce naiba, trebuie sa mai radem si noi un pic

Stai asa ca vine Cosmos cu .. cherida.. :coolspeak:  :kisstogether:

#7
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.544
  • Înscris: 04.02.2006

View Post*Victor*, on Jan 25 2007, 21:27, said:

Let me tell you a little secret: Test de fidelitate, Trădați în dragoste, Super Nanny, Scimb de mame, Viceversa (dacă e ceea ce cred eu), 9595, Ziua judecății* - toate acestea sunt făcături oridnare.

Din dragoste, Surprize, surprize, Dansez pentru tine și Iartă-mă sunt semi-făcături.

*Notă: pentru a enumera toate aceste emisiuni, m-am ajutat de programul TV, pentru că nu le știam din minte.

Daca despre test de fidelitate poti spune destul de usor ca e o facatura ordinara, mai greu e in schimb cu celelate. De exemplu cei de la tradati in dragoste ar trebui sa primeasca oscarul pentru interpretare sau macar un premiu acolo :D

#8
Hawkie

Hawkie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.279
  • Înscris: 28.11.2001
La Trădați din Dragoste e posibil să nu fie toate făcături...interpretările sunt mult prea bune. Comparativ cu Test de Fidelitate e diferență ca de la cer la pământ ... se vede care e făcătură și care nu.

#9
hanssick

hanssick

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 427
  • Înscris: 11.07.2006
Cine vrea un test de fidelitate psihologica impreuna cu psihologul emisiunii ? :coolspeak: :naughty:  
Sa vedem cine rezista fata de ea? Sigur nu mai esti fake fata de ea!

#10
Reason2

Reason2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 160
  • Înscris: 31.10.2005
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) sa ne bullshit in ea de emisiune (aia cu tatuaju)
ba ce prosti, ba ce prosti, ce cacanarie de emisiune ...ce prosti sant producatorii emisiunii

1.Din dormitor s-a vazut cineva in oglinda ca se plimba pe acolo....de fapt ei trebuiau sa fie singuri.
2.Cum se face ca in restaurant sant numai ei doi?
3.Cum poate sa spuna aia inselata  despre ispita`` ce fata are aia ...ce nashpa e``, pana la urma ispita o ajuta sa-i testeze fidelitatea prietenului ei.

Va rog eu nu va mai uitati la antena 1 ... o sa prostiti la fel ca ei

Ernest nr.1 ...la el e pe bune

#11
Cristisp

Cristisp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.263
  • Înscris: 29.01.2007
Ba va rog eu sa va uitati, sa ne luam si noi salariile  :)

Editat de Cristisp, 03 mai 2007 - 21:03.


#12
Draqshorul

Draqshorul

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 20
  • Înscris: 20.04.2007
alea de la prima nush dak sunt facaturi

De ex tradati in dragoste e cheaters`ul din USA :D

#13
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.167
  • Înscris: 27.06.2006
la test de infidelitate scrie la sfarsit "intamplarile si personajele sunt fictive" ... sau ceva de genul..
vazusem intr-o emisiune cand unu vopsit pe cap, era mustrat de amica lui, si de ispita... pai daca eram in locul lui le scoteam dintii din gura la amandoua.

n-am mai vazut de ceva vreme o emisiune buna...

#14
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.910
  • Înscris: 28.11.2006
Imi place ca mai sunt unii care zic ca emisiunea de pe Prima e reala, iar cealalta o facatura... wake up people!!! sunt amandoua la fel de tampite si de "facaturi". :death:

#15
Hawkie

Hawkie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.279
  • Înscris: 28.11.2001
Tu fiind expertul ?  :nonobad:

Eu chiar cred ca multe cazuri de la Prima sunt reale (multe motive). Dovedește-mi tu contrariul

#16
Cristisp

Cristisp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.263
  • Înscris: 29.01.2007

View PostHawkie, on May 13 2007, 22:08, said:

Tu fiind expertul ?  :nonobad:

Eu chiar cred ca multe cazuri de la Prima sunt reale (multe motive). Dovedește-mi tu contrariul

Ai dreptate, multe cazuri sunt reale. Nu si ce vezi tu la televizor. Acolo este vorba de o "punere in scena" cu actori platiti etc.

#17
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.456
  • Înscris: 27.06.2004
Nu-i nevoie sa va uitati la Test de Fidelitate ca sa va prindeti ca e facatura.

O zic chiar ei, pe genericul de final. Nu mai stiu exact formularea.

#18
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.400
  • Înscris: 05.09.2005
cine a vazut carcotasii sap trecuta?

au explicat clar cu dovezi ca e o facatura de nedescris.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate