Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Dj Optick- Liberty Parade

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007
Am si eu o intrebare unde sa tinut anul trecut Liberty Parade? :huh: ; la care a participat si  Dj Optick.Anul acesta va mai avea loc Liberty Parade in tara? :huh:

#2
clau_locca4u

clau_locca4u

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.02.2007

View Poststokarit_s, on Jan 22 2007, 18:46, said:

Am si eu o intrebare unde sa tinut anul trecut Liberty Parade? :huh: ; la care a participat si  Dj Optick.Anul acesta va mai avea loc Liberty Parade in tara? :huh:
da..normal k va fi in tara :) s-a tinut l mare nu mai stiu exact unde...nu am fost :( [mangalia,eforie nord sau sud]

#3
bogdanrotm

bogdanrotm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.04.2005
am fost eu...s-a tinut pe plaja dintre saturn si venus, si a fost distractie mare pana in zori...a fost pe la sfarsitul lui iulie....iar anul asta locatia cred ca va fi tot aceeasi...insa data inca nu se stie...e prea devreme :D :coolspeak:

#4
clau_locca4u

clau_locca4u

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.02.2007
anu asta ma duc cu prietenii si colegii...de abia ast :X  oare cum o fi noua melod (Liberty Parade 2007? :->)

#5
AlexKid20

AlexKid20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.03.2007
foarte simplu ... a fost pe 29 iulie 2006... plecare a fost din neptun cu 3 tiruri ... lumea s-a alaturat caravanei pe parcurs ... muzica nebunie distractie... dupa vreo 2 ore juma s-a ajuns la Liberty Parade Arena pe plaja dintre venus si saturn ... si acolo distractie pana in zori ... acum sa comentez si io ceva ... voua nu v a place muzica de la liberty ... mergeti pentru dj optick ca l-ati vazut la televizor ... daca va intreb din ce trupa face parte haute culture habar nu aveti ... plm ... mergeti altundeva decat la liberty daca nu stiti ce inseamna ... hai ca va atasez si o poza sa vedeti cum e pe tir ... bafta ...  si ca sa completez ... bineinteles ca locatioa va fi aceeasi se va pleca din neptun si se va merge cu tirurile pana intre venus si saturn la libert parade arena

Attached File  TAREEEE.jpg   178.38K   119 downloads

Attached File  pic259.jpg   167.56K   100 downloads

Attached File  pic131.jpg   172.87K   82 downloads

Attached File  oameni_dansand_in_tir_la_liberty.jpg   66.09K   77 downloads

Attached File  liberty_parade.jpg   67.49K   78 downloads

Edited by AlexKid20, 17 March 2007 - 10:50.


#6
nirosbog

nirosbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,800
  • Înscris: 22.10.2005
Liberty parade !!!.... Frumoasa amintire!!!Am pus  aici un clip facut de mine.Sper sa va placa.Daca da,astept pareri...

#7
AlexKid20

AlexKid20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.03.2007
apropo ... am aflat cand se tine liberty parade .... pe 28 iulie 2007

#8
H3AT

H3AT

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.01.2007
Si o sa vina Robbie Riviera :coolspeak: :peacefingers:

#9
ion_cta

ion_cta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 18.08.2006

View PostAlexKid20, on Mar 17 2007, 11:49, said:

... acum sa comentez si io ceva ... voua nu v a place muzica de la liberty ... mergeti pentru dj optick ca l-ati vazut la televizor ... daca va intreb din ce trupa face parte haute culture habar nu aveti ... plm ... mergeti altundeva decat la liberty daca nu stiti ce inseamna ...

hai jet :D ... nu avem nevoie de impresii ... stim ca esti houser care nu asculta house comercial ... acu lasa`ne si du-te tare :D

Edited by ion_cta, 27 April 2007 - 19:22.


#10
AlexKid20

AlexKid20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.03.2007

View Postion_cta, on Apr 27 2007, 20:17, said:

hai jet :D ... nu avem nevoie de impresii ... stim ca esti houser care nu asculta house comercial ... acu lasa`ne si du-te tare :D
"house" bai pustiu...am fost la liberty ... stiu cum e si ce reactii are lumea ... chill ioane ... tu sti care sunt genurile muzici house? ION THE GREAT

#11
e_X_tas_Y_

e_X_tas_Y_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 18.09.2005
LOL fight!

Quote of the day: "genurile muzicii house".

Mie nu-mi place LP. -_-

#12
asyasy

asyasy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.06.2007

View PostAlexKid20, on Mar 17 2007, 11:49, said:

foarte simplu ... a fost pe 29 iulie 2006... plecare a fost din neptun cu 3 tiruri ... lumea s-a alaturat caravanei pe parcurs ... muzica nebunie distractie... dupa vreo 2 ore juma s-a ajuns la Liberty Parade Arena pe plaja dintre venus si saturn ... si acolo distractie pana in zori ... acum sa comentez si io ceva ... voua nu v a place muzica de la liberty ... mergeti pentru dj optick ca l-ati vazut la televizor ... daca va intreb din ce trupa face parte haute culture habar nu aveti ... plm ... mergeti altundeva decat la liberty daca nu stiti ce inseamna ... hai ca va atasez si o poza sa vedeti cum e pe tir ... bafta ...  si ca sa completez ... bineinteles ca locatioa va fi aceeasi se va pleca din neptun si se va merge cu tirurile pana intre venus si saturn la libert parade arena

Attachment TAREEEE.jpg

Attachment pic259.jpg

Attachment pic131.jpg

Attachment oameni_d..._liberty.jpg

Attachment liberty_parade.jpg

vreau sa te intreb si eu ceva...cat tine evenimentul Liberty Parade? k anul asta merg si eu in sfarsit sa vad cum e k de cativa ani astept momentul asta...

#13
ion_cta

ion_cta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 18.08.2006

View PostAlexKid20, on May 14 2007, 12:08, said:

"house" bai pustiu...am fost la liberty ... stiu cum e si ce reactii are lumea ... chill ioane ... tu sti care sunt genurile muzici house? ION THE GREAT
tu stii gramatica, sau macar alfabetul ?

#14
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006
Eu nu ascult house, da anu asta ma duc numa sa se oftice toti ... :) Ma duc pentru Dj Optik si pentru imnul Liberty Parade de anu asta, asa ca...

Am auzit ca e mare distractie, si oricum domnu Alex, nu cred ca o sa fie chestionati participantii daca stiu sau nu din ce trupa face parte haute culture, oricum nu cred ca m-ar incalzi cu ceva daca as stii sau nu. E strict problema celor care iubesc acest gen de muzica sa stie totul, insa daca cineva are chef de distractie nu vad unde ar fi inconvenientul??? Tu crezi ca toti cei care merg in Vama Veche inteleg spiritul Vamii? Majoritatea merg sa se distreze si sa aiba o vacanta reusita.

Iar daca vrem sa ne dam destepti si rotunzi pe forumuri, cred ca e inutil, oricum nu impresionezi pe nimeni daca stii atatea lucruri, pentru unii neinteresante.

#15
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Si ti-a placut ? Cum a fost ?  :lol:

#16
LuvtraNce

LuvtraNce

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.08.2007
Liberty Parade de anul asta s-a declarat a fi cel mai mare event care a fost posibil vreodata in Romania. Cei mai multi oameni (peste 60.000), cele mai superbe jocuri de lumini, lasere.. dj super, tracklist excelent. Ne apropiem din ce in ce mai mult de occident, de Sensation Trance Energy :D

#17
valy_y0

valy_y0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.07.2009
Cum vi  se pare  .....  lasati un comentariu  cu, critici  ce  ar mai trebui  sa  fac,  ce nu arata  bine liberty car    liberty car 2

Edited by valy_y0, 21 July 2011 - 17:57.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate