Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 

C&C Generals Zero Hour

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#19
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
sal! eu sunt jucator de generals zero hour ...numai c aio am pus peste generals zero hour un addon si la facut Generals Zero Hour reborn :) as vrea sa jucam prin direct IP .... dar trebuie sa aveti si voi acest joc cu addon "Genetals Zero Hour : reborn"

cei care vor sa joace cu addon cu mine .... sa ma contacteze la ID de messenger juhziz_16 :)

Attached Files



#20
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
PET scuza-ma dar u nu stii ce inseamna generals daca nu stii nu te mai baga ca e cea mai marfa strategie aparuta in caz ca vrei sa stii si tu are nota 9.5.. :coolspeak:
... asa ca nu mai zii u de generals ca e marfa da?? si scuza-ma dar.......nimik nu s e comapra cu generals:)

#21
midstar

midstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 30.05.2005
[quote name='juhziz' date='Oct 5 2005, 16:08']
sal! eu sunt jucator de generals zero hour ...numai c aio am pus peste generals zero hour un addon si la facut Generals Zero Hour reborn :) as vrea sa jucam prin direct IP .... dar trebuie sa aveti si voi acest joc cu addon "Genetals Zero Hour : reborn"

Spune-le la baieti si varianta de reborn pe care o ai ca sa poti juca cu ei. Daca ei au alta varianta nu poti juca. (Mihai_dasc)

#22
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
io am versiubea Reborn The Last Stand v5.0 asa scrie pe el :P si io zic ca e mai marfa si sa isi bage toti Reborn The Last Stand ca e mult mai marfa :).
daca e sa ma anunte cineva cine si la baga si sa jucam :) mai vb noi :)

#23
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
As vrea sa imi zica si mie cineva care le are cu Generals Zero Hour sa imi zica si mie de ce imi da mereu eroarea Tehnical Dificultes :angry:  imi da mereu cand joc nush ce are da pana acuma nu a  mai fcut va rog sa imi spuneti si mie ce are de imi da aceasta eroare plsss MS

Attached Files



#24
b_crucean

b_crucean

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 11.06.2005
care e faza cu serious error ca imi smulg paru din cap
incerc sa joc prin direct ip cu un coleg de ceva vreme si la mijlocul hartii cand ii dominam POC se blokeaza si iese la desktop :((

#25
HolyGigi

HolyGigi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 30.06.2005

View Postb_crucean, on Jan 7 2006, 17:40, said:

care e faza cu serious error ca imi smulg paru din cap
incerc sa joc prin direct ip cu un coleg de ceva vreme si la mijlocul hartii cand ii dominam POC se blokeaza si iese la desktop :((

io pateam asa cand nu aveam ram destul (acum am 1GB) si cand incepeam sa fac nucleare ca nebunu' pica jocu. De cand cu ram mai mult, nu mai am problema asta. Ce iti pot sugera e sa faca serveru cel dintre voi care are mai mult ram si eventual sa mareasca swapul din win chiar daca nu ajuta cine stie ce, dar oricum...

#26
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
Am si io intrebare ....  :D la usa super weapons au avioanele alea Aurora Alpha Bober si cu orice dau pe ele nu pot sa le distrug.... zicetimi si mie cu ce le pot distruge cat timp sunt in aer si nu apuca sa traca cu bomba... PLS
care stie sa ma contacteze la ID de mess juhziz_16. Va multumesc!:)

#27
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
nu se poate :P asa e jocul @juhziz

#28
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,096
  • Înscris: 10.04.2006
Command & Conquer Generals a fost Game of the Year , iar Command & Conquer Generals - Zero Hour a fost add-on-ul anului . Concluziile le trageti singuri .
Si ca o parere personala , Generals a avut si inca mai are grafica de nota 10 pt un RTS , iar la gameplay. exceleaza .

#29
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
aha ok mersi.... deci cu aia o sa joc si io de acum incolo :D mersi ca miai zis ca sa nu ma mai chinui...:D


macar zicetimi si mie care e cel mai bun general (defapt cu ce pot sa bat usa super weapons) .. astept un raspun plz :P

#30
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
demolishan - repede faci multi motociclisti ,dar depinde ... de adversar
nu am scris bine .... nu ma mai chinui :))
Regula de baza e sa nu joci cu aparare multa ! - in toate jocurile de strategie ... sau cel putin asa fac eu ..:P

#31
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
Daca nu joci cu aparare multa vine adversaru cu 700000 de unitati si te face praf... io asa fac mereu fac mlta aprare pe toate harta... si nu are cu ce sa vina pe mine .. decat cu avioanele alea aurora alpha bomber sunt singurele care pot trece de aparare multa...
Sau mai e o chestie .. te duci repede cu un buldozer sau muncitor depinde ce ai te duci acolo langa adversar si iti faci repede war factory si faci ulte unitati si te duci  peste el..  depinde si de adversar cu ce echipa joaka..:)

#32
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
Si de harta mai depinde(70%) pt rush-ul ala cu buldozerul  
dar sunt multe rush-uri de facut ... astea era favoritele mele :):D

Eu ma referat ca nu-mi faceam aparare , pt ca mie nu-mi prea place sa stau
2 ore la un joc, pe harta mare ma refer
so... faci cum iti place - eu mergea la sala sa ma joc pe net:)

#33
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
Dar kum e mai bine sa joci.. cu multa aparare in 2 ore sau sa te duci repede pe adversar??:P

#34
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,096
  • Înscris: 10.04.2006
deci..regula de baza e .... Cea mai buna aparare e atacul ! .. asa ca ... full attack , doar un pic de aparare pe ici pe colo . Crede-ma ca oricata aparare ai avea tu eu tot ti`o scot ;) pt ca nu numai aurora exista..nuke cannon suna cunoscut? :) inferno .. tomahawk ... se rezolva ;) . Iar daca tu la randul tau iti faci nu 700000 de unitati ci 700001 de unitati atunci ce mai spui ?

#35
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
@juhziz poi nu exista 2 ore daca joci doar la atac -sigur iti spun - doar sa fie amandoi de aceeasi medie ....si pe net nu apuci sa-ti faci cine stie ce aparare.. :P so...atac in conmtinuu
@Nenea Zap asta i-am zis si eu

#36
juhziz

juhziz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.10.2005
nenea zap degeaba vii u cu tomahawk daca yo imi iau usa laser generals... si nu ai ce sa faci cu alea decat cu inferno canon si si nuke cannon..atat ai putea sa imi faci ceva cu alea dar si yo pot sa vin cu tankuri pe tine..dar io cand imi fac aparare multa im fac 5 6 randuri de laser defend..si nu ai pe unde sa treci... decat cu ce ai izs u dar pot sa ti le faram din 2 miscari ..:D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate