Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Zakynthos/Zante

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
5206 replies to this topic

#5203
Razvan125

Razvan125

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,365
  • Înscris: 03.02.2016
Salut.

As fi interesat sa merg in Zakynthos anul acesta (in jur de 10 persoane). Am dori sa inchiriem o vila insa am vazut ca majoritatea (care sa nu fie 5.000$) sunt mai departe de mare. Intrebarea mea e: cum e cu inchiriatul de atv-uri ? Se gasesc ? Pentru ca si in Malta si in Lefkada am luat teapa cu atv-urile, fiindca nu am mai prins cu toate ca ne-au spus "aa.. nu aveti nevoie de rezervare. Cand ajungeti la noi ne sunati si va dam".

#5204
Dodo03

Dodo03

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 13.03.2007
Gasesti o gramada de centre de inchiriat - Tsilivi , Argassi, Laganas.....noi luam de minim 350-400-500cm3. Doar anul trecut am rezervat in avans, altfel la fata locului sau aduse si preluate direct de la cazare cand faceam schimbul  cu masina. Daca inchiriezi in avans posibil sa gasesti pret mai bun, dar oricum platesti la fata locului cash :) Iei un nr de tel/whatsapp si ii anunti cu 2-3 zile inainte sa ajungeti .

#5205
protecties

protecties

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,190
  • Înscris: 06.11.2008
O veste trista pentru iubitorii insulei Zakynthos - Greece is losing "Shipwreck of Zakynthos" -  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DyxxxOPrQJo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

si aici - [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9uFNYeUvG5Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


De aici - https://www.imerazan...24/01/09/329372

Attached Files


Edited by protecties, 14 January 2024 - 10:06.


#5206
callatis06

callatis06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 26.01.2007
Chiar o veste tristă, mai ales că anul acesta, în mai, era planificată călătoria mea în Zakynthos. Asta, însă, nu-mi schimbă planurile. Voi pune poze de acolo.

#5207
chelie_d

chelie_d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 664
  • Înscris: 01.04.2008
Salutare,
O informație : șezlongurile pe insulă se plătesc sau sunt contra consumație pe cele mai importante plaje ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate