Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Cum sa te scapi de nervi

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View Postfiberspeeder, on Apr 22 2007, 12:31, said:

La Porsche Buc. Nord sunt o gramada de vanzatori fitosi.   Nu le-am mai facut vanzare.   La Ford, fitosi.    La Volvo, absenti si cand au aparut, mofturosi.

La BMW, amabili, la Mercedes, Autoklass, FOARTE amabili, ma tot alerga o tipa sa fac drive test, wtf, eram in blugi si tricou.   La Land Rover Range Rover iarasi amabili, iar ma alerga una sa facem drive test la Supercharged.     Majoritatea vanzatorilor gretosi - barbati.
Corect,  la Autoklass intr-adevar exista solicitudine din partea asistentilor de vanzari.Pacat ca produsele  sunt cam scumputze si cu termene de livrare de luni de zile...nimic pe stoc, etc..bine, e vorba de mertzane...
Nici eu nu m-am dus la costum dar am facut referire la masina pe care am lasat-o la ei in parcare , si omu a devnit ULTRA AMABIL.Desigur ca am fos invitat la un drive test pe loc insa am evitat.In fine...cate bordeie atatea obiceiuri...

Edited by sanddy1964, 22 April 2007 - 11:43.


#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Imi inchipui, daca la reprezentante fac figuri (cand e vorba sa-ti ia banii), ce patesti cand mergi cu o problema in garantie in service! Nici sa nu aud de talentatii astia care se cred VIP fiindca sunt vanzatori de masini ... :cursing:

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ca sa-i laudam pe unii eu zic de bine: Honda, Toyota, Mitsubishi si Kia...super de treaba oamenii, amabili si deschisi la discutii  ^_^

Edited by MembruAnonim, 07 May 2007 - 19:53.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate