Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 

Noile abonamente Orange cu tarifare in Euro

- - - - -
  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#127
alemat

alemat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.09.2004

View PostHAZ_MY, on May 2 2007, 22:33, said:

merci de raspuns. cred ca am sa raman pe 7 euro + 5 numere favorite pt. ca asa pot vorbi mai multe min. cu nr. favorite (orange) decat cea de 7 nr. favorite. nu am inteles de unde e 3eruo bonus.. e tot timpul sau doar o perioada promotionala.
3 EUR Bonus lunar la abonare prin oferta de conectare (chiar 3.5 EUR Bonus daca te abonezi in Bucuresti sau intr-unul dintre judetele unde majoritari sunt clientii Vodafone :) )...

#128
aum

aum

    In sfarsit, NEFUMATOR!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,209
  • Înscris: 06.12.2006
si la cel de 3 euro primesti 20 sau 25 de min nat. bonus (depinde in ce oras te abonezi)

#129
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
Abonamentul Flexibil 7 cu bonusul de 3 Euro plus avantajul oferit de multiplele moduri in care poti consuma creditul total de 10 euro si faptul ca daca nu consumi tot creditul ti se reporteaza pana la 10 Euro in luna urmatoare e super tare si optiunile din programul TRY  :first: sunt incredibil de bune.... eu zic sa ramani pe Orange :first: :thumbup:   .... Lamaia galben verde a grecilor e de cacao expirat si extrem de  otravita , Gaozmorte :harhar:  e  de JALE  :puke: !

#130
luckas

luckas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 18.12.2004
Teophileos, ce stil ai.........
prietene eu recomand 3+6 deoarece:
ai 300 sau 325 min cu nr fav sau cu orange dupa 18 si weekend...in functie de oferta regionala
tarif in orange oricind cu 7,5 fata de 11 la ab flex
se pot reporta 20 sau 25 min nat -40 sau 50 min orange -100 sau 125 min fav
cel mai mare avantaj e ca poti vb cu 3 c dupa 18
ab flex avantaj doar daca vb cu nr fav..in rest e un ab de 3 euro-aceleasi tarife

#131
HAZ_MY

HAZ_MY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 27.02.2004
o ultima intrebare :D am nevoie de contractul de ap. in original sau ajunge si copie?
ar trebui sa-mi salvez numerele de pe cartela sau sigur nu se pierd?

#132
gompo

gompo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,237
  • Înscris: 19.07.2005

View PostHAZ_MY, on May 4 2007, 12:44, said:

o ultima intrebare :D am nevoie de contractul de ap. in original sau ajunge si copie?
Neaparat in original (inclusiv BI/CI)

View PostHAZ_MY, on May 4 2007, 12:44, said:

ar trebui sa-mi salvez numerele de pe cartela sau sigur nu se pierd?
Nu-i obligatoriu, pot sa faca si ei la shop trecerea numerelor pe noul SIM, dar daca ai posibilitatea sa ti le salvezi in telefon nu strica.  :naughty:

#133
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007

View PostHAZ_MY, on May 4 2007, 12:44, said:

o ultima intrebare :D am nevoie de contractul de ap. in original sau ajunge si copie?
ar trebui sa-mi salvez numerele de pe cartela sau sigur nu se pierd?
Da iti trebuie originalul la toate actele necesare incheieri contractului de nou abonat "Orange-RO" :  contract de proprietate , act de identitate , act de studii daca esti elev sau student , factura de la un serviciu de utilitati al adresei unde locuiesti , binenteles ca trebuie sa iti salvezi numerele in telefon daca telefonul tau performant permite acest lucru , nu toate orange shopurile si oricare dealer iti ofera gratuit serviciul de transfer al agendei telefonice de pe vechiul SIM pe cel nou de abonament ! Succes dar fi atent ce contract ti se da sa semnezi citeste tot si abia apoi semneaza !Totodata vei plati si in avans abonamentul pe 1 luna si poate si un depozit de garantare :coolspeak:

Edited by Teophileos, 05 May 2007 - 20:26.


#134
HAZ_MY

HAZ_MY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 27.02.2004
mi-am facut abonamentul de 7 euro cu optiunile:
5 numere favorite / 3 euro.
60 mesaje / 2 euro -> primele 3 luni gratuit
transfer date: 5MB / 1.5 euro
ORANGE STUDENT: 6 luni cu 400 min. nationale
deci platesc 11.5 euro si am 60 mesaje gratuit, 400 minute nationale gratuit, 5 MB trafic. iar de 10.5 euro credit pot vorbi sau 380 minute cu 5 numere favorite orange (oricand) sau 95 minute cu orice numar orange sau fix (oricand) sau 70 minute nationale (care in primele 6 luni nu va fi nevoie)  ;)
nu cred ca exista ceva mai avantajos  :first:

foarte atractive mai erau ceva optiuni de weekend, optiunea cu minutul de 300 sec. si cea de apeluri internationale: primele 5 minute taxate la un minut :cheers:

Edited by HAZ_MY, 18 May 2007 - 17:28.


#135
user_new

user_new

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.05.2007
INTREBARE:

Cat trebuie sa astept dupa ce am trecut un abonament pe Prepay pentru ca sa pot beneficia de oferta promotionala trecand acel numar din nou pe abonament? La Orange, evident.
Eu stiam ceva de 4 luni. Imi poate confirma cineva?

Multumesc!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate