Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

PRO TV HD.

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
2533 replies to this topic

#2521
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Sigla de Dragobete
Attached File  image (4).png   16.54K   1 downloads

#2522
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
PRO TV anunță începerea filmărilor sezonului 2 Săriți de pe fix!
Sursă: https://www.protv.ro...ariti-de-pe-fix

#2523
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Sigla pentru Euro 2024
Attached File  Screenshot_20240307_064607_Discord.jpg   109.63K   45 downloads

#2524
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 15.11.2021
Sigla PRO TV de Ziua Femeii:

Attached Files



#2525
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Emisiunea-concurs Batem palma se întoarce cu ediții noi. Formatul prezentat de Cosmin Seleși vine cu episoade noi începând de luni, 1 aprilie, de la ora 18.00, în locul emisiunii Ce spun românii.

https://www.paginade...onul-3-21527697

#2526
adryan_m87

adryan_m87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 08.04.2008

View PostIceCoolExtreme, on 18 martie 2024 - 15:28, said:

Emisiunea-concurs Batem palma se întoarce cu ediţii noi. Formatul prezentat de Cosmin Seleşi vine cu episoade noi începând de luni, 1 aprilie, de la ora 18.00, în locul emisiunii Ce spun românii.

https://www.paginade...onul-3-21527697
nu stiu cum supravietuieste emisiunea asta in grila

#2527
andreyyshore

andreyyshore

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 643
  • Înscris: 23.02.2010
Episodul de azi din Clanul refolosește un titlu dintr-un episod mai vechi, observ.

Attached Files



#2528
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018
Apropo sunt foarte curios ca Story Cum se termină clanul nu știu povestea serialului turcesc dar cred că nu va fi asemănătoare dacă nu mă înșel nici Vlad Nu prea a fost asemănător cu telenovela turcească ca final
observ că sezonul ăsta nu s a mai mers pe romantism pupăceală și la final el și cu ea fac nuntă au mers mai mult pe ideea de mafie interlopeală și băieții buni

și văd că abordarea Pro TV cam aici Este mai mult pe acțiune decât pe telenovela clasică cu mozoale și cu ce se mergea pe stilul vechi al ruxandrei Ion

Edited by FANCHELSEA-BVB-MILAN, 27 March 2024 - 16:16.


#2529
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008

Vizualizare mesajFANCHELSEA-BVB-MILAN, pe 27 martie 2024 - 16:15, a scris:

Apropo sunt foarte curios ca Story Cum se termină clanul nu știu povestea serialului turcesc dar cred că nu va fi asemănătoare dacă nu mă înșel nici Vlad Nu prea a fost asemănător cu telenovela turcească ca final
observ că sezonul ăsta nu s a mai mers pe romantism pupăceală și la final el și cu ea fac nuntă au mers mai mult pe ideea de mafie interlopeală și băieții buni

și văd că abordarea Pro TV cam aici Este mai mult pe acțiune decât pe telenovela clasică cu mozoale și cu ce se mergea pe stilul vechi al ruxandrei Ion

Stilul Ruxandrei Ion mergea bine pe Acasă... la Antena 1 și-a pierdut din magie. Oricum, nu mai facem noi nimic original. Poate face PRO ceva la toamnă pe Acasă, că se fac 20 de ani de la prima telenovelă românească, Numai Iubirea.

#2530
andreyyshore

andreyyshore

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 643
  • Înscris: 23.02.2010
Adaptare sau nu, eu sunt realmente impresionat de ce am văzut până acum din toate punctele de vedere, iar după episodul de data trecută mai ales, nu pot să concep cum mai poate evolua povestea de acum încolo. Orice ar fi în continuare, pentru mine e o surpriză pe care abia aștept s-o descopăr.

#2531
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Emisiunea Visuri la cheie se pregătește pentru ediții noi la Pro TV. Filmările pentru cel de-al 11-lea sezon al emisiunii Visuri la cheie au început chiar astăzi, anunță postul de televiziune.

Noul sezon vine cu o nouă formulă în echipa de arhitecți. Omid Ghannadi revine în echipă, după o pauză de trei ani.

Echipa Visuri la cheie este alcătuită din arhitecții Alex Gavrilescu (s-a alăturat în sezonul 8), Andra Marinescu (este prezentă din sezonul 8) Cristina Joia (s-a alăturat în sezonul 5), Omid Ghannadi (sezoanele 3, 4, 6 și 7) și Dragoș Bucur, prezentatorul emisiunii.

În sezonul trecut au făcut echipă Cristina Joia, Alex Gavrilescu, Andra Marinescu și Oana Boghiu.

Sursa: https://www.paginade...ilmari-21543656

#2532
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
S-au încheiat filmările pentru Survivor All Stars.

Pro TV anunță că finala sezonului cinci va fi în direct, chiar dacă participanții Survivor All Stars au revenit astăzi în țară, aceștia se vor reîntoarce în Republica Dominicană pentru finala, care va fi transmisă în direct.

https://www.paginade...-stars-21559603

#2533
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,402
  • Înscris: 02.06.2020
Sorin Bontea, Florin Dumitrescu și Cătălin Scărlătescu revin la Pro TV și vor fi jurații sezonului 9 “MasterChef România”.

Edited by AlexFCSB4, 16 April 2024 - 10:57.


#2534
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 15.11.2021
Sigla PRO TV, de Ziua Pământului:

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate