Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

joculete , melodii polifonice , logouri , walpapere ...... pt. siemens m55

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#91
Lucius

Lucius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 04.01.2004

Quote

Originally posted by Dan55
Am pus pe site primele polifonice romanesti, astept parerea voastra daca se merita sau nu sa mai continui .

Cu un post inainte spuneai ca tot ce e pe site e gratis . Pai si acum ... cum vine asta ? Sa platesc ceva pana sa vad ca exista ?

#92
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003
Atunci aveam alt site si doar 2 melodii romanesti. Acum sunt putin mai multe (18) dar numarul lor va mai creste.
Daca-mi spui si mie un site in afara de : http://www.luci.ro care ofera asa ceva gratis eu iti fac cont in sectiunea membri a site-ului meu.
Daca nu esti binevenit in celelalte sectiuni in care totul este gratis.

#93
Lucius

Lucius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 04.01.2004

Quote

Originally posted by Dan55
Atunci aveam alt site si doar 2 melodii romanesti. Acum sunt putin mai multe (18) dar numarul lor va mai creste.
Daca-mi spui si mie un site in afara de : http://www.luci.ro care ofera asa ceva gratis eu iti fac cont in sectiunea membri a site-ului meu.
Daca nu esti binevenit in celelalte sectiuni in care totul este gratis.

Daca prin "asa ceva" te referi la polifonice , jocuri , theme , wallpapers si ceva programe iti sugerez un site care le ofera GRATIS special pt Sony-Ericsson T610 dar garantez ca polyfonicele merg toate si pe un Siemens M55 (detin ambele telefoane deci stiu ce spun) iata - www.myt610.net . Ofera chiar si melodii orientale , nu numai dance , house , rock , oldies si muuuuuuulte alte genuri. Poate daca limba romana era ceva mai de circulatie internationala ar fi fost si ceva polifonice romanesti . Si inca ceva - ei ofera GRATIS theme la cerere. Adica daca esti fan Steaua sau Dinamo sau orice alta echipa care are un site , sau daca adori o actrita si ai poze cu ea , le trimiti adresa site-ului respectiv pozele si ei iti fac GRATIS o tema sau un wallpaper pt telefonul tau . Poate ei nu au nevoie de bani sau poate nu toata lumea gandeste ca cei de la Microsoft . Sau poate au facut un site atat de bun incat ei castiga bani din reclama . Eu iti doresc succes oricum ! Daca vrei , pt a a vea ce oferi la download iti pot oferi ceva adrese de unde poti lua GRATIS soft pt telefoane . Cand spun soft ma refer la cel pt care se plateste enorm la Germanos de exemplu pt a avea optiuni noi sau limba romana la meniu. Si asta inseamna mult ! In RO nu exista nici un site care sa ofere gratis asa ceva . Si te asigur ca daca nu va fi www.luci.ro va fi luci.3x.ro care va avea cam tot ce exista pe www.myt610.net si inca multe altele dar GRATIS.

#94
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003
Prin "asa ceva" m-am referit la POLIFONICE ROMANESTI.
De adrese nu am nevoie pt. ca de : google, alltheweb, AltaVista, Yahoo!, DMOZ, Excite, Lycos, IX Quick, snap, msn, ez2find, vivisimo, etc. am auzit si eu si am gasit sute de site-uri care ofera gratis tot ce vrei pt. telefoane (mai putin polifonice romanesti gratis).
Polyfonice am mii dar nu vreau sa pun pe site decat pe cele care au cat de cat si calitate si volum, multe din ele fiind nevoit sa le editez eu din nou (deocamndata nu prea am timp).
Nevoie de bani are oricine dar nu am facut site-ul asta ca sa ma imbogatesc singurul lucru pt. care polifonicele romanesti nu sunt gratis este ca si pe mine m-au costat . In rest tot ce am facut eu sau am facut rost gratis, gratis sunt si la mine pe site.
Avand in vedere ca nimeni nu te obliga sa te inscrii ca membru este singurul raspuns pe care ti-l mai dau si te astept cu site-ul facut de tine sa pot descarca si eu ceva polifonice romanesti gratis ca poze cu dedicatii nu am nevoie, crop pe poza , image size pe 101/80 si gata poza.

#95
Lucius

Lucius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 04.01.2004
Hmm. Faci cum vrei tu. O sa-mi comand prin sms melodiile dorite . La tine pe site aflu daca exista cu adevarat si daca au si ceva calitate abia dupa ce platesc. Nu cred ca e corect. Asta e ! Mult succes ! Iti doresc sa ajungi sa castigi multi bani din reclama de pe site !

#96
Pesto

Pesto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 27.04.2004
Pai in C55 nu am unde copia jocurile. Nu are explorer ca M55?

#97
voinea

voinea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 27.12.2003

Quote

Originally posted by Dan55
[....]
si te astept cu site-ul facut de tine sa pot descarca si eu ceva polifonice romanesti gratis  
[...][/B]


pai de ce sa fie gratis ca nici la tine nu e gratis  :0

#98
sonyk

sonyk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 20.04.2004
am si io intrebare si va rog ajutatima!!!!!!va implor!ce trebuie sa downloadez ca sa probez jocurile inainte sale bag pe mobil?io nam cblu de date si ma duc la cineva acasa care are si nu pot sa stau sa incerc acolo jocurile pe mobil?com le pot incerca acasa?ce trebuie sa descar si de pe ce site?

#99
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003
trebuie doua programe : SMTK Emulator Pack si SMTK Core Pack , amandoua le gasesti pe www.dasor.3x.ro  si au cam 9 MB fiecare.

#100
sonyk

sonyk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 20.04.2004
mersi

#101
sonyk

sonyk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 20.04.2004

Quote

Originally posted by Lucius
Hmm. Faci cum vrei tu. O sa-mi comand prin sms melodiile dorite . La tine pe site aflu daca exista cu adevarat si daca au si ceva calitate abia dupa ce platesc. Nu cred ca e corect. Asta e ! Mult succes ! Iti doresc sa ajungi sa castigi multi bani din reclama de pe site !
  
despre ce site vorbitzi voi ma?

#102
sonyk

sonyk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 20.04.2004
ba am luat si o jocu fifa2004 si are multe fisiere pe care mile copi pe mobil?il copi doar pe ala .JAR ?????

#103
tudor

tudor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 13.01.2003
stie cineva de sah? se gaseste la connex pe site un joc java karpov x3d pentru care am gasit in alta parte jar... dar cere ceva activare. stiti ceva?

#104
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
AU MAI APARUT JOCURI NOI PT M55?

#105
BrownEye

BrownEye

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 30.04.2004
Un joc de Sah pe care nu l-am incercat inca.

Attached Files



#106
cata8757

cata8757

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 06.01.2004
Jocuri noi, sunete polifonice noi, sunetele ascunse pentru m55 si c55, programe joi click aici:

www.siemens4me.as.ro ::: www.siemens4me.as.ro ::: www.siemens4me.as.ro

#107
sunt_voinic

sunt_voinic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.05.2004
Stie cineva un site wap de pe care pot descarca wallpapere, logouri, polifonice pe un Siemens M55?Nu ma intereseaza jocurile. Am incercat pe fun-sms dar imi da o eroare de genul "Page too big for avaible memory". Asta in conditiile in care telefonul este nou nout si nu am descarcat nimic pe el in afara de un ringtone de la orange. Si inca ceva! pe voi cat va tine bateria ca la mine nu prinde 36 de ore!Dupa formatare!
Ma poate ajuta cineva? PLS!!!

#108
DarkBoy

DarkBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 13.05.2004
2$ la 1mb de date.
eu cred ca e bine.
dar faza e ca nu toate site-urile de wap merg. am siemens c60 si intru pe wap sa downloadez ceva shi merg doar imagini ,jocuri nema,decat pe midlet dar acolo sunt joace nashpa.melodii nu merg toate deoarece aceasi problema ca si la jocuri,ori eroare: document negasit,ori eroare:document prea mare shi avea 18.9 kb,fiind theme-ul din matrix!
pls help daca sthie cineva! ce sa fak! :yeah baby

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate