Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

joculete , melodii polifonice , logouri , walpapere ...... pt. siemens m55

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#37
Raccoon

Raccoon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 18.12.2002

Quote

Originally posted by AirBoy
da, jocurile java trebuie sa fie intr-un director atat fisierul jar cat si cel jad


Fals .....
Este suficient fisierul jar care contine tot ceea ce are nevoie aplicatia pentru a rula (imagini, sunete, etc....)
jad-ul este pentru download de pe mobil ....

#38
voinea

voinea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 27.12.2003
corect ce spune Raccoon. Doar de jar ai nevoie pt a folosi aplicatia. Jad e linkul spre siteul producatorului sau de unde a fost luat respectivul fisier jar si foloseste pt download direct de pe mobil via wap sau GPRS

#39
val252

val252

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 14.12.2003
Ma poate ajuta cineva si pe mine?Unde pot gasi melodii in format WAV pe gratis pt tel?Sau exista vreo posibilitate..un programel ceva care sa transforme MP3 in WAV si sa pot sa si tai din mel sa o fac mai mica pt tel..adica sa folosesc doar o portiune din ea...???? :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :rolleyes:

Attached Files



#40
MrDJ

MrDJ

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 06.01.2004
site de wap :

http://www.acegames....co.uk/index.wml


Voi ce abonament aveti la GPRS? Pe mine m-au batut aia de la connex la cap sa imi bag GPRS 2$ ca primele 2 luni imi dau pe gratis abonamentu si 10 mb/luna trafic.... oricum dupa 2 luni revin la abonamentu WAP START .

#41
voinea

voinea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 27.12.2003
site-ul este under construction (cel putin la momentul asta)

#42
MrDJ

MrDJ

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 06.01.2004
Fratilor deci pana la urma e ok de pe allgsm.ro sa achizitionez cablu? Desi spun ca de abia pe 15 va sosi... Aveti cumva idee de unde pot sa cumpar un cablu (dar nu original :D) , in afara de BIG Berceni? :)

#43
voinea

voinea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 27.12.2003
am prieten care luat cablu serial pt fon si nu a mers. A frecat pe 2 calculatoare si nu s-a conectat. Nu am apucat sa testez si eu ca l-a dus inapoi. Deci e cam problema cu cablurile chinezesti. Pentru siguranta cine poate sa ia original.

#44
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
alte jocuri de pe my siemens pt alte telefoane se pot downloada pe m55?

#45
craiuVerde

craiuVerde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 07.08.2003
eu am wap start-ul

si e asa usor sa revii la el?

#46
MrDJ

MrDJ

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 06.01.2004
Suni la ei , il activezi, si iti dau 1 luna gratuita (adica nu dai 2$) si ai si 10 mb trafic (ceea e destul de mult).Daca ai peste 1 an vechime, iti dau 2 luni cu aceleasi facilitati.Si te poti trece inapoi pe Wap Start fara taxa.Oricum suna la *222 si apasa 102 (vezi ca raspund cam greu, eu era sa adorm la telefon:))

#47
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
care e cel mai ieftin ab pe gprs la connex?
2 dolari si 1 dolar 1mb?sau se poate gratuit si platesti doar ce iei de pe net?

#48
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003
Pentru cei care au cablu de date : http://www.dasor.3x.ro/download.php
Sper ca in cateva zile sa pun primele polifonice romanesti.
Astept pareri despre site.

#49
val252

val252

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 14.12.2003
:OK:  :OK:

Quote

Originally posted by Dan55
Pentru cei care au cablu de date : http://www.dasor.3x.ro/download.php
Sper ca in cateva zile sa pun primele polifonice romanesti.
Astept pareri despre site.


Situ e misto si cu timpul poate deveni mult mai misto daca te chinui un pic...Cred ca totusi mai trebuie finisat un pic...arata cam...monoton asa... :oK:E aiurea ca nu ai facut si tu o lista cu mel si tre sa le downloadezi ca sa afli ce mel sunt.Si la fel cu pozele...ar fi fost misto niste thumbnails...sa stii ce iei...Si nu sunt chestii asa interesante pe sit...toata lumea cred ca le stie ...oricum bravo pt initiativa  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

#50
voinea

voinea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 27.12.2003
corect, e buna initiativa. Curand downloadeaza spaniolii de la noi :) nu noi de la ei.

#51
craiuVerde

craiuVerde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 07.08.2003
[offtopic]
daca folosesc si orange si connex si deja am votat connex-ul cum fac sa mai votez si orange-ul???
[/offtopic]

#52
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003

Quote

Situ e misto si cu timpul poate deveni mult mai misto daca te chinui un pic...Cred ca totusi mai trebuie finisat un pic...arata cam...monoton asa... E aiurea ca nu ai facut si tu o lista cu mel si tre sa le downloadezi ca sa afli ce mel sunt.Si la fel cu pozele...ar fi fost misto niste thumbnails...sa stii ce iei...Si nu sunt chestii asa interesante pe sit...toata lumea cred ca le stie ...oricum bravo pt initiativa    


De chinuit m-as chinui eu dar nu prea am timp, eu ma ocup de mai multe site-uri. Acesta deocamndata va ramane asa cum este ca grafica, doar ca zilnic voi incerca sa aduc ceva nou de downloadat.
Stiu ca sunt site-uri care arata mai bine, dar atunci cand vreau sa descarc o melodie sau joc i-mi arata ca ma costa doar x,xx $. Aici totul este free. Lista cu mel. nu am facut pentru ca eu vreau ca vizitatorii sa descarce un fisier de 50Kb cu 15 melodii la fel de repede ca si cand ar descarca o subtitrare, decat sa dea click pe fiecare mel. in parte. De fiecare data cand se revine pe site si exista ceva nou fisierele respective au in fata numelui un semn distinctiv si este foarte usor de descarcat doar acele fisiere. La fel m-am gandit si pentru poze.

Quote

daca folosesc si orange si connex si deja am votat connex-ul cum fac sa mai votez si orange-ul???

Aici nu prea stiu ce sa zic dar cred ca raspunsul trebuie dat ca la intrebarea :"Ce post Tv urmariti ?".De fapt urmaresti mai multe dar trebuie sa fie unu preferat pe care stai si iti place mai mult.

#53
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003
Am pus pe site primele polifonice romanesti, astept parerea voastra daca se merita sau nu sa mai continui .

#54
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
dan 55 de unde pot sa iau din craiova cablu de date ?Pt ca la germanos nu a primit inca si la mercur nu mai are acum?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate