Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

ajutooor

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
banditul4u

banditul4u

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.12.2006
plz help ... am si eu o problema , mi-am luat sistem genius 5.1  si centru mi se aude foarte incet .... am schimbat si boxele intre ele si daca pun centru de ex: ca boxa spate stanga se aude foarte bine dar cand o pun inapoi ca centru iar se aude incet........ce sa fac????? help

#2
mr_know_it_all

mr_know_it_all

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 14.09.2006

 banditul4u, on Dec 12 2006, 17:20, said:

plz help ... am si eu o problema , mi-am luat sistem genius 5.1  si centru mi se aude foarte incet .... am schimbat si boxele intre ele si daca pun centru de ex: ca boxa spate stanga se aude foarte bine dar cand o pun inapoi ca centru iar se aude incet........ce sa fac????? help

1. iei sistemul la traista si mergi la vecinul de sub tine (daca stai la casa, peste drum).
2. face si la vecinu la fel, te duci frumos de unde l-ai luat, le zici sa il testeze si sa iti dea altul

Poate fi o problema cu iesirea de centru, cu placa de sunet, sau cu configurarea placii de sunet, dar cum nu vb de o placa de baza sau un procesor, la care sa zicem ca nu toata lumea le poate scoate, ci de un sistem audio, incearca la cineva, si apoi la firma

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate