Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...
 Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....
 Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya
 Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...
 

Prodigy

- - - - -
  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#37
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007

View Postnymus, on Dec 9 2007, 22:50, said:

Fani prodigy, help! stiu ca sunt off topic, dar...
Are careva dintre voi formatia asta? Molotov Elysian?? daca da, va rog din inima sa-mi trimite-ti si mie, va rog, caut de nebun si nu gasesc nicaieri. :(


ai dreptate nu gasesti nicaieri doar cu cash :P .am incercat sa caut dar nimica.tot ce am gasit a fost o singura piesa -_- asta e nu ai ce face mai trebuie sa astepti.

ps:canta super :OK:

#38
xICexDejaVu

xICexDejaVu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 629
  • Înscris: 01.08.2007

View PostCurcubitaceu, on Dec 5 2007, 15:06, said:

Prodigy e electronic/techno/rave... Imi pare rau pt cei care pretind ca e rock.
cam asha ceva .... au avut si putin rock inainte, dar prea putin pentru a putea fi pus la sectiunea 'rock' :) oricum nu au avut nici o melodie rock pur ... cel putin io nu-mi aduc aminte, si eram fan prodigy inrait inainte ... si acum am discografia lor dar nu mai sunt asha nebun ca inainte :D

#39
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007

View PostxICexDejaVu, on Dec 10 2007, 10:53, said:

cam asha ceva .... au avut si putin rock inainte, dar prea putin pentru a putea fi pus la sectiunea 'rock' :) oricum nu au avut nici o melodie rock pur ... cel putin io nu-mi aduc aminte, si eram fan prodigy inrait inainte ... si acum am discografia lor dar nu mai sunt asha nebun ca inainte :D


pacat ca ai renuntat la ei -_- inseamna c nu ti-au placut asa de mult de ai facut acest pas.si intradevar nu au nici o piesa rock pur dar au combinati intre punk rock si electronic deci cum rock-ul si punk-ul sunt la sectiunea rock eu ma gandesc ca aici cam lear fi locul plus k liam are cateva  albume single care este punk :lol:

Edited by Krasto, 10 December 2007 - 13:07.


#40
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007
PT TOI FANII O MARE DEZAMAGIRE -_-  THE PRODIGY NU AU MAI VENIT IN SIBIU....AM FOST SI EU,SI CAND AM AFLAT AM CREZUT CA IMI CADE TOT CERUL PE UMERI.DAR BINEINTELES DUPA O PARTE PROASTA VINE SI UNA BUNA,AVAND UN CONTRACT INCHEIAT TOT TREBUIE SA APARA CANDVA SI SAR PUTEA SA FIE PRIN PRIMAVARA ANULUI 2008(SA SPERAM).

CAUZA ACESTEI DRAME ESTE VREMEA.NU AU MAI PUTUT DECOLA DE PE AEROPORTUL DIN GERMANIA DIN CAUZA CONDITILOR METEOROLOGICE FIIND O CEATA DENSA.

NOI FIIND NISTE OAMENI RABDATORI(CA NU AVEM CE FACE ALTCEVA :P )II ASTEPTAM CU INIMILE DESCHISE SA REAPARA PE PORTILE ROMANIEI

#41
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
Si totusi au venit in noaptea de revelion, la Sibiu....si-au sustinut un concert pe placul spectatorilor!
~La  Multi Ani!~

#42
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007

View Post[ady], on Jan 1 2008, 17:25, said:

Si totusi au venit in noaptea de revelion, la Sibiu....si-au sustinut un concert pe placul spectatorilor!
~La  Multi Ani!~


DA <_< am aflat si eu,dar nu am mai fost acolo sa ii vad,daca aveti careva filmari spunetimi,sa ma contactati si pe mine

#43
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,062
  • Înscris: 31.07.2007
Prodigy rocks   :punk:  :punk:  Dar nici eu nu l-as incadra la genul rock. Imi place formatia de cand a aparut, cu toate schimbarile mai mult sau mai putin radicale de stil (gen "The Castbreeder").

#44
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007
Intrebare de baraj.OARE CAND O SA MAI VINA?

#45
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,062
  • Înscris: 31.07.2007

View PostKrasto, on Jan 1 2008, 20:01, said:

Intrebare de baraj.OARE CAND O SA MAI VINA?

Problema mea este locatia (unde se agata harta in cui). Am ratat multe concerte din Bucuresti la care am vrut sa merg...

#46
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007

View Postedy_wheazel, on Jan 1 2008, 20:22, said:

Problema mea este locatia (unde se agata harta in cui). Am ratat multe concerte din Bucuresti la care am vrut sa merg...


asta este drept dar uite ca eu am fost in sibiu cu totul ca e destul d marisoara distanta dar numai ca am luat teapa,au venit in 31 si eu am fost in 30 ziua stabilita.faza tare e ca un tip a venit din ANGLIA ca sa ii vada,iti dai seama.

#47
Patrikki

Patrikki

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.01.2008
vroiam asa de mult sa merg, dar e greu de negociat cu parintii... si cine stie cand mai vin :-<

#48
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007

View PostPatrikki, on Jan 5 2008, 16:12, said:

vroiam asa de mult sa merg, dar e greu de negociat cu parintii... si cine stie cand mai vin :-<


lasa ca s-ar putea sa mai vina dar asta se va intampla prin vara daca va fi votat pe adresa http://www.peninsula.ro/wishingbox/ in sectiunea wishbox.deci dragi mei daca dorinta va este asa mare va doresc spor la vot ;) THE PRODIGY RULLES :punk: :punk: :punk:

#49
ILoveMyBunny

ILoveMyBunny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 06.04.2007
au cantat cam putin ,oricum abia mai ma tineam pe picioare. Apropos,canta(aici e disputat),zic eu, big beat(un fel de pionier al breakbeatului)

#50
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007

View PostILoveMyBunny, on Jan 10 2008, 21:20, said:

au cantat cam putin ,oricum abia mai ma tineam pe picioare. Apropos,canta(aici e disputat),zic eu, big beat(un fel de pionier al breakbeatului)


nu prea inteleg ce vrei sa zici :huh:

#51
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007
STIATI CA NOUL ALBUM VA FI LANSAT IN MARTIE ANUL ACESTA? :thumbup: :thumbup: :thumbup:

#52
Krasto

Krasto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 25.09.2007
cate piese rezistati sa dansati pe The Prodigy...da sa dansati nu sa va faceti.sincer sa fiu eu am rezistat 6 piese hard.dar pe urma nu am mai dansat cateva ore bune ca eram distrus :lol:

#53
lucianer

lucianer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 688
  • Înscris: 30.12.2007
Dap.Chiar, va mai aduceti aminte cei care aveti in jur de 30 de ani acum (si nu numai)la Polivalenta,pfffaaaaa , eu sunt fan Metallica din ehe...'88.Asa ceva , totusi nu poti uita, mai ales cand la unul din concerte ai ghinionul sa fi prin fatza scenei cand incep , :bouncey: :bouncey: :bouncey:   exact asa trebuia sa faci tot timpul ,o data cu ceilalti ,sau riscai sa ti-o iei rau si sa fi tavalit pana nu mai ramane nimic din tine.Cred ca au fost printre putinele concerte de la noi ,unde toata lumea(chiar toti) au dansat de la inceput pana la sfarsit.Cand inca ne era foame de nou si ne bucuram cu adevarat de ce se canta afara.Superi Tari au fost baietzii,la ultimul nu am mai fost.Mi-au ajuns doua.
Va las si un exemplu de ce inseamna un concert cu ei la scara mai mare in perioada aceea(publicul).
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/yfzmJh7sxgk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FjebfmsaQQQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by lucianer, 28 November 2008 - 22:54.


#54
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006
Hahahahahaha, cum sunt aia cu prodigy ROCK hahahahahahahaha

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate