Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

SAGEM

- - - - -
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#19
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
Sa te tina sa-l donezi la nepoti.
Noroc.

#20
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007
mno...vine ardeleanul!!!!
Da,  Sagem face telefoane bune cu sigurantza( chiar daca exista si uscaturi in padure datorate de obicei ingrijitorilor si "imblanzitorilor" neatenti)!!!! :D ...Apropo 4 prieteni apropiati detin Sagemuri de muuult timp. Unul cu un My x 5-2 impecabil de 2 ani( singurul sau telefon mobil)...Si altul cu mult mai modestul My x-1( de 3 ani jumate ), tot unicul sau telefon mobil,  scapat in oala cu ceai fierbinte  :death: (am vazut scena cu ochii mei) si care merge la fel de bine si acum( dupa ce mesterul la uscat putin). Al treilea de un an si ceva cu un my C2-2 dupa care a plans cand i-a fost furat de curand. Ah, si ultimul detine de 2 ani un My x6-2 (ca si al doilea telefon dupa al sau Nokia N90 :photo: ) si nu se plange de el decat de faptul ca s-au mai decojit butoanele!!!!
Repet:  Da, Sagem face telefoane bune!!! :peacefingers:

#21
SonnyRoby

SonnyRoby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 02.02.2007
Semnatura mea spune multe :P Si pot sa afirm ca inca le mai detin pe toate si toate merg chiar foarte bine...
DA Sagem face telefoane bune... insa nu recomand cele de la orange pentru ca acolo apar bubele...

#22
EK90

EK90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 28.04.2007
salut! Sagem chiar face telefoane excelente si foarte rezistente. Am un Sagem myx5-2 de 2 ani si functioneaza perfect, dar acum mi-am luat un spv c100. Pe durata vietii am supus Sagemul la multe teste de rezistenta (l-am aruncat in clasa dupa colegi, l-am aruncat de la etajul 1, l-am demontat de 2 ori, am turnat diluant pe el etc) si inca se conporta foarte bine (bateria tine 5 zile, totul merge perfect). Eu cred ca Sagem face telefoane de calitate la pret f bun. Am avut 3 Sagem-uri pana acum si nici unul nu m-a dezamagit (SAGEM mw3026, SAGEM myx2, SAGEM myx5-2).

#23
BrokenWings

BrokenWings

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 27.04.2007
shtiu ca e cam tarziu, dar acum am descoperit topicul asta. Shi eu am tot un sagem myx 5-2, luat cam la mana a 3a de la cineva. pot spune ca sunt mai mult decat multzumita de el shi nu l-ash da pe nici o nokie, mai ales dupa ce mi-am luat o tzeapa d zile mari cu una. La sagemul meu cel batraior bateria ma tzine cam o saptamana de vorbit moderat, semnalul este shi el super bun (mai am acasa un samsung e700 shi ma trezesc ca vorbesc shi s inchide ca zice ca n-am retzea shi i s-a stricat shi p la folie nushtu c, ca nu mai vad nimic). O singura problema am avut cu myx 5-2 ul: m-a prins ploaia cu el in buzunar, l-am bagat in geanta shi cred ca a facut condens sau ceva, ca nu mai gasea nici o retea dupa 5 min....am scos tot din el shi l-am lasat la uscat jumate d ora shi acum merge iar ca uns, deci pot spune ca sunt super tari, iar raportul calitate pretz e mai mult decat ok. la nokia cam plateshti mai mult renumele (parerea mea, nu ma luatzi acum la injuraturi  :P )....am avut un nokia 6020 shi zicea lumea ca ma suna in prostie, iar la mine nu suna deloc. Cand o fi sa-l schimb p asta, ma voi orienta tot spre un sagem sau un sony ericsson, pt ca am avut shi din ala shi nu m-a dezamagit.
ps: nu sunt genul care sa judece un telefon dupa numarul d priviri pe care il atrage atunci cand este scos din buzunar ;)

#24
andrew2406

andrew2406

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 04.02.2007
am un myx 5-2 de 3 ani merge ca in prima zi nu a avut nici o problema . bateria ma tine cam 6-7 zile cu vorbit moderat 10-20 min / zi , semnal foarte bun ce pot sa zic mi se pare ok firma sagem ;)

#25
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

 andrew2406, on Aug 6 2007, 22:52, said:

am un myx 5-2 de 3 ani merge ca in prima zi nu a avut nici o problema . bateria ma tine cam 6-7 zile cu vorbit moderat 10-20 min / zi , semnal foarte bun ce pot sa zic mi se pare ok firma sagem ;)

Exact la fel și eu! Super telefon a fost!  ^_^

#26
mistique

mistique

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 09.04.2006
Primul meu telefon , se intampla prin toamna lui`99  --Sagem MC 922 . Un telefon despre care nu am decat cuvinte de lauda. Cate nu a patimit saracul ,de la bai in bazin (de 2 ori) , reparat simplu prin demontare si uscare pana la cele mai neasteptate socuri si cazaturi. Il mai pastrez si azi ca amintire...Urmatorul a fost Sagem Myx5 luat in martie 2003 care mai functioneaza si azi impecabil (il folosesc ca  pe al doilea telefon)--singura problema ca nu mai tine decat vreo 2 zile bateria.Desi acum "m-am atasat" de Sony-Ericsson, nu se stie daca nu o sa revin la "prima iubire"! La Sagem platesti ceea ce ofera telefonul si nu un nume!!!

#27
mancuso

mancuso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 20.09.2005
sagem face telefoane beton, ia uite aici un telefon facut pentru porsche, cu recunoasterea amprentei ...
[ http://img179.imageshack.us/img179/5922/porschedesign2ka6.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by mancuso, 15 August 2007 - 13:49.


#28
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007

 mancuso, on Aug 15 2007, 14:48, said:

sagem face telefoane beton, ia uite aici un telefon facut pentru porsche, cu recunoasterea amprentei ...
[ http://img179.imageshack.us/img179/5922/porschedesign2ka6.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
despre telefonul asta s-a discutat aici

#29
SmarTee

SmarTee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.09.2007
de cateva zile mi'am luat si eu sagem myc5-3... sper sa ma tina macar 1 an :mellow:  dar nu gasesc cablu de date :|

#30
Laur1975

Laur1975

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 22.07.2006

 SmarTee, on Sep 14 2007, 19:52, said:

de cateva zile mi'am luat si eu sagem myc5-3... sper sa ma tina macar 1 an :mellow:  dar nu gasesc cablu de date :|

Stiam ca merge orice cablu mini USB.

#31
MAD_06.sic.sx

MAD_06.sic.sx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 29.10.2006
Urmeaza sa imi iau al 5-lea Sagem si va fi al 7/8-lea tip care trece prin mana familiei mele.


Face Sagem telefoane bune? Da. Face.
Si mi-au trecut multe telefoane prin mana ca sa pot spune asta acum. Cine n-a avut Sagem pana acum, nu cred ca isi poate spune o parere foarte buna (ca recenzie) despre telefoanele de la baietii astia :)

Edited by MAD_06.sic.sx, 03 December 2007 - 16:06.


#32
drq101

drq101

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 25.03.2007
am 3 sagemuri : myX-2, myX5-2, myE77 si sunt ff multumit de ele

Edited by drq101, 17 January 2008 - 10:45.


#33
trexyz

trexyz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 03.03.2007
eu am avut pana acu 1 luna un sagem myx 5m. super telefon...l-am folosit 4 ani fara nicio problema, cand l-am luat era belea in timp si-a pierdut calitatile dar s-a tinut bine...sunt multumit de el inca functioneaza si bateria rezista 4-5 zile. l-am schimbat pe un nokia dar francezii mi-au demonstrat ca fac telefoane de calitate:)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate