Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Fotografie de produs

- - - - -
  • Please log in to reply
814 replies to this topic

#811
Taxon

Taxon

    Cârcotaș nesuferit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,092
  • Înscris: 19.01.2004
Ooo, salutare, umbra veche!

#812
LupeLupino

LupeLupino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 14.04.2006
M-am jucat si eu putin cu lumina...

Attached File  Ceas 1 4pe3.jpg   1.32MB   10 downloads Attached File  Ceas 2 4pe3.jpg   1.17MB   12 downloads

Attached File  Ceas 3 4pe3.jpg   1.55MB   10 downloads Attached File  Ceas 4 4pe3.jpg   1.26MB   12 downloads Attached File  Ceas 5 4pe3.jpg   1.2MB   10 downloads

#813
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,907
  • Înscris: 28.12.2006

View PostLupeLupino, on 17 martie 2023 - 09:24, said:

M-am jucat si eu putin cu lumina....
Cam intunecate pentru un foto de produs.

#814
LupeLupino

LupeLupino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 14.04.2006
Better?

Attached File  INFINITE 6 4pe3.jpg   1.27MB   14 downloads Attached File  INFINITE 5 4pe3.jpg   1.32MB   15 downloads

Attached File  INFINITE 4 4pe3.jpg   1.32MB   16 downloads Attached File  INFINITE 3 4pe3.jpg   1.18MB   15 downloads

#815
andrei_turca

andrei_turca

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 16.09.2018

View PostLupeLupino, on 17 martie 2023 - 16:18, said:


Primul lucru e faptul ca nu se duce atentia bine asupra produsului. Daca te uiti de la distanta de ecran din spatele camerei nu intelegi ca e vorba de o poza de produs pentru ca iti sare in ochi culorile si fundalul care chiar se vad fain. Insa nu scot produsul in evidenta. Asta e doar parerea mea subiectiva poate ma insel.

E fain si e important ca incerci. Doar incercand consistent vei putea sa iti dezvolti ochiul mai bine.

Incearca sa editezi ca proba daca poti... sa ridici expunerea doar la produs sa il izolezi. Si sa desaturezi sau sa scazi expunerea la fundal.

De fapt hai ca deschid rapid photoshop :D ...

5 min mai tarziu...

https://imgur.com/a/NCCBtxo

Nu e editat ca sa imbuntatesc pozele. Vroiam sa scot in evidenta produsul prin separare de culori sau luminozitate ca sa vezi cum cred eu ca ar trebuie sa iasa produsul in evidenta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate