Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

partitionare hdd laptop toshiba

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mishulikus

mishulikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 17.11.2006
hdd  a venit cu o singura partitie...si dupa ceva timp am incercat sa refac partitia si evident sa o impart in c si d...dar nu vrea neam...stie cinev :cursing: a cum sa ii dau de cap?...nici cu partition magic nu vrea ...help!!! :cursing:

#2
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

View Postmishulikus, on Dec 2 2006, 20:13, said:

hdd  a venit cu o singura partitie...si dupa ceva timp am incercat sa refac partitia si evident sa o impart in c si d...dar nu vrea neam...stie cinev :cursing: a cum sa ii dau de cap?...nici cu partition magic nu vrea ...help!!! :cursing:

Faci un cd boot-abil, apoi boot-ezi in DOS, si de aici cu comanda FDISK iti repartitionezi hard-ul!

#3
Hazard

Hazard

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,587
  • Înscris: 11.01.2004
esti constient ca pierzi tot ce ai pe el da? salveaza pe un hdd extern, pe un dvd, cd, stick, stuff.

#4
danzel67

danzel67

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 03.03.2006
Foloseste  fara-piraterie's Boot CD.  Ce model de  laptop Toshiba este ?

#5
Dakshan

Dakshan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.12.2006
sper sa mai fie de folos ce zic eu. intr-adevar am fost foarte surprins sa vad ca nu se poate face partitia cu disk managerul din administrative tools. am zis ca au avut ei un anume scop, :(( , dar tot am avut goanga sa fac doua partitii. si am instalat partition magicul 8 si apoi am facut bine mersi partitia. a vrut reboot, la reboot a facut partitia exact cum am vrut eu adica in spatiul liber (am facut partitia in ziua cand am pus mana pe laptop si era gol). a terminat  bootarea cu tot cu partitia noua, apoi i-am dat din explorer un quick format ntfs si aia a fost toata flozofia.. modelu satellite L100-194

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate