Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing
 BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 

Heroes 2-4???

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
45 răspunsuri în acest subiect

#37
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 725
  • Înscris: 05.05.2004
mephala daca ai reusit sa o duci la level 20-25 e prea tare la deffense nu o mai bate decat grag hack. da si dessa e tare dar eu joc mai tot timpul cu rampart.

#38
fictiv

fictiv

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 02.06.2004
[QUOTE]Originally posted by gatts
mephala daca ai reusit sa o duci la level 20-25 e prea tare la deffense nu o mai bate decat grag hack. da si dessa e tare dar eu joc mai tot timpul cu rampart. [/QUOTE

Nu exista erou prea tare ... si armata poate face o mare diferenta... de acea e vitala diplomatia...

Mie nu`mi plac necromantii ..in rest joc cu orice...

#39
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 725
  • Înscris: 05.05.2004
problema e ca online (cel putin cand jucam eu) nu se juca cu diplomacy, necropolis, dimenional door si fly si pe lan jucam de obicei cu quick combat cel putin primele 2 luni, de-aia preferam sa folosesc un erou cu bonus din start la offense sau deffense, am vazut situatie in care ciele level 26 vs mephala level 21 cu 60 pheonix-uri a dat 600 damage pe 23 gold dragons....

#40
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.739
  • Înscris: 24.10.2003
Uneori, pe Expert, Heroes 2 mi s-a parut ca joaca mai bine decat Heroes 3...
Au fost cateva harti in care am cam fost trosnit de nu m-am vazut... Eram cu cel mai bun cavaler al meu prin desert, sa cuceresc o bucata de harta, cand imi apareau in fata diversi cavaleri, slab echipati, si evident, m-am dus dupa ei (sau veneau ei la mine). Incepea razboiul, i-as fi omorat instantaneu, doar ca apucau sa traga si ei o vraja... Una singura: Armaghedon! Urma faza cu injuratul si cu zgariatul pe fata, deoarece imi decimau armata! Si alte faze... :) La Multiplayer, este cam nasol ca trebuie sa-i astepti pe ceilalti, care unii dintre ei se pot misca greu...

#41
fictiv

fictiv

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 02.06.2004
Eu nu prea joc multiplayer... dar si cand joc, nu joc cu mai mult de trei si binenteles quick combat. Joaca careva dintre voi la impossible?

#42
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 725
  • Înscris: 05.05.2004
da am uitat doar pe impossible, e mai piesa cand incepi fara resurse.

#43
ECodrutz

ECodrutz

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 333
  • Înscris: 26.04.2003
daca ai juca h4 fara sa stii cum erau rasele si unitatile ni h3, sigur ai avea o alta parere. de ce nu vretzi sa vedetzi jocu` ca ceva nou, si nu neaparat o continuare a jocului ?

#44
yankey

yankey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 215
  • Înscris: 11.05.2003

Quote

Originally posted by ECodrutz
daca ai juca h4 fara sa stii cum erau rasele si unitatile ni h3, sigur ai avea o alta parere. de ce nu vretzi sa vedetzi jocu` ca ceva nou, si nu neaparat o continuare a jocului ?

Pentru ca jocul ala ESTE o continuare. Daca il rupi din context nu reprezinta nimic. Din pacate este o continuare proasta, facuta in graba si fara nici un fel de legatura cu trecutul. Crede-ma ca mi-am dat toata silinta sa-l joc dar este plictisitor si anost.

#45
dr0psu

dr0psu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 200
  • Înscris: 21.01.2004
si plin de bug-uri... :(
ideea si conceptul de schimare a gameplay-ului au fost bune, dar realizarea de kko

#46
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 725
  • Înscris: 05.05.2004
sincer povestea au sticat-o din start, lumea se obisnuise prea mult cu vechii eroi, cu vechile rase si unitati,in rest ii dau dreptate lui ecodrutz, cei care nu au jucat h3 au tendinta sa creada ca h4 e un joc foarte reusit.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate