Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 

Faze sau expresii hazlii din filme si melodii

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
55 replies to this topic

#55
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Si tot din acelasi film:

Bruce (Jim Carrey) era pe post de Dumnezeu si iata ce a facut el sa apara la TV-ul la care tocmai se uita iubita lui cu care se certase:

K TEL vă aduce cele mai bune 100 de cântece de dragoste.
Veți auzi piese clasice, precum:
"Tot ce-ți trebuie e Bruce. "
(n.a. dupa melodia "All you need is love" de la emisiunea "Din Dragoste"/ Antena1)
"Dacă nu poți fi cu cel pe care îl iubești, atunci iubește-l pe Bruce! "
"Iubește-l pe Bruce din nou! "
și cine poate uita clasicul...
"Bruce e tare! " "Te va iubi pentru totdeauna. "
Comandă chiar azi, și vei primi gratis caseta video:
"Alături de Bruce. "
Formează doar "1900-iartă-l pe Bruce".
"1900-iartă-l".
Fă-o chiar acum.
SUNÃ-L.


enjoy,
Mtz

#56
cristian_sen

cristian_sen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,193
  • Înscris: 21.08.2003
eu parca am citit in titlul theardului ceva de melodii...asa ca va aduc in atentie un izvor nesecat de  prostioare nevinovate: MUZICA ROMANEASCA!!! ...pai cred ca iau cernela dupa taste daca ma apuc sa scriu despre toate nebuniile cu virgula  care am fost gratulati de ceva ani incoace....lasand la o parte manelele( ar fi necinstit sa le comparam cu muzica ''buna'';nu exista gen concurent  suficient de puternic care sa le tina piept la versuri) spunet-mi si mia ce din muzica actuala nu va aduce un zambet amar pe fata???
ps1:totusi o bila alba ptr Parazitii si tot restu genului;90% din versuri  mustesc de umor glumet...(''...cauciuc pe cauciuc,sentiment..etc) la fel ca in America unde Eminem i-a spulberat pe toti adevaratii si adevaratele muzicii ( faza cu elvis la closet e bestiala !)
ps2: ptr. cei care i-am suparat cu rasismul meu cultural,va aduc aminte: GUSTURILE SUNT PERSONALE! ..deci daca tot dati un reply barem sa fie constructiv nu-l ''otraviti'' prea tare totusi...(cu toate ca mishcotecile,si transportu in comunsi terasele de vara mi-au dat o anumita imunitate ...)
ps3:draq m-a pus sa ma gandesc la romanian muzici...iar fredonez toata ziua '' ia si inima mea paaaaana in aaasiiiiaaaa''
paote am noroc si se apuca un vecin sa dea gauri cu bormasina ca numai asa imi trece...desi cf legilor lui Murphi asta se va intampla numai cand vreau sa dorm!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate