Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 

cazare în camin ?!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
oaritoni

oaritoni

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 22.03.2006
Buna ziua !
  Sunt din Timisoara, doctorand la zi la UVT, dar am ramas un pic pe dinafara cu cazarea !
  Problema este ca pâna acum am stat cu parintii,dar  apartamentul  în care am stat va trebui eliberat in maxim o luna iar parintii se vor muta la vreo 30 km de Timisoara.Pentru  o  perioada  de cel putin 12 luni de acum înainte nu voi mai putea sta în timisoara,pâna când ai mei nu vor termina noua casa in care va trebui sa ne mutam.Pe numele meu nu am nici o proprietate pe teritoriul  Timisoarei.Buletinul meu este buletin de Timisoara.
  Am vreo sansa sa primesc un loc de camin acum ?! As vrea si niste conditii cât de cât decente,adica sincer decât cu 5 în camera mai bine prefer sa fac zilnic naveta ! Cu cine trebuie sa discut,unde trebuie sa merg ?
Prodecanul care se ocupa înainte cu cazarile momentan nu este in tara !

#2
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006
Eu de fapt locuiesc la 40 de km de Timisoara si cu toate ca in primul an am decis sa fac naveta, de anul asta am hotarat sa stau in camin.
Si eu studiez tot la UVT, mai exact la Facultatea de Stiinte Economice. In prima saptamana de faculta am fost intrebati de profesorul nostru de management, Cazan, daca mai exista persoane care doresc locuri in camin avand in vedere ca n-au fost ocupate toate locurile. Am ridicat si eu mana, mi-a scris numele pe o lista si a doua zi am fost la Vest, la administratie si am cautat-o doamna Caulea(sper sa nu gresesc) care mi-a spus ca am fost repartizat in caminul C16. Sapt. trecuta eram doar 3 in camera, dar intre timp s-au ocupat toate locurile si acum suntem 5. Sincer sa fiu si eu am strambat din nas la inceput, dar dupa o saptamana as putea spune ca m-am acomodat. Colegii sunt foarte de treaba. Conditiile sunt cam jalnice, dar asta e.
In locul tau eu m-as duce la Vest si as cauta-o pe doamna Caulea si i-as explica situatia. Din cate am inteles, ea este unul dintre oamenii care pot sa te rezolve. ^^

Edited by placebo87, 17 October 2006 - 11:25.


#3
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006

 placebo87, on Oct 17 2006, 12:24, said:

Eu de fapt locuiesc la 40 de km de Timisoara si cu toate ca in primul an am decis sa fac naveta, de anul asta am hotarat sa stau in camin.
Si eu studiez tot la UVT, mai exact la Facultatea de Stiinte Economice. In prima saptamana de faculta am fost intrebati de profesorul nostru de management, Cazan, daca mai exista persoane care doresc locuri in camin avand in vedere ca n-au fost ocupate toate locurile. Am ridicat si eu mana, mi-a scris numele pe o lista si a doua zi am fost la Vest, la administratie si am cautat-o doamna Caulea(sper sa nu gresesc) care mi-a spus ca am fost repartizat in caminul C16. Sapt. trecuta eram doar 3 in camera, dar intre timp s-au ocupat toate locurile si acum suntem 5. Sincer sa fiu si eu am strambat din nas la inceput, dar dupa o saptamana as putea spune ca m-am acomodat. Colegii sunt foarte de treaba. Conditiile sunt cam jalnice, dar asta e.
In locul tau eu m-as duce la Vest si as cauta-o pe doamna Caulea si i-as explica situatia. Din cate am inteles, ea este unul dintre oamenii care pot sa te rezolve. ^^

Imi cer scuze doamna respectiva nu se numeste Caulea. Caulea e cu totul si cu totul altcineva...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate