Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Audi A8 3.0 TDI Single Frame

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
895 replies to this topic

#883
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
740i 190 000 EUR? Pai si un 760Li cat era? 350 000?
Poate o fi fost cine stie ce scula de masina facuta pe comanda, ca altfel pretul ala nu iese la calcule.

#884
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Matrixe, daca-l mai vad pe baiat o data la spalatoria aia din Berceni, o sa-l iau la intrebari mai din scurt...Oricum, atatea butoane la o masina nu am prea vazut...
Poate mai exagera si el,..da masina era luata in Leasing!!!Cine stie ce pret or fi cerut aia de la Bavaria pt pachetul exclusive...asaa zis omu insa , sincer, alt Audi o sa iau DOAR dupa un mare proces de gandire,...si dupa vizionarea contracandidatelor...
Oricum, poate BMW incepe sa faca cu tractiune fata.... :confuzzled:

PS Azi a venit un amic care a luat un X5 la 41k din 2006...scula masina....full de full...au dreptate cei care zic ca Touaregul e MULT mai subtire...

Edited by sanddy1964, 06 November 2007 - 21:53.


#885
seerkan

seerkan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 577
  • Înscris: 26.10.2004
Pai daca nu-ti place tractiunea spate de ce nu iei ceva BMW care sa aibe x-drive ?  -_-

#886
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View Postseerkan, on Nov 7 2007, 14:46, said:

Pai daca nu-ti place tractiunea spate de ce nu iei ceva BMW care sa aibe x-drive ? -_-
Pai cam asa ceva cred ca va fi...ca am devenit fan X5... :notangel:
Numa sa trantesc GTI-ul, ca nu vreau sa mai tin doua masini...poate il bag l ao combinatie, ceva ca masina e super curata...

Edited by sanddy1964, 10 November 2007 - 10:53.


#887
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Mey, voi ati uitat acest thread dar eu nu. S-ar putea sa continue cu un Q7 sau "altceva" sau tot A8 ,,, asa ca fiti pe faza!


:lol:  :P  :naughty:

PS Saracia din poza o are un nene la 28 de mii, a avut o aripa lovita si are 69 mii de km. E sefu unui amic, stiu si eu cand a luat masina.CU CATEVA MII O FACI SINGLE FRAME SI ....

Attached Files


Edited by sanddy1964, 01 March 2008 - 21:53.


#888
axel_1

axel_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 16.12.2005
te intorci la prima dragoste  :inlove:

#889
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,967
  • Înscris: 03.12.2005
Aia are farul aburit, asa-i? Si nu e single frame.

#890
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
ce mare e diferenta intre single frame si asta.

are botu` mult mai misto cel care l-ai avut.

un Audi allroad nu iti place ? :P


neaparat cu jantele astea :P

Attached Files



#891
buntzi

buntzi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,327
  • Înscris: 09.09.2006
Sanddy is back with a vengeance! Cat putea sa stea departe de una din cele mai echilibrate masini facute de om?

#892
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Vedeti? Vedeti cum va prinde omu? Pai voi cititi threaduri despre masini VAG, balene, etc..
Pai chiar as vrea sa trec inapoi pe VAG.
Dar m-am dedat la SUV is pe bune e misto. Cred ca BMW-ul nou e super marfa, fiind o masina moderna. Asta veche e mai subtirica, asa e.Dar are si avantajele ei indiscutabile. Piese mai ieftine, motorina ...cum o fi...samd.

Edited by sanddy1964, 02 March 2008 - 19:13.


#893
bani002

bani002

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 780
  • Înscris: 03.11.2006
Dupa Audi si BMW urmeaza, normal, Mercedes-Benz. Ar fi pacat sa nu incerci si un d-asta. Daca imi aduc aminte bine, parca n-ai avut Mert. O sa fie o schimbare.

#894
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
S-ar putea un ML dar are volanul cam subtire. In rest e ok. :lol:

#895
eukayu

eukayu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.03.2009
si eu sunt nou si pentru prima oara printre voi!si am o mare bataie de cap cam de 3 luni in coace in legatura cu achizitionarea unui a8 din 2002 si nici akum nu am aflat concret intretinere,piese,consum, dotari,ce probleme sunt mai tot timpul,ce piese trebuie schimbate frecvent si cam ce preturi au?si vas ruga frumos sa ma ajutati si p mine daca se poate va multumesc

#896
danpopescu m

danpopescu m

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 643
  • Înscris: 01.03.2007

View Postsanddy1964, on Oct 15 2006, 12:05, said:

Attachment attachment
ai si reptate,,asta m-au intrebat si colegii de servici,,,
1. ai unde sa folosesti o masina puternica dar iti trebuie detector de radar,,,bafta si sa  ai unde sa pleci,,,sa ai de mers afara din localitati...in Bucuresti,,,nu e prea indicat,,,sa depasesti 90-100,,,si asta doar unde se poate si pe distante scurte,,,desigur!
2.l-AM DAT PE CEL VECHI DIN MULTIPLE MOTIVE,,,printre care :
-consumul mai ridicat cu 2.5 litri/100km decat la 2.0 TDI
-modelul nou e mai smecher,,,,fitze ,, figuri,,,asta e,,,putini recunosc ,,,
-Navigatia mai tare,,,cu DVD pe Europa ,,nu doarGERMANIA LA CEL VECHI
-poate si faptul ca tinand mai mult masina modelul vechi,,se pierdea la ea mai mult cand era sa fie vanduta,,,vezi ce Audiuri intra intara zi de zi,,,modelul vechi,,,
Inca ceva, sunt persoane care au bani si care vor sa aiba confortul din A6 dar fara sa cotizeze la PECO daca nu  e necesar.Si la un drum, doua daca aduni motorina economisita,,,eu am facut 13000km in 4 luni de vara,mers in strainatete 90%,,,fa socoteala,,sunt cred vre-o 350-400 de euro pe motorina.Nu e mult dar tot cu viteza aia mergeam si cu 2.5 si cu 4.2,,,E greu sa depasesti 180 ,,,hai 200 in GERMANIA.
A6 le Quattro statea mai bine pe sosea,,,,asta DA! de-aia nu trebuia vandut!Dar isi face si omu un buget,,,si cumperi ceea ce-ti permiti.Acu mi-as lua altceva daca ar fi banii..si poate si tu ti-ai schimba masina,,,nu,,,?
uite si o poza a celei vechi-era si aia cu de toate pe ea!
putin off topic ca e necesar: poate ar trebui sa ia mullti exemplu de la tinne ''sandy 1964 '' cu economisitul banilor. deci oameni cu   bani economosesc si se uita la 300-400 euro. stau si ma gandesc la ''saracii'' care ii intalnesc zi de zi si spun'' ma uit eu la 500000 de  mii''tipic romanesc, sau mai bine zis tipic pt taranul de oras caruiia ii bata vantul in portofel  dar mandria ii mentine capul sus

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate