Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Noul Opel Corsa, Pareri despre Opel Corsa model 2007

- - - - -
  • Please log in to reply
1033 replies to this topic

#1027
thinker

thinker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 05.01.2006
Da-ne, te rog,  si niste detalii despre dotarile pe care le are masina la acest pret. Din ce m-am uitat eu pe site-ul Di-Bas la banii astia nu ai parte de prea multe dotari...

Edited by MAK, 10 September 2008 - 14:22.


#1028
luiza_s

luiza_s

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.03.2008
Am luat varianta Enjoy , 5 usi, manuala cu 5 viteze, 1.4 , 90 CP  ->Preț model:  11 450 EUR
la care am adaugat optiunile :
Negru Sapphire - 300E
Scut de protecție motor - 30 E
Pachetul 2 - ( Aer condiționat manual, Proiectoare ceață, Radio CD30 MP3 - Ramă radio, 7 difuzoare, Display cu triplu afișaj (timp, dată, temperatură exterioară), Afișaj în limba engleză, Comenzi sistem audio pe volan)  -  1 160 EUR
Oglinzi exterioare reglabile electric cu încălzire - 90 EUR

Cam atat mi-a trebuit.

Edited by MAK, 10 September 2008 - 14:23.


#1029
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007
Poate sa-mi spuna cineva cati cm are garda la sol Corsa?

#1030
taurled

taurled

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.07.2008
Azi am descoperit topicul despre Corsa (am mai intrebat pe forum dar nu era locul potrivit, sper sa fiu scuzat dar reiau aici) si profit de asta sa va intreb ce parere aveti despre motorizarile de pe corsa.

Eu ma gandesc sa iau un Corsa 1.4 (benzina) 90 CP (echipare Enjoy) ~ 10500 euro.

Citisem pe net ca se misca foarte greu. Este adevarat? Pare dubios pentru o motorizare de 90 cai. Cine a testat-o imi poate da cateva detalii va rog?:D

In rest, sunt destul de entuziasmat si sper sa nu fie probleme.
Mentionez ca masina in 90% din timp va fi folosita pentru oras si de 2-3 ori pe an pentru cate vreo excursie.
Considerati ca este ok pentru ce vreau eu?:)

Merci

#1031
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,640
  • Înscris: 07.10.2005
Este foarte ok, stai linistit.

#1032
Johnny_Blaze

Johnny_Blaze

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 01.12.2009
Am un Opel Corsa Enjoy de prin 2007. Am cumparat-o la cateva luni dupa ce a aparut. Pot sa zic ca este o masina destul de fiabila (am facut chiar un tur prin Europa cu ea, de vreo 3000 si ceva de km intr-o vara). Finisajele nu sunt ele prea grozave, de asemenea nu pot sa cred ca o masina din secolul 21 nu are bec in torpedou. Ce am observat eu, ca intra greu in prima viteza si din cate am citit prin diferite locuri nu sunt singurul cu problema asta..In orice caz este o masina destul de buna care o recomand cu placere. A, culoarea Black Sapphire neaprat:D

#1033
cipix

cipix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 06.01.2006
Varianta pe motorina CTDI cum se comporta?

#1034
biker17

biker17

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 15.09.2006

View PostJohnny_Blaze, on 27th January 2010, 16:08, said:

Ce am observat eu, ca intra greu in prima viteza si din cate am citit prin diferite locuri nu sunt singurul cu problema asta..
La fel se comporta si la mine dar daca masina ruleaza cu viteza mica e normal sa se intample asta. ori mergi cu a 2-a subturat, ori franezi pana e aproape oprita si intra normal in vit.I

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate