Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

DoTA

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
RazvanMax

RazvanMax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 06.09.2008
Incearca la meniul principal. Adica nu in joc. Este sigur acolo.

#38
ice_ro

ice_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 28.08.2009

View PostKwarrasha, on 4th October 2006, 09:27, said:

yy ... mijto scorpionu :)

dar, fiecare e pt ceva ... de exemplu, centauru e bun ca tank ... multa viata cu mult dmg ... altii sunt buni mai in spate ... cu dmg asa-si-asa rapizi etc (trol) si asa mai departe ... trebuie sa gasesti cum iti place sa joci !

si intr-adevar de unu sg nu o sa castigi niciodata partida :)) team play !
DotA nu este neaparat teamplay.Eu zic asta pt ca joc DotA de ani buni + ca am clan international pe GG. Daca vrei si te simti in stare sa castigi jocul de unul singur trebuie sati iei un carry hero.Stai in padure si spre sfarsitul jocului ai iesit si ai facut rampage :).   Ex de carry heroes : Void ,Troll, Omniknight, Bara si multi altii, doar ca cei mentionati sunt built-for >>>

#39
dota

dota

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 31.12.2006
Nightcrawler noul erou care va aparea in dota 6.65

#40
Crysty17

Crysty17

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 28.07.2007

View Postdota, on 11th November 2009, 09:29, said:

Nightcrawler noul erou care va aparea in dota 6.65
pai cand apare 665? :D
Ai si un changelog la ea?

#41
Lucassino

Lucassino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 03.03.2008
Eu am jucat warcraft doar pe PC, sunt pasionat de jocurile de strategie, vreau sa rog pe cineva cu bunavointa sa ma invete dota, sa imi arate tot ce trebuie sa stiu, va rog mult, multumesc frumos.

#42
Mumtaz1994

Mumtaz1994

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 08.03.2010
ce pot sa zic...jocul este destul de super,chiar misto...faza nasola este ca nu imi place ca la v.6.66 au max lvl 25...eu le-as da o idee mai caulea...ca sa aiba fiecare erou in jur de 5-7 skill-uri,nu fiecare erou sa aiba cate 4 skill-uri...grafica cam nasola dar game-play-ul este destul de bunicel,nota 8,45 deoarece miscarile sunt cam limitate
ErOi PrEfErati:venomancer,Razor,Barathrum, Nessaj

#43
CristianRo

CristianRo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 26.05.2009
Cum il bat pe slark?
erou favorit magnus.
iteme favorite: buriza

#44
Mumtaz1994

Mumtaz1994

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 08.03.2010
pai...ca sa il bati pe murloc ai nevoie de venomancer si iti bagi puncte numai in posion...mai este traxx care daca face lvl 6,murloc nu cred ca mai face nici oleaca fata...in rest trebuie sa cresti ca sa poti sa ii rupi sau jucatorul sa fie nab ca altfel nu imi explic

#45
cr1s71_13

cr1s71_13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 926
  • Înscris: 15.09.2007
Imi puneti spune si mie va rog ce trebuie sa instalez, unde sa fac cont ... pentru a putea juca dota ? (am instalat deja war3 + frozen throne)

#46
Kain_12

Kain_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,009
  • Înscris: 25.11.2009

View Postcr1s71_13, on 14th March 2010, 17:13, said:

Imi puneti spune si mie va rog ce trebuie sa instalez, unde sa fac cont ... pentru a putea juca dota ? (am instalat deja war3 + frozen throne)
Exista google....http://wakpo.com/online-games/garena-client-guide/garena-game-guide-how-to-play-warcraft-3-the-frozen-throne-on-garena

#47
2d0R

2d0R

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 16.04.2007
Salut este si o liga de dota infiintata de curand, poate va intereseaza sa participati :

http://forum.softped...howtopic=650967

Edited by 2d0R, 19 March 2010 - 13:23.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate