Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale
 Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...
 

Modem de la FLAMINGO

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003
Cred ca depinde si pe cine nimeresti. Eu m-am dus cu un hard de la ei, tot Quantum intr-o stare deplorabila, avea si etichetele sterse de cat m-am plimbat cu el. In prima faza au zis ca il vor inlocui cu un Western Digital sau Maxtor. Cei de la service au zis ca nu poate fi schimbat mai ales ca defectiunea provenea de la un pin indesat dar eu zic ca nu puteam cere mai mult. Au acceptat sa se uite la ei si nu mi-au cerut nimic pentru diagnosticarea respectiva.

#20
gazo

gazo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 19.12.2003
Am cumparat de la Diverta un tuner tv....Much TV. Pe cutie scria doar in engleza ca trebuie un PC la 90 MHz, cu placa video VGA, si cam atat! La vremea aceea aveam un P I la 100 MHz cu placa video de 2 Mb. Il instalez....in loc sa ma uit la TV, ma uitam la poze (1 cadru la 2 secunde). Iau garantia, ma uit pe ea, tunerul provenea de la Flamingo. Pe Stirbei Voda ptr. componente, in Aviatiei ptr. sisteme. Merg in Stirbei Voda, aia zic ca acolo e service ptr. sisteme, du-te in Aviatiei. Ma duc in Aviatiei, aia zic, dom'ne tunerul e bun, calculatorul nu e bun, ca e prea slab si placa video prea mica, si fara overlay. Bine, dar uite ce scrie pe cutie! Asta nu e vina noastra, mergi inapoi la Diverta si cearta-te cu ei sa-ti dea banii inapoi. Nu m-a lasat sotia mea sa ma duc sa fac circ acolo, asa tunerul il am si in ziua de azi. Merge pe alt sistem, mai nou, dar de atunci nu am mai intrat nici la Flamingo si nici la Diverta, si nici nu o sa mai intru vreodata.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate