Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masurare parametrii CATV prin Con...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 

Cea mai buna echipa din Provincie

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
107 răspunsuri în acest subiect

Sondaj: Campioana provinciei (202 membri au votat)

Care este cea mai buna echipa din Liga 1 exceptand echipele bucurestene?

  1. CFR Cluj (73 voturi [36.14%])

    Procentaj al voturilor: 36.14%

  2. Poli Timisoara (34 voturi [16.83%])

    Procentaj al voturilor: 16.83%

  3. Farul (5 voturi [2.48%])

    Procentaj al voturilor: 2.48%

  4. Poli Iasi (15 voturi [7.43%])

    Procentaj al voturilor: 7.43%

  5. U Craiova (32 voturi [15.84%])

    Procentaj al voturilor: 15.84%

  6. UTA (6 voturi [2.97%])

    Procentaj al voturilor: 2.97%

  7. Otelul Galati (24 voturi [11.88%])

    Procentaj al voturilor: 11.88%

  8. Otelul GalatiAlta echipa (13 voturi [6.44%])

    Procentaj al voturilor: 6.44%

Votează Vizitatorii nu pot vota

#37
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.316
  • Înscris: 22.07.2005

Quote

cgf nu uita ca mihai stoica inainte sa fie la steaua a fost presedinte la otelu iar prieteniile au ramas ,asa ca se poate explica de ce a luat otelu bataie de la steaua

Eu spun ca tu ai prea multa imaginatie.

#38
Vlad01

Vlad01

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 509
  • Înscris: 11.08.2005
Hai CFR!

#39
FaNthasy

FaNthasy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 37
  • Înscris: 30.09.2006

View Postiulian.dronca, on Sep 19 2006, 02:25, said:

Argumentati alegerea facuta!


Otelul are un echilibru intre aparare mijloc si atac, si un antrenor exceptional, Grigoras. este echipa cu cei mai multi marcatori in primele 10 etape: D.Stan, Jula, S.Costin,Paraschiv, Tanase, Gado si vor mai marca Baltoi, Badescu si Marginean, exceptand fundasii. are o aparare excelenta care joaca de mult impreuna, Nogo, M.Baciu si Se,eghin si asteptam revenirea lui Craciun si trecerea lui Brujan in linia de mijloc.
asadar Otelul este cea mai buna echipa din provincie, si se va situa la final intre primele 4 echipe din liga 1, daca nu vor interveni arbitrii si banditii din fotbalul romanesc

#40
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 883
  • Înscris: 17.03.2006
Timisoara :D

#41
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.308
  • Înscris: 07.07.2005

View PostFaNthasy, on Oct 4 2006, 11:14, said:

Otelul are un echilibru intre aparare mijloc si atac, si un antrenor exceptional, Grigoras. este echipa cu cei mai multi marcatori in primele 10 etape: D.Stan, Jula, S.Costin,Paraschiv, Tanase, Gado si vor mai marca Baltoi, Badescu si Marginean, exceptand fundasii. are o aparare excelenta care joaca de mult impreuna, Nogo, M.Baciu si Se,eghin si asteptam revenirea lui Craciun si trecerea lui Brujan in linia de mijloc.
asadar Otelul este cea mai buna echipa din provincie, si se va situa la final intre primele 4 echipe din liga 1, daca nu vor interveni arbitrii si banditii din fotbalul romanesc

Plus, dupa parerea mea, o conducere realista si cu capul pe umeri. Niciodata nu au acuzat arbitrajul, nu au aparut pe prima pagina a ziarelor desi au avut, ca orice echipa, faze si faze.

Tin minte un gol anulat intr-un meci de curand desi el fusese valabil intr-un meci pierdut la un gol. Nu am auzit nicaieri sa fi zis vreo ceva. :) Si, normal, multe alte faze. Ca la orice echipa... -_-

Editat de CGF, 05 octombrie 2006 - 13:26.


#42
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 14.412
  • Înscris: 15.04.2006
Un lucru singur ar mai trebui la otelu:sa bage indianu mai multi bani :D .Noroc ca a facut stadionul care e printre cele mai moderne din tara,pacat ca are cam putine locuri

#43
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.316
  • Înscris: 22.07.2005

Quote

Otelul are un echilibru intre aparare mijloc si atac, si un antrenor exceptional, Grigoras. este echipa cu cei mai multi marcatori in primele 10 etape: D.Stan, Jula, S.Costin,Paraschiv, Tanase, Gado si vor mai marca Baltoi, Badescu si Marginean, exceptand fundasii. are o aparare excelenta care joaca de mult impreuna, Nogo, M.Baciu si Se,eghin si asteptam revenirea lui Craciun si trecerea lui Brujan in linia de mijloc.
asadar Otelul este cea mai buna echipa din provincie, si se va situa la final intre primele 4 echipe din liga 1, daca nu vor interveni arbitrii si banditii din fotbalul romanesc

Nu se va intampla asa pentru ca:
-le e frica de succes
-se baga arbitrii
-mai vand si ceva meciuri
-nu sunt motivati asa cum ar trebui

#44
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.123
  • Înscris: 07.07.2006
FC arges ca nu bate pe nimeni :)

#45
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postel_bandito, on Oct 7 2006, 14:53, said:

FC arges ca nu bate pe nimeni :)
parca vad ca face Dorinel o minune la arges si incepe sa castige meciuri precum otelul ;)

#46
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 175
  • Înscris: 10.03.2006
Momentan Otelul dupa parerea mea ...

#47
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 14.412
  • Înscris: 15.04.2006

View PostMr.Jinx, on Oct 7 2006, 23:07, said:

parca vad ca face Dorinel o minune la arges si incepe sa castige meciuri precum otelul ;)
Daca nu are cu ce degeabase chinuie.Eu cred ca nu o sa faca mare branza dorinel la fc arges.

#48
Dan2606

Dan2606

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 10
  • Înscris: 02.10.2006
Si eu cred ca Fc Arges va retrograda pentru ca a acumulat foarte putine puncte pana acum.Otelul a facut o serie foarte buna de victorii dar nu e totusi cea mai valoroasa.

#49
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 883
  • Înscris: 17.03.2006

View Postgaleo, on Oct 8 2006, 12:53, said:

Daca nu are cu ce degeabase chinuie.Eu cred ca nu o sa faca mare branza dorinel la fc arges.
macar incearca si are totusi o experienta

#50
ForzaJuve

ForzaJuve

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 164
  • Înscris: 01.09.2006
Ramane de vazut nu poti spune dupa un meci...totusi intreb si eu de ce trebuie sa vorbim de cea mai buna echipa din provincie separat? Eu nu`s din bucale si nu ma simt complexat, ba dimpotriva...

#51
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 14.412
  • Înscris: 15.04.2006
Otelul in meciul cu steaua  a dovedit ca este cea mai buna echipa din provincie.M-a surprins faptuc ca desi conducea otelu nu s-a retras sa se apere in disperare cu toata echipa ci a atacat pana la sfarsitul meciului.Cred ca otelu dupa cum joaca o sa puna mari probleme atat rapidului cat si lu dinamo.
    Sunt sigur ca cei de la steaua vor acuza iar ca de obicei arbitrajul chiar daca arbitrul nu a dat penalty la hentul in careu a lui nicolita

#52
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postgaleo, on Oct 22 2006, 17:01, said:

Otelul in meciul cu steaua  a dovedit ca este cea mai buna echipa din provincie.M-a surprins faptuc ca desi conducea otelu nu s-a retras sa se apere in disperare cu toata echipa ci a atacat pana la sfarsitul meciului.Cred ca otelu dupa cum joaca o sa puna mari probleme atat rapidului cat si lu dinamo.
    Sunt sigur ca cei de la steaua vor acuza iar ca de obicei arbitrajul chiar daca arbitrul nu a dat penalty la hentul in careu a lui nicolita

Da o jucat destul de bine Otelu azi da io raman la parerea ca CFRu ii cea mai buna si asta nu pentru ca is din Cluj ci pentru faptu ca ii echipa cea mai constanta din provincie si o jucat destul de bine si in inter toto anu trecut :D

#53
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 14.412
  • Înscris: 15.04.2006
In etapa asta toate cele 3 echipe mari din capitala au fost avantajate de arbitraj si vad ca nimeni nu spune nimic ca echipele din provincie au fost dezavantajate.La hentul in careu facut de nicolita arbitrul nu a acordat nimic, poate sa nu strice performanta echipei otelu de a nu i se acorda nici un penalty.Daca hentul era facut de ujn galatian si nu se acorda nimic cred ca iesea un scandal monstru,in schimb conducerea galatiana a dat dovada de mult bun simt si nu au comentat arbitrajul

#54
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.308
  • Înscris: 07.07.2005

View Postgaleo, on Oct 23 2006, 13:06, said:

In etapa asta toate cele 3 echipe mari din capitala au fost avantajate de arbitraj si vad ca nimeni nu spune nimic ca echipele din provincie au fost dezavantajate.La hentul in careu facut de nicolita arbitrul nu a acordat nimic, poate sa nu strice performanta echipei otelu de a nu i se acorda nici un penalty.Daca hentul era facut de ujn galatian si nu se acorda nimic cred ca iesea un scandal monstru,in schimb conducerea galatiana a dat dovada de mult bun simt si nu au comentat arbitrajul
Ei niciodata nu au acuzat arbitrajul, nici cand au avut goluri anulate aiurea sau altele. Conducere de nota 10. B)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate