Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

permis libera trecere

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
livefm

livefm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 14.03.2006
Buna ziua, doresc sa aflu ce acte si unde trebuie sa merg pentru permisul de libera trecere, am nevoie de el pentru masina firmei ziarului...

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
permisul ala e la misto pus, nu am citit in legea rutiera ca daca esti ziarist ai mai multe drepturi decat alti soferi. Si cred ca e pusa abuziv..

#3
bdi

bdi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 30.04.2006
din cate stiu permisul de libera trecere se da EXPLICIT. Se foloseste numai in  conditiile pentru care a fost eliberat. NU EXISTA ceva general ... ar fi o aberatie asta.

#4
diplomatic

diplomatic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 07.12.2006



Scuza-ma ca iti spun, dar acel ''permis de libera trecere'' este un praf in ochii prostilor. Cam asa ceva.
Candva prefecturile mai eliberau permise de acest gen, dar in orice caz nu cele pentru presa care in opinia mea sunt abuzive.  Ceva de genul ''cine mi's eu''...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate