Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Serie noua de iMac

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
[ http://images.apple.com/imac/images/indextop20051011.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Quote

What if you could command an entire world of music, photos, movies and DVDs — all from your sofa? Now you can share the good life with friends and family on a 17- or 20-inch new iMac G5 featuring Front Row software and Apple Remote. Slimmer than ever, the gravity-defying enclosure also houses built-in iSight, SuperDrive, wireless and the easy-to-use software that brings it all together. Modern living starts at only $1299. (Mighty Mouse not sold separately.)

cei de la apple nu s-au multumit cu noul iPod si s-au gandit sa surprinda lumea cu
un nou mac , iMac ! noul model de la apple este defapt un media center , ceva mai
dezvoltat decat cel de la microsoft . modelul , cu un aspect nou , are de asemenea
un iSight integrat pentru conferinte web de inalta calitate ... o mini telecomanda ii
permite userului sa controleze "mini studioul"lui de la distanta , pe un ecran de 17"
sau 20" . preturile incep de la $1299,-

#2
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

View Postaolex, on Oct 13 2005, 12:00, said:

cei de la apple nu s-au multumit cu noul iPod si s-au gandit sa surprinda lumea cu
un nou mac , iMac ! noul model de la apple este defapt un media center , ceva mai
dezvoltat decat cel de la microsoft . modelul , cu un aspect nou , are de asemenea
un iSight integrat pentru conferinte web de inalta calitate ... o mini telecomanda ii
permite userului sa controleze "mini studioul"lui de la distanta , pe un ecran de 17"
sau 20" . preturile incep de la $1299,-

nu e chiar asa mare pretul. sunt curios la noi la ce valoare o sa ajunga...

Edited by Centris, 14 October 2005 - 11:19.


#3
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
si eu m-am bucurat cand am vazut pretul ... e chiar convenabil avand in
vedere ce poate sa faca :)

#4
Dok

Dok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 11.02.2004
Poate sa faca multe dar mie mi se pare urat. Eu l-am vazut de aproape si nu m-a impresionat deloc.

#5
Danutz

Danutz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,645
  • Înscris: 05.05.2004

View PostDok, on Oct 28 2005, 16:17, said:

Poate sa faca multe dar mie mi se pare urat. Eu l-am vazut de aproape si nu m-a impresionat deloc.
asta fiindca esti un windows user  :lol:
right?

#6
@lcor

@lcor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 09.06.2005

View PostDok, on Oct 28 2005, 16:17, said:

Poate sa faca multe dar mie mi se pare urat. Eu l-am vazut de aproape si nu m-a impresionat deloc.

cum dreaq poti sa spui despre imac ca e urat? urat in comparatie cu ce? cu vre'un pc? sa fim seriosi!  :lol:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate