Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

nu stiu ce sa mai fac:(

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003

View PostFranco222, on Sep 5 2006, 12:47, said:

Iera unu pe aici care zicea
Corect se spune ierea, cu "e", nu iera! Invata sa scrii corect!  :roflmao:

#38
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View Postamanda_2006, on Sep 3 2006, 15:47, said:

o sa incerc...
am iubit la un moment dat foarte mult pe cineva..atat de mult incat a devenit centrul universului meu...urmatorul lucru: mi-am schimbat valorile dupa cele ale lui..ce era important pentru el a devenit important pentru mine etc. acum..acel om nu mai face partea din viata mea..iar acum ma uit la mine..si ..imi dau seama ca..nu mai stiu cine sunt...m-am trezit ca m-am lasat de scoala..ca nu mai am prieteni..cu un job care nu-mi spune nimic..si incerc sa o iau cumva de la capat, numai ca nu stiu cum..pentru ca valorile care mi le-am facut s-au imprimat cumva in mine...si ma trezesc zilnic cu situatii care nu numai ca nu ma reprezinta si si imi repugna...oameni care isi fac o parere gresita despre mine and so on.sunt cam confuza..si nu stiu cum sa dezleg ghemul sa fac sa fie totul bine..in exteriorul meu..si in mine
De ce nu incerci sa-ti amintesti ce-ti placea tie sa faci, cand erai singura, inainte de el, cum iti petreceai timpul? Incearca sa iesi cu prietenii (nu neaparat sa vorbiti despre asta) ci sa te mai destinzi, sa capeti incredere in tine, sa-ti dai seama ca totusi nu esti singura si sa te mai relaxezi. Ideea care a dat-o cineva, sa faci o lista cu problemele tale e foarte buna, dar se pare ca, in principiu, problema ta e neincrederea in tine si faptul ca nu mai stii ce vrei si ce-ti doresti. Gaseste-te, cum erai tu inainte. Gandeste-te ca el nu mai este acum si daca nu se mai poate face nimic tu trebuie sa mergi mai departe. Nu sa traiesti in trecut, cu aceleasi obiceiuri ca atunci cand era el langa tine..
Succes :kisstogether:

#39
Alessia

Alessia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 27.09.2006
Amanda si eu sunt noua pe acest forum...si vreau sa zic ca tu ai facut cel mai important pas in revenire ta : ai acceptat ideea ca ai o problema si ca ai nevoie de ajutor.restul va veni de la sine pentru ca in cele din urma va veni si solutia.Nu uita RASPUNSUL ESTE IN TINE ! :console:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate