Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

Avatars (teme si motive)

- - - - -
  • Please log in to reply
416 replies to this topic

#415
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
faza tare e ca are doar un post :)) ! eu l-as gasi mult mai repede si fara avatar :))

#416
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Al meu e MOLTO SHICHI :)

#417
byrev

byrev

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 14.12.2005

View Postroot, on Aug 13 2003, 18:42, said:

Timp de mai bine de 1 an am avut un avatar "sterp", fara nici o semnificatie, singurul motiv pentru care l-am folosit a fost culoarea vie a acestuia (o combinatie de roz si violet), culoare ce permitea mult mai usor localizarea posturilor mele.
Acum cateva zile insa am simtit nevoia de o schimbare (ma plictisisem rau de ala vechi) si cautand un soft de linux pe niste site-uri am dat accidental peste ceea ce se poate vedea acum sub user-name-ul meu. ;) Nu are nici asta o semnificatie anume, insa mi-a placut de cum l-am vazut si instinctiv am dat "Save image..." O sa vedem daca va rezista sau nu mai mult decat precedentul... :)

a rezistat: Aug 13 2003, 18:42
si acum e 8.Dec.2006 ... oho... e ceva vreme !:)

Dadui si eu azi de unul: [ http://data.1sthostline.net/_domain_www.findavatar.com/byrev/Christmas-Hearth_001805_Love.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] , pacat ca nu este animat !::)


View Postdenis.m, on Mar 14 2005, 12:22, said:

eu iubesc mancarea picanta.....o ador.....chiar si laptele ar trebui sa se vanda in versiune picanta

"Sarea in bucate" trebuia sa se numeasca de fapt "Piperul din bucate"

exista sare cu piper, am cumparat eu de la Real ™ chiar si cu FUM !!! ... ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate