Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

lost friend

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
156 replies to this topic

#1
slacker608

slacker608

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 07.07.2006
in primul rand imi cer scuze de la moderatori pt. ca am deschis acest topic intr-un loc total nepotriv,dar nu am avut idee unde as putea sa-l incadrez si rog primul moderator care il citeste sa-l mute unde crede el ca ii este locul.
am deschis acest topic in ideea ca intamplator am putea cunoste persoane pe care altii incearca sa le gaseasca de ani de zile.


Daca stie cineva o tipa Lungu Iulia, care sta in Bacau pe strada 22 Decembrie,etajul I, atat stiu, are 17 sau 18  , bruneta,cu ochi negrii va rog spuneti-mi si mie cum pot da de ea .
Am cunoscut-o in urma cu 3 ani. era cea mai frumoasa fata din lume,probabil e si acum. mi-a lasat adresa pe un servetel si a ramas sa-i scriu . ( nu avea telefon sau poate nu a vrut sau nu a putut sa-mi spuna numarul ) . eu am pierdut servetelul.
am dat sute de telefoane la 931 , am sunat la zeci de lungu de pe strada 22 decembrie , bacau . nici un rezultat .

Nu mai am nici o idee cum as putea sa o gasesc.

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
slacker :) bacau .. offf..  :console:

#3
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
strada 22 decembrie, toate blocurile, verificat la familiile lungu de la etajul unu si intrebat de fata :)

#4
slacker608

slacker608

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 07.07.2006
iti dai seama ca nu pot sa fac asta.  :confuzzled:

#5
ronnie o'sullivan

ronnie o'sullivan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 27.04.2006

 slacker608, on Jul 23 2006, 22:45, said:

iti dai seama ca nu pot sa fac asta.  :confuzzled:
fac pariu cu tine ca nu era cea mai frumoasa fata din lume...totusi as trebui s-o cauti personal..ceva imi spune ca e maritata si are un copil mic :)

#6
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
am vazut si eu filmu`

#7
Cimpoacă

Cimpoacă

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,722
  • Înscris: 17.07.2006

 again, on Jul 24 2006, 01:55, said:

am vazut si eu filmu`
Io nu, că nu m-o lăsat mămica. N-am păpat supica. Meeee... oameni răi.

#8
Catalin2

Catalin2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 07.10.2005

 Cimp0aca, on Jul 24 2006, 01:57, said:

Io nu, că nu m-o lăsat mămica. N-am păpat supica. Meeee... oameni răi.
:death:

#9
Cimpoacă

Cimpoacă

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,722
  • Înscris: 17.07.2006

 Catalin2, on Jul 24 2006, 02:01, said:

:death:
Ți-o trecut depresia, văd că intri în episodul maniacal, vezi câte fac eu pentru tine?

#10
slacker608

slacker608

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 07.07.2006

 ronnie o, on Jul 23 2006, 22:53, said:

fac pariu cu tine ca nu era cea mai frumoasa fata din lume...totusi as trebui s-o cauti personal..ceva imi spune ca e maritata si are un copil mic :)
ok .facem pariu pe ce vrei tu ca e cea mai frumoasa fata din lume. dar ca sa te convingi trebuie sa-mi spui unde o pot gasi .

#11
Djice

Djice

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.10.2005
Nu te supara slacker608 dar asta o fost buna, parca ar fi vrajitoarea din poveste: "ca s-o gasesti trebuie sa treci peste vale plin cu crocodili"




Sorry I'm bad..

#12
ronnie o'sullivan

ronnie o'sullivan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 27.04.2006
1.scrie vreo3-4 scrisori lacrimogene la Din Dragoste( merge si Iarta-ma)
2.daca ai vreo pila prin politie->use it ! daca nu ai pila , fa-ti una ! :)
3.daca stii adresa ei cu aproximatie du-te in zona pe la cateva usi de ap. si zii ca esti un var din australia si ca iti cauti rudele

:confuzzled:
ps: descri-o putin sa vedem daca ne place :coolspeak:

Edited by ronnie o'sullivan, 24 July 2006 - 08:59.


#13
Alexadi

Alexadi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 16.11.2002
Detectivi particulari.
Unii sunt fosti politisti ( iesiti la pensie). Mai scot si ei un ban ca sa-si foloseasca pilele  pt o informatie mai confidentiala... Dai un ban si-ti afla totul despre cineva.

PS: cea mai frumoasa fata din lume e cu un fotbalist/star celebru, si face plaja prin Seychelles.
UNLESS vorbesti de frumusete sufleteasca... :D

Edited by Alexadi, 24 July 2006 - 09:26.


#14
ronnie o'sullivan

ronnie o'sullivan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 27.04.2006

 Alexadi, on Jul 24 2006, 10:25, said:

Detectivi particulari.
Unii sunt fosti politisti ( iesiti la pensie). Mai scot si ei un ban ca sa-si foloseasca pilele  pt o informatie mai confidentiala... Dai un ban si-ti afla totul despre cineva.

PS: cea mai frumoasa fata din lume e cu un fotbalist/star celebru, si face plaja prin Seychelles.
UNLESS vorbesti de frumusete sufleteasca... :D
cum de nu m-am gandit? <_<
daca tot e asa de frumoasa cred ca poti sa-ti vinzi de prin casa ca sa platesti un curcan sa ti-o gaseasca :)

#15
phidias

phidias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 767
  • Înscris: 13.07.2005

 slacker608, on Jul 23 2006, 22:45, said:

iti dai seama ca nu pot sa fac asta.  :confuzzled:

Ba da, da' numa de doua ori. Dupa aia isi ia medical.

#16
1109unique

1109unique

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 27.08.2005
Intr-adevar fetele cu numele Iulia au ceva special :)... dar nu despre asta e vorba acum. Daca chiar nu are telefon poti sa pierzi o zi intreaga in Bacau, pe strada unde locuieste. La un moment dat trebuie sa treaca pe acolo! Bineinteles ca nu are rost daca e ditamai bulevardul... dar daca e o straduta intima, nu vad de ce n-ar functiona. Uite... eu cind vreau sa dau de cineva "din intimplare" chiar dau! :P

Later edit: sunt doar 5 "Lungi" in Pagini Albe pe strada respectiva. Si nu pare o strada prea mare...

Poti sa lipesti afise in zona ei. Cu numele ei scris maaare, sa-l vada ea sau prietenii ei, si un mesaj induiosator  :rolleyes:... Daca nu te va lua nimeni in serios, macar unii oameni te vor vedea ca un romantic incurabil.  :inlove: Mie imi plac chestiile de genul... erau si pe la noi afise cu "caut fata din autobuz"  :kisstogether:

Oricum ai face, va trebui sa fii in Bacau, de la distanta nu se face munca de detectiv.

Edited by 1109unique, 24 July 2006 - 12:49.


#17
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

Quote

Daca stie cineva o tipa Lungu Iulia, care sta in Bacau pe strada 22 Decembrie,etajul I, atat stiu, are 17 sau 18 , bruneta,cu ochi negrii va rog spuneti-mi si mie cum pot da de ea .

de ce nu te duci la ea pur si simplu ?!...in 3 ani  ce-ai pazit ? te duci la..."etajul I" al fiecarui bloc si intrebi pe cineva de-acolo de ea.
o agentie de detectivi particulari. decat bani pe drumuri, telefoane, etc... te duci la o agentie (unele chiar predau si cursuri) si afla ei. oricum ar face acelasi lucru...
si nu in ultimul rand...daca vez ca nu iese...move on god damm it !

#18
ronnie o'sullivan

ronnie o'sullivan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 27.04.2006

 1109unique, on Jul 24 2006, 13:44, said:

Intr-adevar fetele cu numele Iulia au ceva special :)... dar nu despre asta e vorba acum. Daca chiar nu are telefon poti sa pierzi o zi intreaga in Bacau, pe strada unde locuieste. La un moment dat trebuie sa treaca pe acolo! Bineinteles ca nu are rost daca e ditamai bulevardul... dar daca e o straduta intima, nu vad de ce n-ar functiona. Uite... eu cind vreau sa dau de cineva "din intimplare" chiar dau! :P

Later edit: sunt doar 5 "Lungi" in Pagini Albe pe strada respectiva. Si nu pare o strada prea mare...

Poti sa lipesti afise in zona ei. Cu numele ei scris maaare, sa-l vada ea sau prietenii ei, si un mesaj induiosator  :rolleyes:... Daca nu te va lua nimeni in serios, macar unii oameni te vor vedea ca un romantic incurabil.  :inlove: Mie imi plac chestiile de genul... erau si pe la noi afise cu "caut fata din autobuz"  :kisstogether:

Oricum ai face, va trebui sa fii in Bacau, de la distanta nu se face munca de detectiv.
fetele....tot fete.. :inlove:
unique esti fata nu? :confuzzled:

Edited by ronnie o'sullivan, 24 July 2006 - 13:52.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate