Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Probleme cu tast. SlimStar

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
trestie

trestie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 27.09.2005
Am achizitionat de curand o tastatura Genius SlimStar si am observat ca are o problema si anume :
dupa o anumita perioada in care joc Counter-Strike omul imi merge singur in anumite directii chiar daca nu ating tastatura. Problema revine doar in clipa cand ading sageata corespunzatioare directiei in care se deplaseaza singur. Ce parere aveti? Ce poate fi de vina ?

#2
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005
Ce poate fi de vina ... tastatura normal, ramane blocat contactul pe acea tasta.

#3
trestie

trestie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 27.09.2005

View PostDoru_Neo, on Jul 24 2006, 07:41, said:

Ce poate fi de vina ... tastatura normal, ramane blocat contactul pe acea tasta.
nu stiu ce sa zic in rest nu mi-a facut probleme... spre exemplu daca intru in word pot scrie toata ziua ca nu se blocheaza nici o tasta. Dar am incercat sa testez tastatura in alt joc pentru a vedea daca reapare problema. Jocul ales a fost Revolt:
nu am observat nici o problema numai in momentul in care am inceput sa dau si click-uri de mouse. Se pare ca problema apare numai in momentul in care folosesti concomitent tastatura si mouseul. Nu mai stiu ce sa zic... Astept si parerea voastra. A mai patit cineva asa ceva?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate