Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Magazine de calculatoare: de unde sa [nu] cumparam

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
ctek

ctek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 04.12.2003
cam peste tot vanzatorii sunt aiurea, M-am dus sa intreb si eu daca au placa de baza x... Nu nu avem. Vedeti doar ce avem in vitrina. Bai frate ce aveti in vitrina e doar 2% din ce aveti pe liste.... Si cand am cerut detalii despre produse se uita ala la mine de parca statea sa ma bata si apoi mi-a intors spatele si s-a dus cu alte treburi, ca nu trebuia sa stea la discutii cu mine sa ma lamureasca, sa cumpar un produs care il vroiam ci trebuia sa iau unu pe care voiau sa mi-l bage pe gat.

Pe cuvantul meu doar 2% din angajati cunosc produsele si detaliile despre ele.... Si de alergat  esti liber sa alergi de la un magazin la altul sa gasesti o placa care e in lista de preturi.

Trebuie sa facem ceva ca nu se poate. Eu am zis ca nu mai cumpar de la magazinele mari decat daca imi arata ca ieri a sosit produsul si e sigilat.
(E si vina clientului ca nu e atent si nu se informeaza dar si aia vor sa te tepuiasca...)

BTW La hdd-uri poti citii in eepromul lui cate ore a functionat.

Bafta si nu va lasati

#74
vulpedamian

vulpedamian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.05.2004
vreau sa-mi cumpar un mp3 player si singurul loc unde l-am gasit e http://www.viami.ro/...397&subcat=1270 la viami versiunea de 256 mb.

in cazul fericit in care chiar au produsul asta in stoc as dori sa stiu ce parere aveti despre aceasta firma. daca cumva stiti vreun alt loc de unde as putea face rost de mp3 playerul asta in romania postati aici

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate