Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Cei mai buni si cei mai slabi comentatori sportivi.

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Titlul spune totul.

Cei mai buni comentatori sportivi pentru mine sunt Radu Banciu si Radu Naum.

#2
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
ei sunt la turul frantei nu?

eu nu pot sa -i ascult pe aia de pe tv sport de la tenis.au un stil incredibil..cu favoriti pe fata ..si tot meciu repeta acelasi lucru..deranjant pt cei ce asculta..le pare rau cand jucatorul lor pierde ..se bucura cand acestia castiga.(culmea).e enervant.dupa parerea mea un comentator ar trebui sa fie impartial cel putin pt telespectatori...

#3
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006
Pe mine ma intereseaza sincer doar cei "slabi" Iar aici Miki Alexandrescu de la F1 este campion de departe...

#4
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

Vizualizare mesajbamse04, pe Jul 10 2006, 16:29, a scris:

ei sunt la turul frantei nu?

eu nu pot sa -i ascult pe aia de pe tv sport de la tenis.au un stil incredibil..cu favoriti pe fata ..si tot meciu repeta acelasi lucru..deranjant pt cei ce asculta..le pare rau cand jucatorul lor pierde ..se bucura cand acestia castiga.(culmea).e enervant.dupa parerea mea un comentator ar trebui sa fie impartial cel putin pt telespectatori...

Sincer aia de pe TV Sport toti sunt cam dusi cu pluta. Cand ma uitam la poker ma enerva unul din comentatori, nu stiu cum il cheama, care ne spunea ca o sa spuna regulile jocului de pocker care juca in seara aia pe scurt ca e prea complicat si prea lung. Sunt curios ce naiba e asa greu si asa de lung la 3 reguli care sunt in pocker. De aia care comenteaza fotbalul nu mai zic. Aia ar lauda Realul din Madrid si daca ar trage la retrogradare.

#5
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
CEL MAI BUN NUSH PE CARE SA IL PUN
Da cel mai prost clar garantat 100% ii Dan Negru =))

er: k-user

Edited by ciuly, 06 August 2006 - 21:48.


#6
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Cel mai slab este Băleanu Cosmin. :cursing:
Mai bun decât ceilalți este  Grădinescu Emil :naughty: . Nu există cel mai bun :nonobad: .
Cei mai tâmpiți sunt cei de la TeleSport :rant: .

Edited by megafanro, 06 August 2006 - 15:40.


#7
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Cel mai bun comentator al Romaniei dupa parerea mea este Radu Naum, care pe langa ca stie sa comenteze stie si sa scrie jurnalism sportiv in mod exceptional. In combinatie cu Radu Banciu fac cel mai bun cuplu de comentatori.
Cat despre cei slabi sunt multi dar nu ma pronunt.

#8
blackburn

blackburn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 22.06.2006
cei mai slabi: cei care comentau Liga I din Italia pe B1TV. Pur si simplu aodrmeai.
cei mai buni: cei de la TVR1 (emil gradinescu, ....., etc)

#9
Danitzi

Danitzi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,723
  • Înscris: 02.11.2005
cel mai bun comentator: Radu Banciu = Radu Naum

cel mai slab comentator: Miki Alexandrescu, daca o fi comentator....

#10
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
cel mai buni:Radu Banciu si Radu Naum..turul frantei fara ei nu ar avea farmec...
cei mai slabi:cei de la tenis la tv sport....plus femeia de la tenis  de pe eurosport...plus..miki..saracu...nu ca e prostanac...dar e enervant

#11
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Nu stiu care sunt cei mai buni (cred ca cei de pe Eurosport), dar ii stiu pe cei mai PROSTI ( in adevaratul sens al cuvantului prost). Miki Alexandrescu si Victor Bonifaciu de la TVR F1 :puke:  :death:

#12
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005
Nu stiu care a fost ala de a comentat steaua-boro, dar am ramas tampita cand a zis "si x a avut o intrare cinica la balon"  :w00t:  :death: sau "a raschetat gazonul".

#13
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003
Cel mai tare este Sebastian Domozina, evident!

#14
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006

Vizualizare mesajiulian.dronca, pe Aug 12 2006, 14:54, a scris:

Cel mai bun comentator al Romaniei dupa parerea mea este Radu Naum, care pe langa ca stie sa comenteze stie si sa scrie jurnalism sportiv in mod exceptional. In combinatie cu Radu Banciu fac cel mai bun cuplu de comentatori.
Cat despre cei slabi sunt multi dar nu ma pronunt.


Excelenta observatie... :clapping:

Subscriu...   :coolspeak:

#15
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004

Vizualizare mesajbamse04, pe Sep 12 2006, 17:43, a scris:

cei mai slabi:cei de la tenis la tv sport....plus femeia de la tenis  de pe eurosport...plus..miki..saracu...nu ca e prostanac...dar e enervant
Si pe mine ma enerveaza cu onomatopeele ei: uh, ah, ha, ih, he si altele :death:

#16
obnoxious

obnoxious

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,099
  • Înscris: 01.03.2006
Remember Ilie Dobre...?
Completare:
Cel mai slab pentru meciul de referinta Celta Vigo - F.C. Arges 6-0. El tot ii dadea inainte ca e 6-1, desi golul Argesului fusese anulat si de la faza trecusera 20 de minute.

Cel mai bun pentru meciurile gen Ceahlaul - FCM Bacau. Comentate de el aveau ritm  :coolspeak: cel putin de Steaua - Dinamo

Edited by obnoxious, 25 September 2006 - 11:20.


#17
dumis

dumis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 11.06.2006
cel mai slab e clar ala de la antenia 1 ;) ala care comenteaza meciurile de fotbal...

#18
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
Lasa-tii ma pe romani. Se vede ca nu ati ascultat niciodat un comentariu facut de cineva din Republica Moldova:)). Acolo comentarii excrecabile genu': 'palitura de osanda'=penalty, 'shtanga, shtanga tvoiu mati'=dai tare p**** m****, si multe multe altele.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate