Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Realizez pagini WEB, si am un site de prezentare

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
BoByTzA

BoByTzA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.07.2006
Va salut pe toti. Probabil ca nu sunt singurul, dar asa e firea mea, ma tem de problemele ce pot aparea din cauza unui site de prezentare a serviciilor oferite de mine. Mai exact realizez pagini web la preturi foarte mici, si am facut un site de prezentare. Acum ma gandesc oare pot aparea probleme din cauza faptului ca nu sunt persoana juridica? Nu prea stiu unde sa ma interesez, tocmai de aceea intentionez sa infiinez o societate comerciala, dar stiu si eu pana realizez acea societate nu cumva ma trezesc cu careva pe la mine pe acasa , asa in vizita.

#2
djvasilica

djvasilica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.06.2006
te abtii sa faci pagini pana infiintezi societatea

#3
Beavix

Beavix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 984
  • Înscris: 13.10.2003
Vezi-ti de treaba, nu patesti nimic, da-i inainte si cand simti ca e momentul sa-ti faci firma, fa-ti-o. Ce-ai putea sa patesti? Sa te intrebe cineva de ce muncesti la negru? Hai sa fim seriosi... banuiesc ca nu lucrezi cu contracte de zeci de mii de euro.

#4
ronnie o'sullivan

ronnie o'sullivan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 27.04.2006

View PostBeavix, on Jul 3 2006, 20:10, said:

Vezi-ti de treaba, nu patesti nimic, da-i inainte si cand simti ca e momentul sa-ti faci firma, fa-ti-o. Ce-ai putea sa patesti? Sa te intrebe cineva de ce muncesti la negru? Hai sa fim seriosi... banuiesc ca nu lucrezi cu contracte de zeci de mii de euro.
in romania doar pestisorii mici cad in plasa ;)

#5
raducutzzu

raducutzzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 17.02.2006
Nu cred ca este o problema prea mare...Ar trebui mai intai ca cineva din Politie sa iti vada pagina si ma cam indoiesc ca o sa o faca...
In plus, daca nu ai inceput de mult timp, poti sa le spui ca ai intentia sa iti declari veniturile obtinute din aceasta afacere...;)
Totusi, daca ai de gand sa continui, ar trebui sa iti faci o firma.

Succes!

Edited by raducutzzu, 03 July 2006 - 20:26.


#6
BoByTzA

BoByTzA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.07.2006

View Postronnie o'sullivan, on Jul 3 2006, 21:18, said:

in romania doar pestisorii mici cad in plasa ;)

asta cam asa e ca doar cei mici cad in plasa ca cei mari au cu ce sa plateasca "pesxcarii"
oricum nu intentionez sa renunt.

#7
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,966
  • Înscris: 03.12.2005
la datele de contact scrie-ti numarul de la coada spre cap. politistilor le va lua secole sa-l descifreze.

#8
BoByTzA

BoByTzA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.07.2006

View PostBoByTzA, on Jul 3 2006, 22:07, said:

asta cam asa e ca doar cei mici cad in plasa ca cei mari au cu ce sa plateasca "pesxcarii"
oricum nu intentionez sa renunt.

asa o fi dar ma gandesc ca pot intra pe fir, daca vor, la cel unde este gazdui site-ul. Nu credeti?
Eu oricum cat se poate de repede voi rezolva problema cu societatea comerciala si intentionez deocamdata sa cumpar un pachet de hosting ptr reseler. dupa mai vad. nu ar fi problema ca am destui clienti si la negru ptr tot felul de servicii(fluturasi, prezentari video, inscriptionare CD etc)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate