Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

noul soft "destinator 6"

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
lucas22010

lucas22010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 31.01.2007
pentru romania destinator nu prea are pusa la punct harta, nu contine la nivel de detaliu decat bucuresti si timisoara. pentru romania mult mai bun e igo, chiar versiunea mai veche din 2005 de ex.

#20
Master-Vyk

Master-Vyk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 07.03.2006

 lucas22010, on Apr 10 2007, 17:50, said:

pentru romania destinator nu prea are pusa la punct harta, nu contine la nivel de detaliu decat bucuresti si timisoara. pentru romania mult mai bun e igo, chiar versiunea mai veche din 2005 de ex.
Cum instalez igo pe GPS-ul meu un packard bell compaseo 500 (http://www.packardbe...5780000-53.html)

Unde pot gasi un tutorial de instalare a softului pe un GPS ? Pot istala IGo pe GPS-ul meu ?


ce pot instala in asa fel incat sa pot veni din Italia pana in Romania fara probleme si sa am hartile la toate tarile prin care trec detaliate ? inclusiv Romania ? si fara sa stau cu 5 carduri dupa mine fiecare cu harta lui , si sa faca singur softul trecerea de la harta uhnei tari la alta !

Astept sugestii din ceea ce ati incercat ! si stiti ca merge !

#21
lucas22010

lucas22010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 31.01.2007

 Master-Vyk, on Apr 10 2007, 22:29, said:

Cum instalez igo pe GPS-ul meu un packard bell compaseo 500 (http://www.packardbe...5780000-53.html)

Unde pot gasi un tutorial de instalare a softului pe un GPS ? Pot istala IGo pe GPS-ul meu ?
ce pot instala in asa fel incat sa pot veni din Italia pana in Romania fara probleme si sa am hartile la toate tarile prin care trec detaliate ? inclusiv Romania ? si fara sa stau cu 5 carduri dupa mine fiecare cu harta lui , si sa faca singur softul trecerea de la harta uhnei tari la alta !

Astept sugestii din ceea ce ati incercat ! si stiti ca merge !

foarte simplu: daca ai windows mobile pe pda, bagi cardu si acesta are autorun la setup. nu ramane decat sa dai yes si la final sa-ti faci propriile setari de limba si restul. daca iei varianta igo europe, poti sa mergi peste tot fara sa schimbi cardul sau sa faci altceva. softul vine pe un card de 1 giga, asa ca ai toate hartile pe el.
de fapt despre igo exista topicuri separate bine puse la punct. succes la citit!

Edited by lucas22010, 11 April 2007 - 16:15.


#22
bluehunt

bluehunt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 957
  • Înscris: 22.03.2004
problema e ca ce are el nu este pda. nu mai dati sfaturi asa numai de dragul de a posta.

ca sa-l scoti din softul lui de navigare, incearca sa folosesti instructiunile de aici

#23
Master-Vyk

Master-Vyk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 07.03.2006

 bluehunt, on Apr 11 2007, 18:10, said:

problema e ca ce are el nu este pda. nu mai dati sfaturi asa numai de dragul de a posta.

ca sa-l scoti din softul lui de navigare, incearca sa folosesti instructiunile de aici

Multumesc mult ! mai stii vreo adresa  (poate in romana) ???

#24
Master-Vyk

Master-Vyk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 07.03.2006

 Master-Vyk, on Apr 12 2007, 10:04, said:

Multumesc mult ! mai stii vreo adresa  (poate in romana) ???

Scrie prea putin de Compasseo 500 acolo , si am facut in sarfit rost de IGO (il am pe comp) si nu stiu cum sa-l instalez pe GPS si cum sa fac sa scapt de Destinator 6 . Spuneti-mi si mie cum fac ! Un tutorial sa posteze cineva ne poate fi util  tuturor !

PS: Daca IGO se demonstrea za a fi mai prost din punctul meu de vedere decat Destinator 6 (desi nu cred) , sau pur si simplu se demonstreaza a fi altceva decat ceea ce am eu novoie cum  reinstalez Destinator 6 !


PLEASE NEED HELP !

#25
Master-Vyk

Master-Vyk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 07.03.2006

 Master-Vyk, on Apr 14 2007, 23:14, said:

Scrie prea putin de Compasseo 500 acolo , si am facut in sarfit rost de IGO (il am pe comp) si nu stiu cum sa-l instalez pe GPS si cum sa fac sa scapt de Destinator 6 . Spuneti-mi si mie cum fac ! Un tutorial sa posteze cineva ne poate fi util  tuturor !

PS: Daca IGO se demonstrea za a fi mai prost din punctul meu de vedere decat Destinator 6 (desi nu cred) , sau pur si simplu se demonstreaza a fi altceva decat ceea ce am eu novoie cum  reinstalez Destinator 6 !
PLEASE NEED HELP !
nimeni nu doreste sa ma ajute ???

#26
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
Cum se numeste fisierul pentru destinator 6  care contine harta Romaniei. De resul sper sa ma descurc :). Sau si un link direct ar fi grozav.
Are un prieten un PNA (numai stiu modelul) si are Destinator 6 instalat si sper sa-l pot ajuta cu acest fiser daca merge copiat asa brut pe card.
Merci

#27
calabrese

calabrese

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 17.06.2005
Cine are rabdare si cu mine sa instalez destinator 6 pe un Packard Bell gps400?
[email protected]

#28
jony20

jony20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.02.2006

 Master-Vyk, on Apr 14 2007, 23:14, said:

Scrie prea putin de Compasseo 500 acolo , si am facut in sarfit rost de IGO (il am pe comp) si nu stiu cum sa-l instalez pe GPS si cum sa fac sa scapt de Destinator 6 . Spuneti-mi si mie cum fac ! Un tutorial sa posteze cineva ne poate fi util  tuturor !

PS: Daca IGO se demonstrea za a fi mai prost din punctul meu de vedere decat Destinator 6 (desi nu cred) , sau pur si simplu se demonstreaza a fi altceva decat ceea ce am eu novoie cum  reinstalez Destinator 6 !


PLEASE NEED HELP !
ai aflat ceva ce ai facut cu destinatorul tau daca ti-a iesit ceva da-mi si mie un indiciu ca imi ies fum din creieri cu al meu   initial nu vreau decat sa mearga klumea pe romania ca e varza  ,schimbare de soft,harti dat cu el de pamant poate ii intra hartile in cap ...sund deschis la orice sugestie

#29
Master-Vyk

Master-Vyk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 07.03.2006

 jony20, on 12th February 2008, 13:05, said:

ai aflat ceva ce ai facut cu destinatorul tau daca ti-a iesit ceva da-mi si mie un indiciu ca imi ies fum din creieri cu al meu   initial nu vreau decat sa mearga klumea pe romania ca e varza  ,schimbare de soft,harti dat cu el de pamant poate ii intra hartile in cap ...sund deschis la orice sugestie
Da, problema am rezolvat-o si rulez pe el acum MioMap, bineinteles o varianta pt PNA. Pentru cei interesati, astept un PM pt a obtine mai multe info si o mana de ajutor (indicatii si cateva unelte software).

Toate cele bune!

#30
popa_ioan2000

popa_ioan2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 11.04.2008

 Master-Vyk, on 19th March 2010, 13:35, said:

Da, problema am rezolvat-o si rulez pe el acum MioMap, bineinteles o varianta pt PNA. Pentru cei interesati, astept un PM pt a obtine mai multe info si o mana de ajutor (indicatii si cateva unelte software).

Toate cele bune!

Vreau eu sa pun mio pe packard bell 400, ma ajuti?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate