Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

Geam display sagem myx 8

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
naminator2003

naminator2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 14.12.2005
Salutare lume...

Mai acum cateva saptamani mi s-a intamplat ceva foarte nasol. Am avut telefonul meu, sagem myx 8 in buzunar cu display-ul spre exterior. Si cum eram la liceu si m-am aplecat peste banca, a fost de ajuns sa ma ating un pic de coltul bancii si m-am ales cu ditai crapatura de frumusete de geam de 2,2 inch.

Ma rog acu de ce s-a intamplat, de ce nu.... ideea e ca la singurul service adica cetelec toata partea de sus a carcasei costa 1 200 000.. si decat sa dau atat mai bine imi fac singur rost de geam.

Acum am nevoie de ajutorul vostru... din ce e facut acel geam, se gasesc placi din (plexiglas cred) de vanzare din care sa decupez exact forma aia..

poate mai are cineva telefon la fel si ma ajuta, daca nu cautati pe net....

multumesc mult pt orice ajutor.....

#2
naminator2003

naminator2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 14.12.2005
UP

#3
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
hai ca esti tare?
UP?
Cred ca te crezi pe bursa...
cat despre geam display,la celetec aveau ORIGINALE,de aia sunt asa scumpe....Eu zic sa iti iei de acolo

Edited by funny_smile_2006, 22 August 2006 - 16:03.


#4
naminator2003

naminator2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 14.12.2005
Mersi pt sfat... dar asta era si ideea, de cetelec stiam si eu.... or fi originale da nimeni nu mai stie pe altundeva... ca sa dai 130 RON doar pe o fata de carcasa.....

#5
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,916
  • Înscris: 14.11.2004

 naminator2003, on Aug 23 2006, 00:41, said:

Mersi pt sfat... dar asta era si ideea, de cetelec stiam si eu.... or fi originale da nimeni nu mai stie pe altundeva... ca sa dai 130 RON doar pe o fata de carcasa.....


Incearca in Piata Obor , in Alea cu Castani sau pe ebay , era plin de carcase chinezesti , la cativa dolari .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate