Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Imprimanta zgomotoasa

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
fili

fili

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 11.05.2004
De curand mi-am luat si eu un multifunctional laser Samsung SCX 4521F.
Cand e calculatorul oprit, nu se aude nimic, e totul ok. Cum intru in windows, cum incepe sa se incalzeasca si sa bazaie. Problema n-ar fi bazaitul, dar din 2 in 2 minute (cu aproximatie, n-am cronometrat), incepe sa huruie ca si cand ar vrea sa scoata o pagina. Apoi se calmeaza si revine la bazaitul de stand-by.
Mie mi se pare cam ciudat, ma gandesc sa nu fie vreun bug in firmware. A mai patit cineva asa ceva? Eu mai am o imprimanta laser si aia nu face nici un zgomot, doar cand printeaza huruie si dup-aia mai bazaie cateva minute.

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001
Vezi sa nu aiba o setare de stand by din X in X minute :)

#3
fili

fili

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 11.05.2004
Nu ma deranjeaza bazaitul de stand-by, ma deranjeaza zgomotul de warm-up, pe care-l tot face. N-am gasit setari in driveri pt ce zici tu, dar o sa ma joc cu setarile de la spooling (are acolo print immediately, poate aia il face sa tina printerul mereu ready). Naiba stie...  :huh:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate