Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Website flash cu probleme dubioase

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
tobosaru

tobosaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 16.11.2004
corneliu...ma scoti din sarite!

Sunt cele mai tari poze de nunti si absolvire pe care le-am vazut pana acum.Hai cu argumente daca tot vb. de poze urate.
Cat despre prostia fotografului, io zic ca tre' si "pozari" de nunti, baluri, absolviri etc...si la asta chiar ii merge superbine.
Nu stiu cat esti tu in masura sa arunci cu calificative...sau esti?

#20
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004
pozele nu sunt foarte proaste da oricum...

uite site muuult mai bun si poze mai bune: http://www.jeffascough.net/

#21
sneaker

sneaker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 04.04.2004

View Post.ral:cr, on May 27 2006, 15:09, said:

pozele nu sunt foarte proaste da oricum...

uite site muuult mai bun si poze mai bune: http://www.jeffascough.net/

e fain efectul de blur la intro.  dar am dat câteva clicuri pe thumbnailuri şi la un moment dat au dispărut şi ele şi display-ul :o

(am ajuns off-topic)

Edited by sneaker, 27 May 2006 - 18:42.


#22
gcm

gcm

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 12.11.2005

View Postsneaker, on May 27 2006, 19:41, said:

e fain efectul de blur la intro.  dar am dat câteva clicuri pe thumbnailuri și la un moment dat au dispărut și ele și display-ul :o

(am ajuns off-topic)
cred ca e de la monitorul tau :) :rolleyes:

#23
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004
aveti voi probleme cum aveti si cu siteul vostru(daca le mai aveti). siteul merge foarte bine, poti sa apesi cat vrei de repede.

nu suntem offtopic, tobosaru a vrut exemple.

#24
mcShean

mcShean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 13.03.2005
pentru toti chitzibusharii: scopul declarat al site-ului a fost sa placa clientului si nu sa fie cel mai tare site flash de pe net sau sa aiba cele mai tari poze de nunti vazute vreodata! cat despre poze... nu-s mai proaste decat cele de pe linkul lui ral:cr

@ tobosharu' si sneacheru': v-o mancat pe voi in *** sa intrebati lumea de una alta la un site care respecta intru totul cerintele clientului... "mai-deshteptii" acestui forum, in loc sa vina cu sugestii legate de intrebarile de troubleshooting comenteaza calitatea pozelor etc si alte lucruri cu totul lipsite de relevanta in cazul asta

#25
sneaker

sneaker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 04.04.2004
mi-e lene să fac filmuleţ, deşi probabil gcm ar merita :)

#26
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004
daca treci repede peste thumburi se duce dracu tot.

halal fotograf daca a ajuns sa faca poze de familie. pentru asta are toata lumea foto dintrala cu film.

Attached Files


Edited by .ral:cr, 27 May 2006 - 19:03.


#27
sneaker

sneaker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 04.04.2004
e o afacere

lesko.. a uitat vaca aia să pună ultimu swf probabil.
sau și-a băgat nasu prin FLA  ^_^

Edited by sneaker, 27 May 2006 - 19:49.


#28
cornelyu

cornelyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 22.07.2005
"Sunt cele mai tari poze de nunti si absolvire pe care le-am vazut pana acum.Hai cu argumente daca tot vb. de poze urate."

om bun, desi aici se vb de site, nu de poze, situl acum merge, n-am ce sa spun, desi se putea mult mai bine.cat despre poze, eu am facut zeci de mii la nunti, botezuri, divorturi, parastase si alte alea pe vremea lui ceasca, nu are rost sa aruncam cu idei estetice despre niste gunoaie, daca vrei sa afli cat este de apreciata calitatea, n-ai decat sa le postezi la sectiunea fotografie, si sa vezi si ce spun altii, care pe moment nu se ocupa decat cu asa ceva.
eu, care m-am nascut cu creionul in dreapta si cu camera in stanga, raman la parerea ca se poate face un portret artistic si dintr-o banala fotografie de buletin sau permis de conducere, si parerea asta nu mi-o poate schimba nimeni.meseriasul ramane meserias, daca vrei iti stau la dispozitie cu exemple, dar asta nu serveste la nimic, nu cred ca o sa-i faca mai frumosi pe cei ce pozeaza, sunt doar niste anonimi "humans", care au vrut poza lor. (sorry, offtopik)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate