Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ce LCD recomandati?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Hellraiser_Radeon

Hellraiser_Radeon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 14.04.2005
Ce LCD imi recomandati cam la 10-12 milioane? Am citit de m-am plictisit peste tot si nu prea m-am lamurit care ar merita. Majoritatea mi-au spus ca samsung e cam cel mai bun producator dar aici intra in scena partea 2, sunt destul de multe modele si nu prea stiu la ce sa ma hotarasc judecand doar dupa datele tehnice. monitorul va fi folosit mai mult la office, filme(sa zicem ca ma mai uit din cand in cand), jocuri(destul de rar), browsing.

#2
allexxei

allexxei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 27.10.2003

View PostHellraiser_Radeon, on May 18 2006, 16:04, said:

Ce LCD imi recomandati cam la 10-12 milioane? Am citit de m-am plictisit peste tot si nu prea m-am lamurit care ar merita. Majoritatea mi-au spus ca samsung e cam cel mai bun producator dar aici intra in scena partea 2, sunt destul de multe modele si nu prea stiu la ce sa ma hotarasc judecand doar dupa datele tehnice. monitorul va fi folosit mai mult la office, filme(sa zicem ca ma mai uit din cand in cand), jocuri(destul de rar), browsing.

Eu am testat LG, Samsung, Philips, ACER, Benq. Dintre toare cel mai naspa mi s-a parut ACER ( care s-a stricat la vreo 2 luni dupa achizitie). Samsung ( spre deosebire de Philips) are probleme cu unghiul. Daca il privesti de sus ( la propriu  :D ) nu prea se mai vede. LG e cel mai ieftin.

Eu mi-as lua Philips. Si Benq au imagine frumoasa, doar ca astea mai vin cu puncte , din pacate.

#3
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
samsung 920N 11.005.000 la dc

#4
razzvann

razzvann

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,965
  • Înscris: 07.01.2006
samsung 930BF  B)

#5
valymotei

valymotei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 06.10.2003
Eu iti recomand Samsung 970 P :

http://www.xyzcomput...id=482&Itemid=2

Succes!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate