Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Fanii hotarasc numele viitorului disc Sistem

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
ghost10dgt

ghost10dgt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 20.04.2005
Fanii hotarasc numele viitorului disc Sistem, pe bestmusic.ro!

Sistem a terminat intregistrarile pentru noul disc, dar au nevoie de ajutorul fanilor. Viitorul album Sistem nu are inca nume, insa trupa abia asteapta sa afle propunerile celor care le asculta muzica.

Pe site-ul www.bestmusic.ro cei cu idei si imaginatie sunt asteptati sa faca propuneri pentru titlul viitorul album Sistem. Formatia va alege saptamana viitoare cea mai buna propunere, iar pentru “stimulare” competitia are super-premii: mp3 playere, discuri si postere semnate de membri trupei.

Sistem vrea sa-si lanseze albumul inainte de concertul Depeche Mode, la care va canta in deschidere, alaturi de Suie Paparude. (23 Iunie, stadionul Lia Manoliu).  Cei care vor sa puna umarul la istoria uneia dintre cele mai grozave trupe din Romania sunt asteptati saptamana aceasta pe www.bestmusic.ro!

Bafta si inspiratie!


#2
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005

 ghost10dgt, on May 10 2006, 15:54, said:

Fanii hotarasc numele viitorului disc Sistem, pe bestmusic.ro!

Sistem a terminat intregistrarile pentru noul disc, dar au nevoie de ajutorul fanilor. Viitorul album Sistem nu are inca nume, insa trupa abia asteapta sa afle propunerile celor care le asculta muzica.

Pe site-ul www.bestmusic.ro cei cu idei si imaginatie sunt asteptati sa faca propuneri pentru titlul viitorul album Sistem. Formatia va alege saptamana viitoare cea mai buna propunere, iar pentru “stimulare” competitia are super-premii: mp3 playere, discuri si postere semnate de membri trupei.

Sistem vrea sa-si lanseze albumul inainte de concertul Depeche Mode, la care va canta in deschidere, alaturi de Suie Paparude. (23 Iunie, stadionul Lia Manoliu).  Cei care vor sa puna umarul la istoria uneia dintre cele mai grozave trupe din Romania sunt asteptati saptamana aceasta pe www.bestmusic.ro!

Bafta si inspiratie!

cred ca au intrat in criza de inspiratie dar s-au gandit ca rezolva fanii problema.
problema e ca fanii nu pot alege un nume la album fara macar sa fi ascultat albumul.
show-biz frate...

#3
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Astia nu au inceput prezentandu-se ca ceva senzational la vremea aia, ca singura trupa cu inflente industrial in romania? Industrial my ass. Astia cred ca nu au ascultat industrial la viata lor. Doar au imprumutat si ei elemente gen butoaie, flexuri and shit ca da bine la spectacol. In rest nu au nimic in plus fata de restul gunoiului imens si anume show-biz-ul rrumanesc.

Propunere de titlu: "Caisa". Stiu, la prima vedere suna complet stupid, dar de fapt e la fel de bun ca orice alt titlu pentru asemenea "productii"

#4
Iubiriță

Iubiriță

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 556
  • Înscris: 13.04.2006
Poate ar trebui să se numească Turbo. Sună ţigăneşte, dar dă bine.

#5
BugHunter

BugHunter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 03.11.2003
Propun sa se numeasca: "The system has failed"
:coolspeak:

#6
godLESS

godLESS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 09.08.2004
Iata, vin si eu cu o propunere: "Ultimul album". :death:

#7
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005

 BugHunter, on May 10 2006, 17:17, said:

Propun sa se numeasca: "The system has failed"
:coolspeak:
sau system failure

#8
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
System never live.
The system cheats.

#9
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
BSOD :) iubitorii de windows stiu ce e

#10
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005

 romaximusro, on May 11 2006, 00:53, said:

BSOD :) iubitorii de windows stiu ce e

eu cred ca mai bine stiu neiubitorii de windows. :roflmaofast:

#11
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006
Sistem - Sistempo asa se numeste noua album, si am apucat sa ascult cateva melodii din el, suuuper super tare, si la Teo i-am vazut

#12
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003

 Iubiriță, on May 10 2006, 17:12, said:

Poate ar trebui să se numească Turbo. Sună țigănește, dar dă bine.

imi aduce aminte de gumele de mestecat turbo :D
.. sau de becali (sau gut(z)a :mellow: ) cand zicea el ca e pe 'turbo' (fost dat la carcotasi)

#13
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006

 proxxxy, on Jul 2 2006, 21:58, said:

imi aduce aminte de gumele de mestecat turbo :D
.. sau de becali (sau gut(z)a :mellow: ) cand zicea el ca e pe 'turbo' (fost dat la carcotasi)
:D  :D  :D  gume turbo???  :coolspeak:

#14
d3Cib3l

d3Cib3l

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 13.12.2005
suntem pe drumul cel drept al muzicii romanesti.sa incurajam solistii.........bleeeeah......sincer mi se face lehamite de astia("V.I.P-urile" astea de 2 lei rol)...

#15
martzafoi_

martzafoi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 17.06.2005
e topic despre sistem... asa ca probabil aici trebuie sa intreb: cine e tipa care canta cu ei la melodia 'never' ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate