Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...
 COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 

BRD carduri de carduri

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
daffy

daffy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.05.2006
As vrea sa-mi explice si mie cineva ce naiba de comisioane se percep pt cardurile de tip Visa, din astea noi, cu VIP-uri. Din cate am inteles exista doar varianta cu o data pe an, insa mie si luna asta mi s-au dus 300.000 ROL in pustietate. Iar cand mergi la banca, dai peste acel incompetent si irascibil, care ori te fusereste, ori ridica din umeri. Sincera sa fiu, m-am saturat de serviciile acestei banci (* si pot spune ca am fost client fidel, din pacate)...

#2
exosyphen

exosyphen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 01.09.2003
Fara suparare ... dar daca ai un card VIP (Gold, etc) ... ar trebui sa te lauzi cu niste servicii mai speciale.
Cu o singura exceptie, in Romania tot ce primesti la cardurile Gold, ii doar cuvantul "gold" sau "vip" scris pe plastic, contra unei sume frumoase de bani.

Si 5% reducere la JW Mariott ... de parca daca ai bani sa te casezi acolo, te mai doare undeva de aia 5%

#3
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
Cred ca baiatul se refera la cardurile cu Hagi,Nadia si Ilie Nastase.Alea cred ca sunt carduri de debit,normale.

#4
twisterme2003

twisterme2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 11.01.2004
sigur se refera la alea cu vipuri..carduri obisnuite de altfel...
parerea mea este ca brd este cea mai jecmanitoare banca la carduri...
frate-miu are un card la ei ( nu de ala cu vipuri) si lunar i se iau aproximativ 200.000 lei pt comisionae ..cel mai dur comision este cel de incarcare bani pe card...suportat de frate-miu(firma la care lucreaza cu sediul in alt oras).. la fiecare extragere daca ceri suma  finala...again comision cel de extragerre+cel de interogare, taxa anuala de administrare... e mai mult decat jenant..
maica-mea are card cu nadia comaneci..dar este facut printr-o conventie(nu stiu sa dau detalii)...si am inteles ca primul an sau primelke 6 luni nu are decat comisioanele de extragere si cele de interogare...
altfel....nooooo BRD la carduri..
Banc post e cea mai buna la comisioane, pacat ca au o oferta limitata la ele...

#5
Marmota

Marmota

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 381
  • Înscris: 24.09.2005
Am avut cateva experiente nefericite cu aceasta banca. Angajatii de la ghiseu au un comportament care lasa FOARTE MULT de dorit.

FUGITI DE BRD !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate