Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Bilete ghinioniste

- - - - -
  • Please log in to reply
177 replies to this topic

#55
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Si speram sa nu mai trec prea curand pe topicul asta... dar nici macar nu stiu daca asta se poate numi ghinion...

Attached Files



#56
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
In ritmul asta, cred ca o sa deschid un nou subtopic "Bilete ghinioniste carpenihil".  :confused:

Attached Files



#57
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Flamengo - Cruzeiro l-am avut la predictii. Nu stiu daca te-ai uitat atent la echipe dar Cruzeiro chiar statea prost la jocurile in deplasare iar Flamengo a accelerat in ultima vreme pt ca era foarte aproape de coada clasamentului.

#58
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
Attached File  untitled.JPG   17.06K   48 downloads

#59
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Deci de la un timp chiar nu se mai poate sa joci nici macar un combo de 2 doar.  :death:

Attached Files



#60
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Asa cum a mai spus cineva pe aici, in anumite zile e bine sa mai faci si pauze, mai ales cand oferta e saraca.

#61
sugarcos

sugarcos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 17.02.2006
cel mai urat bilet pe care l-am pierdut vreodata
am vrut sa joc 2-3 cu 0,50centi dar am uitat sa marchez check-boxu....luam si eu aproae 200de euro...asa m-am "multumit" in a trece pe langa un castig de 2000 de EUR.
Deci cota ca aia nu am mai facut pana acum din 3 meciuri(4056)...si tin sa mai zic ca de cand am ratat biletul ala nu am mai castigat nici macar un bilet.....si de aia il postez aici poate s-o sparge ghinionul.....

Attached Files



#62
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
wow...deci cu biletul asta ajungeai la televizor daca iesea...:))oricum se vede ca potential ai:P..multa bafta

#63
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Eu nu prea am inteles clar ce a jucat, nu sunt obisnuit cu interfata de la casa de pariuri la care a fost mizat biletul. Din ce vad a incercat un combo de 3 meciuri tip pauza/final din care a prins 2, dintre care unul cu rasturnare de situatie pauza  / final?  :confuzzled:

#64
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Cred ca s-a apropiat foarte mult de un castig care la prima vedere ar fi parut imposibil.

#65
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005
Ar cam veni 3 cote de 20... astea si single daca le lua... tot iesea profit  frumusel...
Pacat de meci, ar fi fost un bilet  :surprise:

#66
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Acum am inteles si eu, a prins un 1-2 pauza final la Levski... ce ghinion, dar a mizat pe o surpriza, anume sa invinga zenit in deplasare la sevilla, daca punea x/1 biletul era clar castigator. Oricum merita aprecieri incercarea ta!

#67
sugarcos

sugarcos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 17.02.2006
se pare ca nu s-a spart ghinionul
am pierdut pe barcelona aseara

am prins bayer munchen si cu eindhoven 2 si x-urile de la spartak moscova si sahtior si am pierdut pe barcelona, aveam 2, adevarul ca a meritat werder...poate chiar victoria o merita...nu a jucat nimic ronaldhino&Co
:((
in fine cu 60 de mii sau 6 lei noi am ratat aproape 100 de euro. imi venea sa mananc biletul aseara.....aaa...si culmea ca am avut meciurile sahktior, valencia, verder bremen fixe iar bordoux, inter si moscova am avut combinatii 2 din 3.
asta e



si referitor la biletul de 2000 de EUR care l-am postat mai sus: a fost un bilet pus la "vrajeala" pe langa alte bilete...era meciul rapid-steaua pentru cupa uefa si am zis sa trantesc 3 pariuri de pauza-final si sa fac combinatie de 2 din 3 dar am uitat sa bifez checkbox-ul...
la rapid-steaua ma asteptam la un 2/X
la levski-shalke a cam fost la tranteala 1/2 ca avea cota frumoasa :)
iar la sevilla-st petersburg x/2 am mizat asa pt ca st. petersburg se prefigura ca fiind o surpriza a cupei uefa...batuse cam tot pana atunci.
si a fost X la pauza dar dupa pauza au picat...au luat 2 rosii si au luat-o cu 4-0 de la sevilla..

#68
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
aaa, gata acum m-am prins
pusesei biletul ala cu gandul sa-l faci combo, dar ai uitat
din pacate ti-au iesit 2, iar daca puneai combo castigai

norocosule !!!

#69
sugarcos

sugarcos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 17.02.2006

View Postagain, on Sep 28 2006, 10:49, said:

aaa, gata acum m-am prins
pusesei biletul ala cu gandul sa-l faci combo, dar ai uitat
din pacate ti-au iesit 2, iar daca puneai combo castigai

norocosule !!!


da asa e..si eu eram absolut sigur dupa ce am facut pariul ca am pus 2 din 3...si ma miram de ce mi-a luat dor 50 de centi din cont cand trebuia sa-mi ia 1.50EUR
dar si daca il prindeam al treilea meci...aveam bani si acum :D

#70
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Daca te consoleaza cu ceva, mai cunosc eu alte cazuri de ghinion in stare pura, de exemplu un cunoscut care cu 1 ron castigase 700 ron la Pariloto, dar si a aruncat din greseala biletul la gunoi fiindca un amic ii spusese gresit de pe teletext un rezultat, si apoi l a cautat prin tot orasul si nu l a mai gasit :), sau altul care tot asa prinsese o cota imensa si lua vreo 1500 ron, dar a pierdut in ultimul minut (singurul meci care l a pierdut a fost Mallorca - Ath Bilbao, in min 50 scorul era 3-0, pt ca la final sa se termine 3-4, iar el jucase 1x pe bilet!!!). Deci se mai intampla, important e sa nu renunti la ideea unui castig frumos! :console:

#71
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Vad ca nu mai da nimeni pe aici, iar eu am atatea de povestit. :)

Attached Files



#72
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005
Nasol..  :console:
Las ca vor veni si zile bune... ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate