Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Bilete ghinioniste

- - - - -
  • Please log in to reply
177 replies to this topic

#19
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View PostEagleye9, on Aug 23 2006, 09:47, said:

Pe soccerstand.com rezultatele sunt actualizate mai rapid decat pe livescore.com ;)
Eu m-am ferit de meciul asta dar am dat peste un altul din Cupa Scotiei care mi-a dat un pariu peste cap. (Ayr - Dunfermline 0-0)

Eu cred ca pe livescore se actualizeaza mai repede, cel putin din ce am observat eu, in special la tenis. Cat despre biletul asta, nu e cine stie ce pierdere ca si miza, doar felul in care m a scos a fost aiurea. :angry:

Attached Files



#20
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005

View Postcarpenihil, on Aug 23 2006, 14:08, said:

Eu cred ca pe livescore se actualizeaza mai repede, cel putin din ce am observat eu, in special la tenis. Cat despre biletul asta, nu e cine stie ce pierdere ca si miza, doar felul in care m a scos a fost aiurea. :angry:
Da, aiurea, l-am avut si eu pe un bilet, si-am stat pana la 4 sa urmaresc scorul, in decisiv a avut 5-3 si 2 mingi de meci pe serva lui, iar in tiebreak a avut tot asa... 5-2 si 2 servicii, dar n-a mai castigat niciuna pana la final  :death:

La fotbal cred ca livexscores updateaza cel mai bine din tot ce am incercat...

#21
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View Postmaktub, on Aug 23 2006, 14:46, said:

Da, aiurea, l-am avut si eu pe un bilet, si-am stat pana la 4 sa urmaresc scorul, in decisiv a avut 5-3 si 2 mingi de meci pe serva lui, iar in tiebreak a avut tot asa... 5-2 si 2 servicii, dar n-a mai castigat niciuna pana la final  :death:

La fotbal cred ca livexscores updateaza cel mai bine din tot ce am incercat...

  Ooo, atunci a fost urat de tot, la cat te ai trezit azi? :) De asta eu incerc sa mi impun o regula: sa nu ma mai uit in timp real la evolutia scorurilor la meciurile pariate, ca oricum nu pot schimba nimic.

#22
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005

View Postcarpenihil, on Aug 23 2006, 23:32, said:

Ooo, atunci a fost urat de tot, la cat te ai trezit azi? :) De asta eu incerc sa mi impun o regula: sa nu ma mai uit in timp real la evolutia scorurilor la meciurile pariate, ca oricum nu pot schimba nimic.
Pe la 11...
Si daca tot sunt pe topicul asta... ce zi am avut...  :cursing:
Attached File  2006_08_24_000719.jpg   55.73K   73 downloads
:death:  :death:  :death:

#23
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View Postmaktub, on Aug 24 2006, 00:11, said:

Pe la 11...
Si daca tot sunt pe topicul asta... ce zi am avut...  :cursing:
Attachment attachment
:death:  :death:  :death:

Mda, urat de tot, in total ai bagat 37 ron dupa cum vad? Eu am reusit cumva sa ies pe zero astazi, am bagat live la Boro Chelsea 2-1 ca se vor da inca 2 goluri dupa min.50 si am avut mare noroc. Ca totusi sa raman on topic, iata si cosmarul meu de azi incheiat totusi cu bine.  :mellow:

Attached Files



#24
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005
Ieri si azi... asa ceva n-am mai vazut si nici n-as fi crezut... :death:
Attached File  2006_08_25_000902.jpg   130.22K   75 downloads
Cred ca sunt blestemat...  :cursing:

#25
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View Postmaktub, on Aug 25 2006, 00:29, said:

Ieri si azi... asa ceva n-am mai vazut si nici n-as fi crezut... :death:
Attachment attachment
Cred ca sunt blestemat...  :cursing:

In total cat ai pierdut azi si ieri? La Hertha si Newcastle au fost surprize intr adevar, dar ambele merg mai departe. De asta nu mi plac mie meciurile eliminatorii in dubla mansa. De abia astept sa inceapa grupele.  ^_^

#26
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005
Am pierdut destul...dar nu asta am vrut sa scot in evidenta... ci 10 bilete jucate... fiecare pierdut cu cate un meci  :death: ... ce-nseamna asta? Ghinion sau ar trebui sa ma las?  :cursing:

#27
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View Postmaktub, on Aug 25 2006, 00:54, said:

Am pierdut destul...dar nu asta am vrut sa scot in evidenta... ci 10 bilete jucate... fiecare pierdut cu cate un meci  :death: ... ce-nseamna asta? Ghinion sau ar trebui sa ma las?  :cursing:

  Nu cred ca tb sa te lasi, si mie mi s a intamplat acum o sapt  sa nu mai iau nimic vreo 3 zile la rand in care am pierdut vreo 40 ron. Poate am mai spus, eu am plecat de la 41 ron depusi de pe card pe contul de la gb si la un moment dat ajunsesem la 64 ron , ma gandesc ca atunci poate ar fi trebuit sa mi marchez profitul de vreo 20 ron(adica sa i retrag), care si ala a fost f greu obtinut, asa in stilul cum bag eu cate 1 ron sau 2/3 ron maximum. La tine cum sta situatia de cand ai inceput sa joci pe net?  :mellow:

#28
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004
M-am ars si eu azi :cursing:
Attached File  pariu.JPG   10.29K   50 downloads

#29
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Nu va descurajati! Continuati sa jucati pe sume mai mici dar jucati fratilor single cu handicap asiatic ca sa va protejati cumva si banii investiti. Si inca ceva: documentati-va bine! Veti vedea cum pierderile vor fi din ce in ce mai mici si veti capata incredere. Toti pierd la inceput dar noii veniti in lumea pariurilor pot invata din experienta altora si astfel pot limita pierderile si mari castigurile ;)

#30
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Meciul nepotrvit pe biletul nepotrivit, nu e prima data cand mi se intampla asa ceva. Am prins cu greu egalul supercotat la un meci relativ echilibrat din divizia 3 novegiana (care s a terminat 3-3!!) si nu mi iese unul de 1,3. Totusi bine ca n am pus decat 3000 rol, am avut parca o presimtire.  :death:

Attached Files


Edited by carpenihil, 27 August 2006 - 18:45.


#31
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
NO COMMENT.  :puke:

Attached Files



#32
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Ai facut doua greseli majore:
1. Scor corect pe bilete combinate
2. Ai repetat anumite meciuri in fiecare pariu sub o forma sau alta.

Bine totusi ca n-ai pierdut mult.

#33
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View PostEagleye9, on Sep 7 2006, 00:27, said:

Ai facut doua greseli majore:
1. Scor corect pe bilete combinate
2. Ai repetat anumite meciuri in fiecare pariu sub o forma sau alta.

Bine totusi ca n-ai pierdut mult.

Cu punctul 2 cred ca ai dreptate. Totusi am vrut sa aleg niste meciuri sigure care sa mi mai ridice putin cota (fiindca am pus mize foarte mici) unui eventual scor corect ghicit. Insa astazi meciul asta mi a stricat totul.

#34
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Acelasi tip de ghinion... devine enervant.  :death:

Attached Files



#35
Florin4Dinamo

Florin4Dinamo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 06.08.2004
@carpenihil : si eu am pierdut peste 50 de euro pe spania cu irlanda de nord , incredibil nu ma asteptam unde si-o bagat islanda p!@# , batuse cu 1-3 sau 0-3 dak nu ma insel , spania o luat bataie incredibil nu mi-o venit sa cred.  :mellow:

Am atasat alt bilet pierdut de weekend  (5.600.000) :-|

Attached File  DSC01852.jpg   254.54K   54 downloads

Edited by Florin4Dinamo, 11 September 2006 - 18:23.


#36
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Macar daca jucai la gamebookers iti dadea 15% din miza inapoi la atatea meciuri jucate. :) Asta da ghinion, deci te a scos doar Bayern! Joci numai la Astra sau si pe net?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate