Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Rucsac pt laptop de 17 inch

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
Hobo

Hobo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 10.07.2004

View PostJacques, on Jul 17 2007, 20:33, said:

Eu zic ca ar fi mai in siguranta sa-l transporti intr-o geanta. Dar depinde si de contextul in care intentionezi sa-l folosesti. De exemplu, daca mergi la serviciu cu el atunci normal iti iei o geanta, daca mergi pe la prieteni, webcafe-uri sau prin excursii cu el atunci iti recomand rucsacul.
De carat il voi cara dupa mine la facultate si eventual pe la prieteni si din cand in cand o calatorie cu trenul Bucuresti-Constanta.Ma gandeam ca geanta nui prea practica in aglomeratie,adica cand circuli cu transportul in comun, fie el RATB fie metrou, ti-o agati in toata lumea etc.Ma gandisem sami iau un rucsac dar nu prea am vazut pt laptopuri de 17", in schimb genti am vazut

#38
SisterRay

SisterRay

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 10.09.2005
Baga un ochi si aici http://forum.softped...m...t&p=2184127, vezi daca-ti place ce zice omul respectiv despre acel model de rucsac.

#39
Hobo

Hobo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 10.07.2004

View PostSisterRay, on Jul 18 2007, 16:42, said:

Baga un ochi si aici http://forum.softped...m...t&p=2184127, vezi daca-ti place ce zice omul respectiv despre acel model de rucsac.
merci pt link.a fost util.cred ca o sa-mi iau un rucsac ca vad ca sunt captusite cu diferite materiale care la genti nu leam vazut

Edited by Hobo, 19 July 2007 - 18:37.


#40
Traceur

Traceur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.11.2006
Bun. Am ajuns in 2009 si am si eu aceasta problema. Nu imi gasesc un rucsac pentru laptop de 17``. Eventual nu as vrea sa dau mai mult de 200-300 de lei pe el. Haideti sa vedem daca puteti sa ma ajutati. :)

#41
mynameismada

mynameismada

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 05.09.2005
arunca un ochi aici

#42
Traceur

Traceur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.11.2006
Multumesc, notat, next!

#43
rares815

rares815

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 26.08.2008
Putin off-topic: Am gasit rucsacul asta. Are un pret de 12 milioane (mult, foarte mult pentru o geanta: stie sa faca si clatite :rolleyes:?), are ~ 4,1 kg + un Dell XPS M1730 sa zicem care si ala are vreo 4-5 + accesorii te ajunge la peste 10 kg. Who would buy it ? On-topic: eu am un rucsac Manhattan care era si la pcgarage dar vad ca nu mai e. Si e rezistent. Nu cred ca e mai mult de 1,5 milioane.

Edited by rares815, 30 August 2009 - 18:58.


#44
mynameismada

mynameismada

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 05.09.2005
o fi din cauza materialului: Nylon balistic 1680D. bullet proof :)

#45
Traceur

Traceur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.11.2006
Doar atat? Nu (mai) are nimeni laptop de 17`` inch?

Intre timp aproape ca am mi-am cumparat rucsac, adica chiar mi-am cumparat dar am fost nevoit sa il returnez . Am zis ca sunt norocos, era la oferta la Columbia rucsacul si conform specificatii lor era de 18. O minune ce mai. Din pacate specificatiile nu erau in conformitate cu realitatea si nu incapea nici 17 ce mai 18. Vanzatoarele au zis ca au mai avut clienti care au avut "problema asta" deci atentie.

Noh, haideti sa vedem ce rucsacuri aveti voi, poate asa imi gasesc si eu un rucsac pentru "ala micu`" . :)

#46
pavaroti

pavaroti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 08.04.2004

View PostAsassin, on 1st June 2006, 14:37, said:

Eu cand mi-am luat laptopul , un HP am vrut si un rucsac de la ei , ca gentile astea de pus pe umar ma dispera, si nu aveau pe stoc rucsacul ala de la HP si mi-am luat un Samsonite, tot respectul, lucratura fina, desi am dat pe el 4,1 mil. da...se vede calitatea...nu hotiile astea care se vand la colt de strada, asa ca iti recomand sincer un Samsonite, daca vrei ceva de calitate si pe care sa il folosesti, daca vrei ceva ieftin si prost...sunt peste tot din astea de naylon, cusute de chinezi pe vapor.


Eu sunt "fan" Samsonite, dar cum locuiesc in provincie am acces doar la -chinezisme de calitatea 3-a - in consecinta unde as putea comanda un rucsac pentru laptop Samsonite on-line?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate